Domácnost

Chystáte se na velké prádlo? Kupte si novou pračku.

Právě teď v létě pořád něco pereme. Každý den celá rodina „produkuje“ hromady špinavého prádla, děti se vracejí z tábora s batohy plnými ušmudlaných triček, kraťasů a tepláků, po dovolené taháme z kufrů nekonečné množství šatstva a ručníků… Prostě bez dobré pračky se neobejde nikdo z nás.
Právě teď přichází na náš trh nová řada praček Indesit Evolution se zajímavými funkcemi, ekonomickým provozem a moderním designem. Pro nízkou spotřebu elektrické energie a vysokou účinnost praní patří nové pračky Indesit do třídy A. Jsou určeny pro 1,5 až 5,5 kilogramu prádla, mají automatické řízení spotřeby, otáčky odstřeďování až 1400 ot./min. a až 19 pracích programů. Například pro praní oblečení z vlny a hedvábí je určen program „ruční praní“, pro každodenní krátké přepírání barevného prádla slouží program „denní praní“, můžete použít i funkci „odstranění skvrn“. Tlačítko „snadné žehlení“ aktivuje elektronickou funkci, díky níž se prádlo méně mačká. Při máchání pračka používá více vody, cykly mezi ždímáním se prodlužují a prádlo uvnitř bubnu je přemisťováno s mimořádnou šetrností. Pro praní nepříliš zašpiněného oblečení jsou nové pračky Indesit vybaveny tlačítkem „rychlého praní“, které zkrátí dobu praní přibližně o 30 % nezávisle na zvoleném programu.
Všechny součásti pračky Indesit Evolution jsou v každém okamžiku pracího cyklu elektronicky řízeny a sledovány, což zajišťuje maximální spolehlivost a provozní bezpečnost. Všechny modely jsou vybaveny rovněž časovačem odloženého startu, jenž umožňuje naprogramovat začátek pracího cyklu v periodě až 24 hodin. Pračka tak začne sama pracovat tehdy, kdy si přejete.
Kulaté tvary, mladý a praktický design, ergonomické řešení a nové funkce – to všechno u praček značky Indesit usnadňuje ovládání a šetří čas i námahu.
   
25.07.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  mam gorenje a na 7 kilo

  superkarma: 0 28.09.2012, 23:03:32
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Do naší se vejde eb 4,5 kila prádla, preotože se nám do koupelny větší nevešla, ale ono to nakonec tak nevadí, protože alespoň ho můžeme dobře třídit.

  superkarma: 0 06.12.2003, 08:50:55
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Novou pračku né, jenom novou hadici

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:25:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme