Vztahy

Trávila jsem dovolenou s přítelem a jeho další milenkou!

Letošní zimní dovolená mě definitivně vyléčila s toho, že bych někdy ještě věřila nějakému chlapovi. Chodím už tři roky s klukem, se kterým jsem se seznámila přes internet. Jsme oba dva s jiného města, já ze Západních Čech a on je z Prahy. Udržujeme spolu vztah na dálku, vidíme se tak jednou za tři neděle na víkend a jinak si denně voláme a píšeme esemesky a já prostě myslela, že spolu normálně chodíme.
Brala jsem náš vztah celou dobu vážně, protože nám to spolu moc hezky klapalo. Když jsme se viděli, byla to jen samá láska, pusinka a postýlka :-), nikdy jsme se nehádali, však taky nebylo o co, když jsme vlastně neměli nic společného. Ale to všechno mi dochází až teď.
Na dovolenou jsme jezdili částečně spolu a částečně každý odděleně. Na podzim mi navrhnul společnou dovolenou ještě s partou jeho kámošů a kámošek. Jeli jsme autobusem do Itálie na lyže a já se na to moc těšila, že budeme zase chvíli spolu a i že to bude fajn, že poznám jeho přátele.
Když jsem přišla v Praze k autobusu, čekal mě šok. Místo party deseti lidí tam stál můj přítel a vedle něj holka asi tak stará jako já. Můj přítel nás představil jménem a řekl, že jsme jeho kamarádky. Ta holka byla stejně vykulená jako já. Hlavně i po tom, co jsme vedle něj obě automaticky chtěly sedět v autobuse. On nás nechal sedět spolu a sám si sedl jinam. Dovedete si představit, že cesta probíhala dost rozpačitě.
Další šok nás čekal, že máme všichni 3 společný pokoj. Když můj přítel odešel vyřizovat v penziónu nějaké formality ohledně ubytování, uhodila jsem na Lenku, co to má znamenat. Ona mi řekla, že by se chtěla zeptat mě, co to má znamenat, a tak jsme si všechno řekly. S ní to koulel skoro stejně jako se mnou, jen ona je taky s Prahy. Ale vídali se málokdy, on neměl nikdy čas.
Nakonec jsme se s Lenkou domluvily, že si nebudeme kazit hezkou lyžovačku a že se budeme snažit spolu vycházet a na společného kluka že se vykašleme. Když jsme se ho ptaly, jak to celé myslel, vylezlo z něj, že si myslel, že jsme takoví jako „pohlavní kamarádi“ – to jsou jeho vlastní slova! – a že by ta dovolená ve třech nemusela být špatná. Dopředu nám to nemohl říct, protože by s tím ani jedna z nás nesouhlasila.
Byl to pro mě pořádný šok, připadala jsem si jako v nějakém laciném pornofilmu. Lenka je asi drsnější povaha, tak nebyla ani tak moc otřesená, já jsem ale doteď jako opařená. Moc mě to mrzí, že jsem věřila člověku, který se projevil jako úplný hajzl. Beru to jako varování, že se budu seznamovat jen na doporučení svých přátel a už rozhodně nikdy přes internet!
A taky bych chtěla pro svého podařeného exíčka vymyslet nějakou strašnou pomstu. Nenapadá vás něco?????????

Aneta
   
23.01.2003 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [69] Simba [*]

  No, tak to je síla. Překvapuje mne, že zůstaly, já jsem asi impulzivnější.

  superkarma: 0 04.12.2003, 19:17:02
 2. avatar
  [66] _Lucky [*]

  Nechci dělat chytrého, ale tohle je podle mě krásně zvětšený kontrast chlapského a ženského myšlení. Nejpravděpodobněji si myslel, že JSOU pohlavní přátelé! Tutlat to mohl jak chtěl dlouho. Ženské totiž každý vztah (i takovýhle na dálku - pro nás chlapy nepochopitelné) považují za exkluzivní (prostě "vztah"), kdežto chlapi, i když je to samá láska, pusinka a postýlka to vidí jako "poměr". Je to prostě o tom, jak každý z nich BEZ JAKÉHOKOLIV UPŘESNĚNÍ o vztahu uvažoval. Vím, že mi nebudete věřit, ale u nás chlapů až do poslední chvíle tenhle kontrast vztah/poměr je. Někde jsem četl, že každý chlap miluje v dané chvíli právě jednu ženu. Bohužel každou chvíli jinou. Sám to na sobě vidím a (pomyslete si, co chcete) není to jednoduché. Protože to JE upřímné a (pro mě) přirozené. Taky mám vztah na dálku a není to sranda. Zkuste si představit, kdyby jste uvažovaly jako on - prostě tak uvažovaly. Ženským se to sekýruje, když po dvou rande vidí vztah jako výlučný. Pro chlapa, pokud si to oba neujasní nemusí ani rok chození nic znamenat. Vždyť se přece o ničem výlučném nemluvilo. Trochu přeháním, ale snad se mi podařilo Vám to trošku přiblížit. Říct:"vždyť mu to muselo dojít" - na to můžu jedině odpovědět "vždyť jí to muselo dojít". Je to podle mě opravdu o pravidlech, která jsou v našich hlavách a která se (bohužel) často nedostanou ven. Co myslíte?

  superkarma: 0 29.01.2003, 12:23:45
 3. avatar
  [63] amidala [*]

  GeniuZ: no ty jsi fakt geniální....nemám co dodat

  superkarma: 0 24.01.2003, 20:33:50
 4. avatar
  [60] Bobina [*]

  Pro Anonym (37):ty jsi zase nevychovany(prip.nevychovana),kdyz se stydis za svuj nazor a ani se nepodepises.
  Ja osobne bych teda takhle dopadnout nechtela,jen by mne zajimalo jestli byly holky tak hloupe a jeste si to s nim rozdaly.... to je podle tebe uchylne,chtit tohle vedet? V dnesni dobe kdy se o nicem nemluvi potichu? Promin,nejsi trochu zpatecni?

  superkarma: 0 24.01.2003, 14:12:50
 5. avatar
  [56] amidala [*]

  Souhlasím s Elisou na pomstu se vykašli...dokaž sama sobě,že jsi lepší než on.A příště holt si holka dávej větší pozor...ale jak to ti neporadím, protože sama nevím.Měla jsi ho snad při každém setkání vyslýchat?

  superkarma: 0 23.01.2003, 18:19:08
 6. avatar
  [45] Bella [*]

  Hanny, trochu drsne napsano, ale neco na tom je.

  superkarma: 0 23.01.2003, 14:46:45
 7. avatar
  [38] pajda [*]

  Znám partu, kde byl "každej s každým" a brali zcela normálně, že si měnili pouze postele - považovalo se jen za slušný nechat "rozjetý" pár o samotě těch nutných 10 minut...jestli vycházel z toho, že po pár SMS už byla "postýlka", taky vycházel z toho, že není jedinej. A mezi náma: i kdybys mu 100x říkala: ty jsi můj jedinej a nejlepší! těžko by si myslel, že mu hned "zatepla" povykládáš, jaké to bylo s tímhle a tamtím...Pro příště si spíš rozmysli, proč spolu lidi ze začátku chodí bez sexu.

  A mimochodem - byli velice příjemní, ochotní a otevření...

  superkarma: 0 23.01.2003, 12:06:54
 8. avatar
  [34] Veruška [*]

  Bobina: mě taky, tak si s ním měly holky pohrát tak, aby na to do smrti nezapomněl - třeba s tou chilli omáčkou!

  superkarma: 0 23.01.2003, 11:28:45
 9. avatar
  [33] Veruška [*]

  chilli omáčka na pindíkovi

  superkarma: 0 23.01.2003, 11:27:18
 10. avatar
  [24] Ťapina [*]

  Tentokrát musím souhlasit s Tomášem. Někteří chlapi prostě takoví jsou. Můj kamarád má přítelkyni, posílá si SMSky (v ohromném množství a už dlouhou dobu)s jinou, ještě té své vypráví, kolik mu ta druhá poslala krásných SMSek a nevidí na tom nic divnýho!!! Donekonečna mu můžu opakovat, že ONA to třeba jenom jako kamarádství nebere, ale kdepak..
  Jenom takového včas odhadnout, to je někdy problém..

  superkarma: 0 23.01.2003, 09:49:42
 11. avatar
  [22] Bella [*]

  Tomasi:

  superkarma: 0 23.01.2003, 09:28:02
 12. avatar
  [19] sjuu [*]

  Tak to je teda sila. Vztahy na dalku nemaji smysl, toho druheho nemas sanci poznat.
  Ja jsem se s pritelem seznamila pres internet a uz jsme spolu 3,5 roku z toho dva roky spolu bydlime. Takze seznamovani pres internet bych urcite nezavrhovala.

  superkarma: 0 23.01.2003, 09:19:20
 13. avatar
  [15] Acinka [*]

  Nářez Taky sem se seznámila s nynějším přítelem přes net, ale my už spolu bydlíme Já bejt tebou k němu přijedu, chovám se jako že nic, a až usne tak bych mu to jeho přirození pěkně vomazala tou nejpálivější chilipapričkovou omáčkou, která existuje a nechala bych mu tam lísteček s obtisklou rtěnkou

  superkarma: 0 23.01.2003, 08:57:25
 14. avatar
  [14] Toniniella [*]

  Osobně si nemyslím, žes byla hloupá nebo naivní. Člověk nemá důvod a priori podezřívat lidi kolem sebe ze špatnosti a naopak se říká, a je to pravda, že člověk podezřívá lidi kolem sebe jen z toho, čeho je sám schopen. Ale souhlasím s tím, že je to dobrá životní zkušenost, příště budeš přátele trošku lépe "proklepávat" (ne špehovat, šacovat a tak!).
  A pokud jde o tu pomstu, taky souhlasím. Člověk by strašně rád viděl padoucha na kolenou úpějícího a žadonícího o milost. Ale život není telenovela a navíc, jak už řekl Batman, většinou Boží mlýny opravdu melou. Třeba dlouho, ale to špatné se k člověku vždycky vrací. Třeba se teď zeptáš, proč k Tobě přišlo to špatné, když Tys nikomu nic zlého neudělala, ale vždycky nejvíc záleží na přístupu k zážitku. Buďto jej prostě vezmeš jako hmotu a přetvoříš do dobrého ponaučení, nebo se budeš trápit a obviňovat celý svět z nespravedlnosti, což nikam nevede. Věř, že se jednou ještě hodně zasměješ téhle hloupé situaci.
  Na tu pomstu mám jednu vlastní fintu. Když mám na někoho vztek, představím si, že je to taková malá loutka, svážu jí ruce s nohama dohromady, chlapovi udělám navíc ještě velký uzel na pindíkovi, celou tuhle kuličku dobře zformuju, pak vezmu tenisovou raketu a v představě toho padoucha/šku odpálím děsně, ale děěěěsně daleko. To je paráda!

  superkarma: 0 23.01.2003, 08:51:34
 15. avatar
  [13] megrin [*]

  Souhlasím s ostatními...na pomstu se vykašli, předsi ti takovej týpek nestojí za tu námahu Je to blbec Držím palce, aby se na ostatní chlapy nezanevřela...já myslím, že všichni takový nejsou

  superkarma: 0 23.01.2003, 08:45:43
 16. avatar
  [12] Bella [*]

  Ja si myslim, ze uplne jako pomsta postaci, kdyz se obe na neho vykaslete a zustanete kamaradkami.Obe jste na tom byly prece uplne stejne. Ber to z ty lepsi stranky. Treba jsi ziskala dobrou kamaradku.

  superkarma: 0 23.01.2003, 08:43:29
 17. avatar
  [9] jankucharo [*]

  Aneto, život je příliš krátký na to, abychom se trápily neustálým vymýšlením, jak se komu pomstít. Věř, že tě ještě potkají jiné nepříjemnosti, na tuhle příhodu budeš časoem vzpomínát s úsměvem na rtech. I když občas jsou ti chlapi vážně na zabití

  superkarma: 0 23.01.2003, 08:06:14
 18. avatar
  [8] *modrá [*]

  to je teda hajzlík ! žádná pomsta mě ale nenapadá, leda ho někde pořádně ztrapnit, pozvat ho do restaurace na večeři a vyklopit mu špagety na hlavu nebo tak něco :-))

  superkarma: 0 23.01.2003, 07:50:33
 19. avatar
  [5] Lotka [*]

  Kašli na něho, nebudeš se kvůli němu přece trápit a ještě vymýšlet pomstu. Láska se střídá s nenávistí, ale ta přejde, když si budeš říkat, že to byl blbec a že za to nestojí. Vůbec bych se jím už nezabývala a zaměřila se na jiné kluky a kamarády. Neboj, takový exemplář hned tak zase nepotkáš, takže se nemusíš bát seznamování.

  superkarma: 0 23.01.2003, 07:02:56
 20. avatar
  [3] Léthé [*]

  aninas:kdepááák neporadím...já když jsi přečetla předposlední větu,šla jsem od toho pryč.Jakmile někdo vysloví "poraď nějakou pomstu" nemám co dodat. Nikdy se nemstím.

  superkarma: 0 23.01.2003, 02:43:08
 21. avatar
  [1] aninas [*]

  Tak tady by mohla nejlpe poradit Lethe Haloooo Kde jsi?

  superkarma: 0 23.01.2003, 01:37:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme