.

Máte miminko? Vyhrajte s ním Renault Mégane Air Classic!

Cestování

Máte miminko? Vyhrajte s ním Renault Mégane Air Classic!

Jestli máte doma potomka, který se ještě počůrává do plenek, možná vám může pomoci vyhrát auto! Pokud tedy používáte plenky Huggies Freedom. Společnost Kimberly-Clark uvedla v letošním roce na trh novou výrobkovou řadu jednorázových plenek Huggies Freedom, které rozumí potřebám dětí v jednotlivých fázích jejich individuálního vývoje. Poskytují ještě větší ochranu pokožky dítěte před nežádoucími opruzeninami. Při zakoupení Huggies Freedom (jakéhokoliv balení) máte možnost zúčastnit se soutěže o automobil Renault Mégane Air Classic, a to při splnění následujících podmínek soutěže:

1) vystřihněte alespoň jeden EAN kód z obalu Huggies Freedom
2) zodpovězte soutěžní otázku: Kolik kusů plenek Huggiees Freedom velikosti Maxi se vejde do vozu Renault Mégane Air Classic?
3) řádně vyplňte soutěžní kupon a zašlete ho co nejdříve na adresu: Huggies Freedom, P.O.Box 120, Moravská 9, Praha 2, 120 21 nejpozději do 15. 11. 2001

Do závěrečného hodnocení budou zahrnuty všechny odpovědi doručené do
15. 11. 2001 včetně. Později doručené odpovědi nebudou vzaty v úvahu.
Ten, kdo nejpřesněji zodpoví soutěžní otázku, vyhrává automobil Renault Mégane Air Clasic. Bude-li správných odpovědí více, vyhrává ten, kdo odpoví jako první.
Demonstrace správného výsledku soutěžní otázky proběhne před ukončením soutěže za přítomnosti notáře. Výherce automobilu bude vyrozuměn písemnou formou po uzávěrce a po zpracování přijatých dat.
Získání výhry nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Kimberly-Clark a.s., společnosti Renault ČR a.s., pořádající agentury Face Promotion, jejich rodinní příslušníci, stejně tak osoby spjaté s ostatními firmami podílejícími se na soutěži. Oficiální pravidla jsou k dispozici u organizátora soutěže agentury Face Promotion, a to každý pracovní den v době od 9.00 do 19.00 na adrese Jaurisova 6/ 514, Praha 4.

Děkujeme vám za věrnost značce Huggies a přejeme vám i vašim dětem mnoho společných radostných okamžiků.
   
23.08.2001 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Andula [*]

  No, kdybych ho mphla vyhrát bez plenek, bylo by to ještě lepší.

  superkarma: 0 07.12.2003, 01:13:07
 2. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Když já nemám ty plenky komu dávat

  superkarma: 0 05.12.2003, 19:25:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme