Domácnost

Hledá se tichá a skromná pomocnice do domácnosti. Zn. Velké prádlo.

Každá domácnost se jednoho dne ocitne v situaci, kdy je potřeba koupit automatickou pračku. A tady vyvstává otázka, jak a podle čeho vybírat. Kdysi někdo moudře řekl, že není tak bohatý, aby si mohl kupovat levné věci. Jinými slovy to znamená, že se vyplatí investovat do kvality a osvědčené značky. A takovou značkou je právě AEG.
Pračky AEG jsou na našem trhu zastoupeny jak modely zepředu plněnými, tak úzkými pračkami plněnými shora, které jsou určeny do menších místností a pro menší domácnosti. Všechny pračky AEG ale snesou velmi přísná měřítka, protože jak jejich energetická náročnost, tak technická a programová vybavenost patří k tomu nejlepšímu, co se dneska dá koupit. Například „áčková“ pračka ÖKO Lavamat 88830 od AEG je tak úsporná, že pro vyprání 5,5 kg bavlněného prádla na 60°C spotřebuje pouze 0,89 kWh el. energie a 39 litrů vody. Když k tomu přidáte programy jako „snadné žehlení“ (proti pomačkání prádla), „ruční praní“ (na vlnu a choulostivé tkaniny), „ruční praní hedvábí“, speciální program na skvrny, senzorem řízená automatika fuzzy logic, která optimalizuje prací procesy a šetří tak vodu i prací prostředky, možnost volby otáček odstřeďování od 400 do 1800, funkci zpožděného startu až o 19 hodin, servisní program, funkce aqua alarm a aqua control, pak není co dodat. Pračka je navíc vybavena velkým plnicím otvorem a její vana je vyrobena z materiálu carboranu, který zlepšuje vlastnosti a odolnost spotřebiče.
Ale i další automatické pračky AEG se mohou pochlubit velkým množstvím ze zmíněných vlastností, obecně jsou jejich velkými přednostmi ekonomická úspora energie a vody, vynikající prací účinnost, bohaté programové vybavení, šetrné zacházení i s nejjemnějším prádlem, nízká hlučnost, dlouhá životnost, ergonomické ovládání a elegantní design.
   
22.10.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] hubajda [*]

  mam gorenje

  superkarma: 0 29.09.2012, 00:13:20
 2. avatar
  [7] Ťapina [*]

  verkaT: No tak ta cena už je horší, my máme Whirlpool asi za 13 000

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:22:17
 3. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Jo, šmrnc má, hlavně ta úzká. Ta má šmrnc pro naši pidikoupelničku.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:22:01
 4. avatar
  [5] Andula [*]

  Znacce AEG verim, ale nakonec mame pracku eelctrolux, je to nemlichto same, ze stejne tovarny, jen je to diky tomu Eluxu levnesji, protoze AEG je drazsi znacka.

  superkarma: 0 06.12.2003, 22:41:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme