Domácnost

Chcete se na jeden celý rok zbavit starostí s úklidem?

Zavřete na chvíli oči a představte si následující situaci: celý jeden rok nesáhnete na úklid, zapomenete, kde se zapíná vysavač, okna budou konečně průhledná a podlahy se budou blýskat čistotou. Ne, to není sen – to je výhra, kterou třeba právě vy můžete získat v soutěži s Prontem proti prachu, kterou pořádá společnost SC Johnson. Soutěž probíhá od 1. února až do konce července a sestává ze tří kol, v nichž vždy 500 nejrychlejších vyhrává malý dárek (prachovky, zástěry nebo chňapky Pronto). Na závěr soutěže bude vyhodnoceno pět šťastlivců, kteří v uvedeném období nasbírají nejvíce log z výrobků Pronto proti prachu. Hlavní cenou je celoroční úklid v rozsahu pět hodin týdně.
K účasti v soutěži stačí zaslat dvě oválná loga Pronto proti prachu z barevné fólie nalepené na kovovém obalu výrobku (použít můžete Pronto proti prachu, Pronto proti prachu Ocean nebo Pronto proti prachu Lemon). K vystřiženým logům ještě přidejte nějaký ze svých zaručených tipů, jak urychlit a zpříjemnit domácí úklid, vše vložte do obálky a pošlete na adresu: Soutěž Pronto, P. O. Box 89, 140 21 Praha 4. (Informační letáčky najdete v prodejnách, kde nabízejí produkty z řady Pronto.)
Pronto proti prachu je tradičním, léty vyzkoušeným prostředkem na čištění různých druhů povrchů a nábytku. Nábytek vyčištěný Prontem je díky antistatickým složkám na dlouhou dobu ochráněn před usazováním prachu. Úklid s tímto přípravkem je snadný a překvapivě rychlý. Pronto můžete použít nejen na dřevěný nábytek, ale také na zrcadla, skleněné desky stolů, okenní rámy, plastové předměty jako Hi-Fi sestavy a televizory.
   
04.03.2002 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Celý rok neuklízet, tak bych asi i zapomněla, jak se to dělá

    superkarma: 0 01.12.2003, 18:30:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme