Domácnost

Jak upéci skvělou bábovku, za kterou by se nemusela stydět ani Magdalena Dobromila?

Také pořád nemůžete pochopit, proč cokoliv, co upečete ve vaší troubě, nesnese ani náhodou porovnání se skvělými koláči, buchtami a bábovkami vaší babičky a přitom používáte úplně stejnou knihu receptů? Nesypte si popel na hlavu, že z vás už dobrá kuchařka nikdy nebude. Nenadávejte na dnešní „ošizené“ suroviny. Možná v tom je jiný háček. Je to nejspíš v troubě!

Ne, nelekejte se, neznamená to, že máte zahodit zástěru a jít do supermarketu pro prefabrikovanou buchtu. Začněte od něčeho docela jiného. Zatímco úžasné kulinářské úspěchy vaší babičky měla možná na svědomí starodávná a léty prověřená kamna na dříví, vy uvažujte způsobem hodným hospodyňky třetího tisíciletí. Vybudujte ve své kuchyni novodobou laboratoř pokušení a hodokvasu. :-) A kdo vám v tom pomůže? Už desítky let se Electrolux snaží ulehčit ženám jejich práci v domácnosti a nabízet jim stále nové a promyšlenější spotřebiče. Jestli už nějaký čas uvažujete o vylepšení vaší kuchyně, zkuste vsadit na vestavné trouby Electrolux a uvidíte, že se vám investice vyplatí.

Co vám dnešní vestavné trouby Electrolux nabízejí? Kromě moderního designu, který vidíte na první pohled, je to především řádka funkcí, jež usnadní a zpříjemní přípravu sladkých i slaných pokrmů, na které jen pomyslíte. Kromě klasického grilu a horkovzdušného vrchního a spodního ohřevu obsahují vestavné trouby Electrolux také teplotní sondu pro dokonalé naprogramování výsledné teploty unvitř pečeného pokrmu, dětskou bezpečnostní pojistku nebo nastavení pro pizzu. Úplně největším hitem zdravé kuchyně je pak využití páry pro tepelné zpracování pokrmů. Profesionální kuchaři využívají páru pro přípravu zdravých, chutných a hodnotných pokrmů už léta, ale Electrolux se rozhodl nabídnout tuto metodu také domácím uživatelům. Kromě toho, že připravované jídlo si v páře zachová svoji barvu, chuť a vůni, má také oproti klasickému pečení nebo vaření vyšší obsahy vitaminů a minerálů.
   
13.06.2002 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [18] Ťapina [*]

  Ty vestavěné trouby se mi líbí, ale to bych musela kompletně renovovat celou kuchyň.

  superkarma: 0 07.12.2003, 22:06:59
 2. avatar
  [17] Ťapina [*]

  Ahá, takže zahodit troubu a koupit novou. No stejně asi budu muset. Ta moje peče hrozně nerovnoměrně, na bábovku můžu rovnou zapomenout. A to jsem byla od rodičů zvyklá na elektrickou

  superkarma: 0 01.12.2003, 19:18:14
 3. avatar
  [16] Simba [*]

  Ráda bych vyzkoušela elektrickou troubu. Právě proto, že nejsem kuchařský zázrak. V té své staré plyn. troubě teplotu nenastavím.

  superkarma: 0 06.11.2003, 10:06:25
 4. avatar
  [15] Landriel [*]

  Taky jsem zkusila obojí a jednoznačně upřednostňuju elektrickou. A v receptech přesnou teplotu a jak dlouho.

  superkarma: 0 11.10.2003, 15:30:24
 5. avatar
  [14] Hanela [*]

  Ferdičko...tak to já jsem celkem hluchá tak mně naopak moc vyhovuje, když je u receptu napsáno : péci při 220°C... ...tak nastavím a vím...a číst umím to mi u té plynové moc chybělo
  Ale je dobře, že každémi vyhovuje něco jiného, alespoň se uživí všechny značky

  superkarma: 0 13.06.2002, 23:48:46
 6. avatar
  [13] Saturninka [*]

  A my máme Fagor vestavěnou plynovou desku a horkovzdušnou troubu a jsem s ní spokojená!!! Fagor není magor ...

  superkarma: 0 13.06.2002, 21:02:03
 7. avatar
  [10] mamina [*]

  To Markéta:Hm, já mám zase dobrý doporučení na Fagor-plynovou destu a vestavnou troubu el. s grilem, samčistící. Tak nevím

  superkarma: 0 13.06.2002, 14:25:11
 8. avatar
  [7] Dickie [*]

  taky jsem už pekla v obojím a jednoznačně vede elektrická. plynová podle mě strašně vysouší.

  Beaute, teď jsi mě ale moc nepotěšila, že Electrolux nic moc. Dneska ráno nám přivezli vestavku, skloker. desku a digestoř - vše od Electroluxu (sic!). Budeme od teď do půlky července předělávat půlku bytu, a to včetně nové kuchyňské linky.

  superkarma: 0 13.06.2002, 12:51:29
 9. avatar
  [6] Beaute [*]

  Taky připojím svůj názor.Zkoušela jsem obě trouby plynovou i elektrickou a el. je nesrovnatelně lepší. Ale Electrolux zrovna v troubách nevyniká. Moc peněz za málo muziky

  superkarma: 0 13.06.2002, 11:59:38
 10. avatar
  [5] Hanela [*]

  Ferdi...to bude asi věc názorů... . Já zrovna jsem přešla od plynové k elektrické a nemůžu si to vynachválit... . u té plynové to uprostřed snad taky vyběhlo...nezměnila jsi nějak recept nebo postup?

  superkarma: 0 13.06.2002, 11:36:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme