.

Žena-in za volantem? Máme pro vás novou rubriku!

Cestování

Žena-in za volantem? Máme pro vás novou rubriku!

I když se při vyslovení těchto tří slov asi mnoho mužů ušklíbne a namítne něco o kuchyni a vařečce, jsem si jistá, že vy – čtenářky našeho magazínu – uvítáte s nadšením naší novou rubriku. Startuje právě dnes a je celá věnovaná ženám a automobilismu. Jmenuje se Žena za volantem a vy zde každý týden budete nacházet články, které se budou nějakým způsobem dotýkat aut, řízení, cestování… Za pár týdnů tu máme léto prázdniny a my doufáme, že vás nová rubrika nejen pobaví a dobře naladí, ale že v ní také najdete informace, které hledáte.
Chystáme pro vás články o tom, jak zvýšit bezpečnost posádky vašeho auta, o cestování s dětmi, rady na cesty po republice i v zahraničí, tipy, jak si vylepšit svůj vůz, jak si vybírat nové nebo ojeté auto, humorné příběhy a vyprávění známých osobností. A kromě toho spousty zajímavých a atraktivních soutěží. Máte se na co těšit.
Víme, že mnoho z vás je za volantem jako doma, často přijde na řízení řeč i v našich auditoriích. Jestli máte nějaké zajímavé příběhy a zážitky ze svých cest na čtyřech kolech, pošlete je k nám na mailovou adresu redakce@zena-in.cz, určitě pro ně najdeme v naší rubrice uplatnění. Ty nejlepší odměníme kosmetickým dárkem.
   
04.06.2001 - Zahraničí - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Lososice: Děkuju za povzbudivá slova. Řidičák mám, ale řídit neumím a právě se to chci začít znovu učit.

  superkarma: 0 05.12.2003, 19:16:44
 2. avatar
  [2] Simba [*]

  lososice: Naprosto souhlasím, jezdit a jezdit. Praxe je nejlepší.

  superkarma: 0 04.11.2003, 09:59:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme