Domácnost

Když se hudba rozlije vaším domovem a vy ani nevíte odkud hraje…

Jestli si myslíte, že hi-fi věž je taková ta mohutná černá nebo stříbřitá hranatá záležitost, do které se strkají CD a která má po stranách dva reproduktory obdobného tvaru, tak to se trochu pletete. Ne, že by se takové audiosystémy už nevyráběly a neprodávaly, ale trend kráčí kupředu mílovými kroky a to, co teď frčí, se vám bude určitě moc líbit!
Elegance a nápad. Štíhlé tvary a decentní jas. Jednoduchost, ale ne nuda. Možnost volby. Tak by se daly charakterizovat mikrosystémy série VS od JVC. Vlastně ani na první pohled svým tvarem nepřipomínají to, čím skutečně jsou. Přinášejí do vašeho domova kromě dokonale reprodukované hudby také šmrnc. Je jedno, jestli je položíte na poličku, postavíte na výšku na skříňku nebo třeba zavěsíte na zeď. Prostě to hraje. A navíc – ať to visí, nebo leží - informace na displeji se dají nastavit tak, že je vždycky čtete správně a nemusíte dělat stojku… Je vám to málo avantgardní?
Kromě toho si můžete zvolit barvu podsvícení CD, která začíná ú červené a končí u modré přičemž nevynechává fialovou ani pink. Model VS-DT2000R je určen pro futuristicky založené uživatele, což naplno demonstruje sloupovitý tvar hliníkových reproduktorů, který by bez váhání zapadnul i do interiéru kosmické lodi. :-) Nikoli usedlejší, zato jistě klasičtěji založené nátury jistě nepohrdnou půvabem i očividnou kvalitou, kterou skýtá typ VS-DT9R s kombinovanými reproduktory dřevo-kov. Posledním želízkem JVC ohni audiopřístrojů počátku třetího tisíciletí je VS-DT6R s modrým podsvícením a hravým mladistvým designem pastelově žlutých reprobeden. To vše samozřejmě v dokonalé zvukové kvalitě.

Taky už se těšíte, co nám průmysloví designéři nabídnou příště? :-)
   
08.10.2002 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Mně by u těchhle věcí bohatě stačila funkčnost v kombinaci s nízkou cenou

  superkarma: 0 03.12.2003, 13:25:07
 2. avatar
  [1] Simba [*]

  Repro bedny na obrázku mají vážně šmrnc.

  superkarma: 0 08.11.2003, 10:19:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme