Domácnost

Nejen kapr a vanilkové rohlíčky, také další dobroty patří k atmosféře Vánoc…

K Vánocům patří nazdobený vánoční stromeček, svíčky, prskavky, dárky, rozzářené dětské oči, pohádky, ale také bohatě prostřený stůl. Při vědomí toho, že si zase budeme dávat novoroční hubnoucí předsevzetí, se obklopíme mísami s vánočním cukrovím, smažíme kapra a bramborový salát děláme rovnou do škopíčku, aby bylo dost. :-) A občas také dostaneme chuť na nějakou mňamku ke kafi. A tak – aby toho nebylo málo – se ještě vyřádíme na dortech, koláčích, bábovkách a jiných sladkých radostech.

Aby pro nás bylo takové pečení opravdu radostí a ne starostí, je dobré se na akci pořádně připravit. :-) A to tak, že seženeme ty nejkvalitnější suroviny a především pořádnou formu. Nejlépe takovou, která je opatřena antiadhezním povlakem, který zamezuje připalování. Takový dort je pak jedna báseň a při vyklápění bábovky nemusíte pronášet zaklínadla ani modlitby. :-) Příkladem takového výrobku jsou třeba pečicí formy Tescoma Saphir, které vás určitě mile překvapí. Díky použitým materiálům probíhá pečení v nich při teplotách nižších a za dobu kratší, než je obvyklé u klasických forem na pečení.

Vybrat si můžete z mnoha tvarů a velikostí. Malé, velké i střední dorty, bábovky a koláče. Také plechy a pekáče, formy na pizzu nebo třeba formy ve tvaru srdce, medvěda či zajíce. Zkrátka, při nákupu budete mít jen jeden problém, a to kterou formu zvolit.

Kompletní nabídku pečicích forem a dalších výrobků značky Tescoma najdete na www.tescoma.cz.
   
18.12.2002 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Landriel: Já mám taky keramickou formu, ovšem troubu, ve které bábovku neupeču.

  superkarma: 0 07.12.2003, 23:29:14
 2. avatar
  [3] Simba [*]

  O vánocích dorty ani bábovky nepeču. Ale jinak je pečíčí forma a natipřipalovacím povrchem skvělá věc.

  superkarma: 0 10.11.2003, 07:28:59
 3. avatar
  [2] Landriel [*]

  Taky mám formy ještě po babičce, třeba keramickou bábovku. A o vánocích rozhodně dorty nepeču - jenom vánočku, zato asi 6 kousků, pro celé příbuzenstvo.

  superkarma: 0 19.10.2003, 09:15:30
 4. avatar
  [1] Kocicka [*]

  jo určitě by s tím byla zábava, ale kam by to všechno nové měl člověk dávat, já mám ještě formy po babičce a pečou taky velmi pěkně....snad nějaký pekáček...i když takový medvídek jako dortíček je k umilování....jo jo

  superkarma: 0 18.12.2002, 14:18:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme