Cítím se jak naivní puberťacka a protřelá mrcha dohromady... Důvodem je láska. Píší to slovo a už MI běhá mráz po těle. Ale v tom lepším slova smyslu.

Ach ...víte já totiž asi potkala toho pravého, jak říká Carrie že Sexu ve městě pana P. Člověk o tom maximálně tak čte v románech nebo o tom slyší v nejromantičtějších filmech a bere to spíše jako pohádku s Tím, že "JESTLI SE TO STÁVÁ TAK MNĚ TO URČITĚ NEPOTKÁ, A I KDYBYCH HO POTKALA, TAK SI HO MOŽNÁ ANI NEVŠIMNU". Ale věřte, ač jsem velký realista, pesimista a já nevím, co ještě, tak to poznáte, všimnete si. Hlavně Vaše tělo pozná, že právě jste se setkala se spřízněnou duší.

...během hovoru s mým přítelem jsem se z ničeho nic podívala na dveře; něco mě nutilo se tam podívat a po chvilce je otevřel ON pan P. Naše oči se setkaly a zůstaly v přímém pohledu. Po mém těle přešel mráz s takovým Tím zachvěním AŽ v žaludku...

Jak vystřižené z Romea a Julie.

...od toho dne jsem na ty oči myslela neustále... a vždy mnou projel záchvěv...

...a doufala, že aspoň jednou, alespoň jednou ještě ten pohled zažiji...

A stalo se... možná náhoda možná osud? A tak to vše začalo Ach, jen nevím či být šťastná, a nebo být strašně smutná. Od prvního seznámení si rozumíme i beze slov, jak kdyby byla mezi námi telepatie.

Díváme se vzájemně do očí a vysíláme ty signály vzájemného obdivu, souznění, nadchnuti pro plány toho druhého,údivu nad stejnými názory zcela na vše, atd.

Aach jsem tak nešťastná, vždyť jsem to věděla.

Nejdříve jsme to brali jen jako přátelství - teda aspoň já se snažila zakrývat v očích i to, co přátelé k sobě většinou necítí, tak jsem se snažila - ale vždyť MY si přece umíme číst v očích.. my si rozumíme beze slov. Tak jak jsem mohla být tak naivní a myslet si, že to nepozná..

Aach jsem tak nešťastná. Vždyť jsem to po měsíci věděla a přesto se zamilovala.

K mému překvapení jsem TO začala čísti i v jeho očích - dívají se na mě tak krásně a já to v nich čtu, ale nevěřím

Ach jsem tak smutná. Vždyť to nemůže být pravda, on je šťastný, nemohu věřit že by mě také miloval.

Po čase jsem již číst nemusela, řekl MI to, řekl... a já?

Aach jsem tak strašně nešťastná... Mám přítele, který je na mě sprostý, podvádí mě, sem tam dá i facku ač pro něj dělám vše, co mu na očích vidím a pan P je z toho nešťastný, jelikož on šťastný je.

Aach jsem tak smutná, proč zrovna já nemohu mít jeho a být šťastná...

Díváme se na sebe, srdce nám buší, tak rádi by se aspoň dotkly naše ruce, ale nejde to.

Ach jsem tak nešťastná - pan P je šťastný - je šťastně ženatý, ano, bohužel to nejhorší. Já, ta co svazek ctí a je věrná příteli, on, který je šťastně ženatý za "anděla"... A pak my dva. Máme být šťastní, že se máme, nebo vlastně být nešťastní že se nemáme.

Potkali se dva a nemohli.

Nemohli vlastně vůbec nic.

Možná chtěli.

Možná nechtěli.

Potkali se dva a srdce jim láskou bušila.

Potkali se dva a srdce se jim hned úzkosti sevřela.

;-(

...

P. S.: nemusíte mi hned vyčítat, jak mladá uhání ženáče. Já totiž nikoho neuháním a uhnat ani nechci. Neb ctím svazek.

Jen jsem se potřebovala vypovídat... a za to děkuji.

S.
archivní článek

Reklama