Domácnost

Nakupujte pračky, ledničky, myčky a další spotřebiče vsedě.

Nedostatek času je jedním z hlavních problémů dnešní ženy. Zoufalý úprk mezi domovem, zaměstnáním, samoobsluhou a zase domovem nás vyčerpává natolik, že už nám obvykle nezbývá moc energie na chození po obchodech. Ale co když potřebujete novou pračku, myčku nebo něco jiného užitečného do bytu? Nezbude vám, než se vypravit do prodejny elektro… a nebo se připojit na internet.
Nákup spotřebičů prostřednictvím internetu je stále populárnější na celém světě a jeho výhodou je nejen pohodlí, ale většinou také výhodnější cena a rychlé dodání až do domu. Podívejte se třeba do tohoto internetového obchodu, kde máte možnost vybírat si z katalogu volně stojících i vestavných domácích spotřebičů od praček a myček přes ledničky až po menší spotřebiče jako kávovary a toastery. Ze značek jsou zde zastoupeny AEG, Electrolux a Zanussi a nabídka je skutečně široká, kromě toho se průběžně aktualizuje. A co je opravdu skvělé? Že zboží, které si dnes vyberete a objednáte, bude už zítra u vás doma. Kromě toho můžete počítat také s příjemnými cenami a s nadstandardní nabídkou – u praček, myček a sušiček – bezplatný servis po dobu 24 měsíců po uplynutí řádné záruky. A také, pokud si koupíte zboží v určité hodnotě, se můžete těšit na dárek zdarma v podobě vysavače, topinkovače, fénu nebo jiného malého spotřebiče.
Jak na internetu nakupovat? Nejdříve je třeba se zaregistrovat a vytvořit si svůj uživatelský účet. Pak už jen listujete virtuálními stránkami katalogu, vyhledáváte podle typu zboží, značky, ceny apod., pročítáte parametry, prohlížíte si fotografie a nakonec vybrané zboží kliknutím myši vkládáte do svého virtuálního nákupního košíku. Pak už jen svoji objednávku potvrdíte a můžete dělat doma místo pro nového pomocníka. Při dodání zboží převezmete a zaplatíte hotově (v případě doručení poštou se platí dobírkou).
Snadné, že? Tak honem sednout k počítači a nakupovat :-)
   
06.08.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] hubajda [*]

  Simba — #1 Sml22Sml22

  superkarma: 0 28.09.2012, 23:12:37
 2. avatar
  [4] Andula [*]

  Ťapina:

  superkarma: 0 09.12.2003, 20:05:08
 3. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Nedělejte mi pořád chutě s obrázkama myček.

  superkarma: 0 07.12.2003, 18:27:24
 4. avatar
  [2] Andula [*]

  J8 přes web kuouju, ale tyhle velké bílé věci zatím ne, ale až by byly potřeba, klidně.

  superkarma: 0 06.12.2003, 09:42:34
 5. avatar
  [1] Simba [*]

  Nabídka webů s on-line prodejem bílého zboží je už obrovská.

  1. na komentář reaguje hubajda — #5
  superkarma: 0 04.11.2003, 10:59:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme