Domácnost

Jak chutnaly čtenářkám Ženy-in těstovinové omáčky Kraft Dinners?

Čtenářský test, který právě teď skončil na našem magazínu, byl tentokrát ve znamení vařečky. 25 čtenářek obdrželo testovací balení tří omáček s těstovinami Kraft Dinners – tomatovou, houbovou a sýrovou s bylinkami. Jak testování dopadlo? Nad očekávání dobře! Věřte, nebo ne – mezi pětadvaceti testujícími se nenašla ani jedna čtenářka, která by tento výrobek pohaněla nebo jinak projevila svou nespokojenost. Vesměs se vyjadřovaly v tom smyslu, že těstoviny chutnaly celé rodině, především dětem.
Z příchutí zvítězila u mlsných jazýčků našich čtenářek a jejich rodinných příslušníků omáčka houbová, která oslovila cca 50% z nich. Na druhém místě se nachází klasika – tomatová omáčka, která vedla především u dětí a nejmenší, nikoliv však malou pozornost, si odnesla omáčka sýrová s bylinkami, která chutnala jedné pětině testujících.
Co si čtenářky na těstovinových omáčkách Kraft Dinners nejvíce pochvalovaly? Rychlost a jednoduchost přípravy, snadnou rozpustnost omáčky a to, že se těstoviny nelepí a jsou opravdu chutné. Za všechny výroky uveďme například tyto: „Příprava je opravdu bezva, protože je to hned hotovo a hlavně se mi líbí, že se jídlo nelepí jako některé jiné těstovinové polotovary, které jsem vyzkoušela.“ „Nerada trávím moc času v kuchyni a ta čtvrthodinka je ideální.“ „Je to jídlo pohotovostního typu.“ „Je to opravdu rychlé, chutné a levné jídlo.“ „Zabere málo času a to mi vyhovuje. Zvládl to podle návodu i můj manžel, takže je to asi i docela snadné.“
Na otázku, zda by čtenářka těstoviny opět koupila nebo je doporučila známým se nám dostalo většinou kladné odpovědi, více než polovina čtenářek se dokonce zmínila, že si další balení Kraft Dinners vzápětí po testování koupila. Objevily se i výroky, že je to výborný tip na jednoduché jídlo na chatu nebo dovolenou u moře.
Také balení sklidilo obdiv a chválu, jen jedna čtenářka navrhovala, že by se jí hodilo i balení po dvou porcích, neboť žije sama a celou krabici nesní. Cenu naprostá většina čtenářek hodnotila jako zajímavou, dostupnou, nízkou… Pouze malá část z nich si ceny nebyla vědoma a zřejmě pro ně nebyla zajímavá. Jako hodnocení se objevily výroky typu: „Balení je moc krásné, hned člověka upoutá, fotky jsou lákavé a modrá barva vypadá elegantně. Přiznám se, že mě mile překvapila cena v obchodě, čekala jsem nejmíň o deset korun víc.“ Sečteno a podtrženo, těstovinové omáčky Kraft Dinners chutnaly a zdá se, že přesně vyhověly požadavku moderní ženy na snadné, rychlé a chutné jídlo pro celou rodinu.
   
17.07.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] hubajda [*]

  Andula — #6 to jo

  superkarma: 0 28.09.2012, 22:44:17
 2. avatar
  [6] Andula [*]

  Ťapina: ono toho stejně je pro dva málo :o)

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 09.12.2003, 19:46:38
 3. avatar
  [5] Andula [*]

  Ťapina: jo, jo, byly jim tři.

  superkarma: 0 09.12.2003, 19:46:24
 4. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Andula: Už jim byly tři? Tak jim to občas neublíží. Ať jim nevypěstuješ alergii na Éčka, to se pak špatně hledá, kde nejsou.

  superkarma: 0 07.12.2003, 17:56:24
 5. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Sýrovou s bylinkami jsem měla taky a pak ještě houbovou, obě mi chutnaly, ale ovi ne

  superkarma: 0 07.12.2003, 17:55:58
 6. avatar
  [2] Andula [*]

  já mám občas na podobná jídla chuť, ale dětem je nedávám, kvůli těm chemickým látkám

  superkarma: 0 05.12.2003, 08:02:25
 7. avatar
  [1] Simba [*]

  Jsou dobré, párkrát jsme je už doma připravovali. Hlavně ta sýrová s bylinkami je dobrá.

  superkarma: 0 04.11.2003, 09:12:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme