.

Přečtěte si, jaké je Las Vegas podle naší čtenářky Zlato.

Cestování

Přečtěte si, jaké je Las Vegas podle naší čtenářky Zlato.

Pokud se vypravíte do Las Vegas, nebudete litovat. Jelikož USA je veliká země, lidí se zde většinou přesouvají letecky. Takhle jsem se vypravila jednoho krásného letního dne s manželem i já. Letěli jsme z Bostonu sedm hodin. Když jsme se blížili k Las Vegas, byla tma. Najednou se pod námi zjevilo světélkující , pohádkové město. Světla se střídala v mnoha barvách, byl to opravdu nezapomenutelný pohled. Do Las Vegas se jezdí hlavně hrát. Ten, kdo letí do města za tím účelem a je nedočkavý, může si zahrát hned v letištní hale.
Cesta taxíkem do hotelu ubíhala a já si prohlížela svítící a blikající město. Hotel Mirage byl fantastický - přepychové zařízení pokoje, jako pro královnu, restaurace, květinová dekorace, bazén… Připadala jsem si jako Alenka v říši divů. Nedá se to popsat, to se musí skutečně vidět.
Všude nespočet herních automatů, rulet, prostě, co kdo chce hrát, může se pokoušet o štěstí. Nedalo mi to a vyzkoušela jsem to také. 600 dolarů za pár centů, které jsem tam vhodila, to nebylo zas tak špatné :-)
Kdo si chce z Las Vegas vyjet do okolí, má k dispozici celkem levné zapůjčení auta.Vyjeli jsme a projížděli skutečně úchvatnými kaňony v Nevadě. Připadalo mi, že se jen někde vynoří nějaký Indián a bude to jak z filmu. Zpět jsme projížděli pouští, nikde nic a najednou se před vašima očima, jako zázrakem, objeví Las Vegas. Světélkující nádherné domy ve zvířecích podobách a ve tvaru mnoha jiných postav. Podaří-li se vám někdy se podívat do Las Vegas, myslím, že nebudete litovat a při troše štěstí se z vás třeba stane přes noc milionář.
V Las Vegas je opravdu krásně a ráda se tam budu vracet.

Zlato
   
18.04.2001 - Zahraničí - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Andula [*]

  Las Vegas mě nikdy nelákalo.

  superkarma: 0 06.12.2003, 09:03:22
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Na fotkách je to hezké, ale v reálu by se mi z toho asi brzy zatočila hlava.

  superkarma: 0 05.12.2003, 17:54:41
 3. avatar
  [2] Simba [*]

  Hned bych se jela podívat. A zahrát si ruletu ...

  superkarma: 0 03.11.2003, 15:39:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme