Domácnost

I v zimě se můžete opalovat a nahřívat. Pořiďte si vlastní solárko…

Milujete ten nádherný pocit, kdy vás sluneční paprsky hladí po celém těle, kdy je vám krásně teploučko a celým tělem se vám rozlévá energie? Že vás nemáme dráždit teď, kdy se teploměr řítí pod nulu a vy musíte denně klepat kosu cestou do práce? Ale vždyť i vy se můžete zahřát. A ještě navíc získat i v zimě krásnou broskvovou barvu, jakou jste měla naposledy po dovolené u moře. Stačí k tomu jen jedno. Pořídit si domů solárium. Kdo by netoužil mít doma své vlastní království, svoji „nabíječku baterek“, prostě místo, kde si v klidu poležíte, prohřejete tělo a ještě budete lépe vypadat? Skvělým tipem, který vyhovuje všem zdravotním normám, jsou solária od firmy Philips.
K těm opravdu špičkovým patří například solárium HB 581 Sunstudio, které je vybaveno 30 trubicemi a 3 HPA výbojkami na opalování obličeje. Jeho speciální zaoblený tvar zajišťuje rovnoměrné opálení vašeho těla, takže se nemusíte bát, že dopadnete jako koblížek s bílým proužkem na boku :-) Solárium je navíc vybaveno dvěma ventilátory, které zpříjemňují pobyt uvnitř, a sedm vnějších ventilátorů, které odvádějí přebytečné teplo z trubic a výbojek. Aby opalování bylo skutečně komfortní a bezpečné, je solárium vybaveno dálkovým ovladačem pro nastavení doby slunění. Oproti všem předpokladům není toto solárium určeno jen pro kadeřnická a solární studia, ale také se výborně hodí pro domácí použití. Tomu, že se jedná o špičkový výrobek, odpovídá i cena, která činí necelých 130 000 korun.
Dalším soláriem z nabídky firmy Philips je HB 579 Sunstudio, které je vybaveno 24 trubicemi a jednou obličejovou výbojkou. Solárium je zaoblené, celotělové a je vybaveno dálkovým digitálním ovládáním včetně automatického vypnutí. Lepší pohodlí při opalování zajišťují vestavěné i přídavné ventilátory, inovované opalovací trubice Philips CLEO Performance zajišťují bezpečné a rychlé opalování. Také toto solárium je určeno kromě studií i pro domácí použití.

Pokud chcete mít takové solárium doma, můžete je zaoupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu: MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, TEL: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
   
16.11.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  obcas zajdu prohrat kosti

  superkarma: 0 29.09.2012, 00:34:36
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Já solárium teda nepotřebuju vůbec. V létě se trošku opálím a v zimě budu zimně krásná.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:42:08
 3. avatar
  [2] Andula [*]

  Solarko ani doma, ani jinde, diiiky.

  superkarma: 0 07.12.2003, 00:59:47
 4. avatar
  [1] Simba [*]

  Ne díky, doma solárium mít nemusím. Při obrovské nabídce všech možných studií se solárii se to nevyplatí.

  superkarma: 0 05.11.2003, 08:04:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme