.

Těšte se na příští týden! S trochou štěstí třeba poletíte na Kanáry zrovna vy!

Cestování

Těšte se na příští týden! S trochou štěstí třeba poletíte na Kanáry zrovna vy!

Na příští dva týdny jsme pro vás připravili velkou soutěž o zájezd na Kanárské ostrovy pro dva! Nebylo by krásné strávit týden na horké pláži třeba v období, kdy jsou u nás plískanice a nečas? Vyrazit na výlet do hor či na lov žraloků? Zakusit pískové duny pravé pouště, i když daleko menší než třeba v Africe. To všechno a daleko víc vám nabízí báječná dovolená na Kanárských ostrovech.
Výherkyně loňské soutěže na Žena-in.cz o zájezd na Kanárské ostrovy, čtenářka s nickem Martinaaa, se měla skvěle. Cestovala s přítelem a dovolenou strávili začátkem tohoto dubna v apartmánu v malebném středisku San Augustyn na ostrově Gran Canaria.
Takže příští týden to zase začne! Každý všední den na vás čeká jiná soutěžní otázka, přečtete si mnoho zajímavého o Kanárských ostrovech a pokud budete pozorně číst, najdete v textu i nápovědu k odpovědím. Aby to ale nebylo tak úplně jednoduché, budete muset otázku najít pod zřetelným symbolem někde ve vydání magazínu Žena-in.cz. Nebojte se, nic nemůžete propásnout, odpovědět se dá zpětně a nakonec na vás čeká vtipná hříčka! Jen se těšte, zájezd v hodnotě třiceti tisíc od Canaria Travel, cestovní kanceláře můžete získat třeba zrovna vy! A pokud nebudete mít štěstí, nezoufejte, další soutěž bude před Vánoci!
   
23.05.2001 - Zahraničí - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Hned by se mi líbilo vyhrát zájezd, ale v té současné soutěži nemám šanci.

    superkarma: 0 05.12.2003, 17:48:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme