.

Dejte si pozor na úchyláky a jiné podivné živly na internetu. Zde je konkrétní varování od jedné z vás.

Vztahy

Dejte si pozor na úchyláky a jiné podivné živly na internetu. Zde je konkrétní varování od jedné z vás.

V dnešní době je vcelku běžná přátelská komunikace mezi lidmi téměř po celém světě právě díky Internetu. Já díky této technické vymoženosti také našla hodně přátel téměř po celém světě. Internet má však i své nevýhody. Díky anonymitě dává možnost a široké pole působnosti mnohým úchylným tvorům, kteří si tak prostřednictvím Internetu léčí svoje komplexy a zvyšují sebevědomí. Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s jedním takovým zakomplexovaným hnojem.
Bylo to tak přibližně před rokem, kdy jsem začala nejdříve občas a pak pravidelně číst, jinak dost „nepopulární“ deník Blesk. Přesto, že jde o „bulvár“, přispěvatelé tam nepsali ani tak kvůli článkům, jako hlavně že si odlehčeně a s nadsázkou a někdy až s černým humorem pokecali, ať už na téma článku, nebo jen tak, jak to vyplynulo z debaty. Tak jsem se tam postupně seznámila se spoustou nicků z různých koutů světa: gogo, sousedka, cocour, rybička, aja, bača, formule, pája, vrabček, smíšek, dudla, kněžna, sněhulka, de Valois, psycho, miláček-učitel, RobertS a řadou dalších... Různě jsme si mezi sebou povyměňovali e-maily a vedli komunikaci i mimo noviny. Dnes vím, že za veškeré nitky tahal poslední z jmenovaných nicků. K ženám velmi milý a zvídavý. Hodně se mu jich posvěřovalo i se svým soukromím, co dělají - což se jim stalo osudným.
Takže tento milý nick RobertS vytahoval informace, kde se dalo, sledoval příspěvky, kdo, co, komu a jak odpovídá, a z toho začal spřádat svoji psychopatickou hru. Vystupoval pod vícero nicky, s několika jako muž, s dalšími jako žena, a také si přivlastňoval nicky již zavedené a existující, což mělo za následek děsnej guláš a vysvětlováni, kdo co napsal a kdo ne, do toho se pořád míchal náš milý „přítel“. To, co a jak psal, se tady ani nedá reprodukovat. Nakonec si pánové dali tu práci a e-mailama ode všech se zjistilo plné jméno dotyčného nicka i s adresou a telefonním číslem. Tohle vše bylo na diskuzi zveřejněno i s tím, že v dohledné době tomuto zakomplexovanému pitomečkovi někdo přijde rozbít hubu.
Chvíli byl klid. Také i proto, že onen pán měl i docela vážné zdravotní problémy (asi se předávkoval nějakými prášky, co bere na palici). Říkali jsme si, že to dostal „shůry“ varování a uvědomí si, co dělá. Kdepak! Z dalších zdrojů jsme dostali informace, že tohle internetové převtělování a napadání lidí je jeho svět. Dokáže vystupovat najednou jako žena - nebo několik žen - sám napíše něco sprostého, jako někdo jiný si vynadá, jako další s tím souhlasí a takovýmto způsobem dokáže rozvrátit každý běžně fungující chat, diskuzi nebo cokoli. Přivlastnil si také můj nick, pod kterým vystupoval v jiném časopisu – SPY. Byl tam neuvěřitelně sprostý a pod jiným nickem zase všechny čtenáře odkazoval na Blesk, že tam ta sprostá osoba je. Na Blesku zase všechny naváděl, ať si jdou přečíst na SPY, co jsem za zrůdu. Jelikož na Blesku neexistuje ochrana nicků, tak i tam psal pod mým nickem neskutečná svinstva (to samé přede mnou udělal nicku rybička a také se více než odporným způsobem zachoval k nicku aja). Naštěstí jeho vyjadřování už je tak čitelné, že jej lze rozpoznat. Změnil ale taktiku a je vlezlolísavej, což zase pár lidí zmátlo.
Na Ženu-in jsem také chodívala, přečetla si články, vyřídila vzkazíky, sem - tam někde napsala reakci. V poslední době jsem na stránkách Ženy-in s hrůzou zjistila, že se tady vyskytuje „nový“ muž, který svým projevem silně připomíná našeho „přítele“ z Blesku – zatím toho „hodného“. Jen jsem se tady objevila, už byla hláška na Blesku, že chodím jinam. Já si uvědomila, že jsem mu - ještě v době přátelství – řekla, že navštěvuji také báječný magazín Ženu-in. Takže jenom jediný člověk tohle mohl udělat. RobertS z Blesku momentálně také Simona s řadou dalších nicků. Je to zakomplexovanej malej postarší pán: BB= boskovickej blbeček, PP=plešatej psychopat, SS=senilní schizofrenik, ii=imbecilní impotent…
Milé dámy, ženy, holky, děvčata, mějte se na pozoru! Nevím, pod kolika nicky zde vystupuje, určitě pod vícero, ostatně sám to tady přiznal. Jeho rafinovanost je nevyzpytatelná a nezná mezí a normální člověk ani nedokáže domyslet, co ta jeho chorá hlava dokáže vyplodit. Pod ženským nickem se vloudí do vaší přízně, jako „mezi řečí“ z vás vytahá informace jakéhokoli charakteru a pak je překroucené do různých polopravd kdekoli zveřejní. Další z jeho zábav a životním cílem je rozesílání virů na všechny e-mailové adresy, které mu kdy byly svěřeny, a zábavou mu je i upozorňování zaměstnavatelů na to, že jim zaměstnankyně v pracovní době surfují po Inetu. Na mne s tímhle nemůže. Ochranu proti virům máme dobrou a surfuji ze soukromého počítače z domova. Tak alespoň dělá svinstvo pod mým nickem. Tady ovšem pod mým nickem vystupovat nemůže, tady je zabezpečení a ochrana nicků, může mít ale nicky jiné.
Takže i takovéto mohou být zkušenosti s Internetem…

aninas
   
14.01.2003 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [93] rumcajs.tm [*]

  KDE jsi??

  superkarma: 0 21.09.2007, 18:00:01
 2. avatar
  [91] Simba [*]

  Tedy podle příspěvků pod článkem - tady se děly věci . Bohužel má Ťapina o úchylech na netu pravdu - budou tu dále, tato anonymita jim vyhovuje.

  superkarma: 0 04.12.2003, 17:00:53
 3. avatar
  [90] Ťapina [*]

  Úchylové na internetu byli, jsou a budou, ale tady naštěstí nikdy nemá jejich přítomnost dlouhého trvání.

  superkarma: 0 22.11.2003, 18:34:29
 4. avatar
  [89] Pavlik [*]

  aninas: To tedy dokazal, i zasvinit muj pocitac nejakym virem, pak jsem to musel cistit. Ale ted uz mam anti-virovy program, ktery zachyti temer vsechno, protoze neustale kontroluje nove virusy na Internetu.

  superkarma: 0 17.01.2003, 03:14:28
 5. avatar
  [87] Veruška [*]

  Z článku od aninas mi leze mráz po zádech! Nejlepší ochrana je nechodit na žádný chat, nepřispívat do diskuzí, kde je nechráněný nick a radši kamarádit s živými, než s virtuálními lidmi. Já nepozorná jsem si nevšimla, že eromantik se nám tu producíruje pod více nicky, já totiž ani nečetla ty jeho bláboly, mě chlap, který vleze na ženský magazín a dá si takovýhle nick nezajímá, taky nevím co bylo s nadinkou, ale asi jste si to už tady řekli.

  superkarma: 0 16.01.2003, 13:05:45
 6. avatar
  [86] Efča [*]

  aninas: přesně, nesouviselo to s článkem . Ona ta kráva byla ale ve více diskuzích pod články, tak nevím. Třeba se nám ozve Přišlo mi to vždycky tak nějak povědomě provokativní No kdoví.

  superkarma: 0 16.01.2003, 12:47:10
 7. avatar
  [85] aninas [*]

  Efča: myslis ta prvni reakce u jednoho z clanku? Take jsem se podivila a to vyjadrovani mi bylo velice povedome

  superkarma: 0 15.01.2003, 17:20:18
 8. avatar
  [84] Efča [*]

  A ta Krava s fialovým obrázkem byl taky ufoun, nebo ta je skutečná?

  superkarma: 0 15.01.2003, 14:56:36
 9. avatar
  [73] aninas [*]

  bludička: taky jsem si vsimla.
  To mas tak, kdyz je nekdo impotentni, tak se odreagovava alespon timhle zpusobem

  superkarma: 0 14.01.2003, 20:49:03
 10. avatar
  [71] aninas [*]

  Gina: no vzdyt jsem psala, ze jsou viry, ktere se rozesilaji samy a jejich "odesilatele" o tom ani nemaji potuchy a viry, ktere ti nekdo posle umyslne. A ty umyslne [jake] posila tenhle Psychopat, jakmile se nekde dozvi nejakou e-mail adresu

  superkarma: 0 14.01.2003, 20:06:47
 11. avatar
  [69] aninas [*]

  bludička: PODEKOVANI pro "ociteho" svedka, protoze presne takhle to bylo I presto, ze nikdo nikde nedaval osobni informace, tak dokazal ten psychopat natropit pekny zmatek hnus a gulas

  superkarma: 0 14.01.2003, 19:21:31
 12. avatar
  [68] aninas [*]

  Dale pro pripadne opovrhovatele denniku Blesk. Samozrejme, ze nekteri z prispevatelu se tam vyjadrovali jako zumpa, ale ja nehazim vsechny do jednoho pytle a nasla jsem tam spousty pratel od Vancouveru po Toronto,z USA, Australie, ci Japonska.
  K tomu, ze osobni informace se nesdeluji, to vim taky, nejsem na Internetu prvni den. Tohle, co jsem napsala udelal "pritel", ktereho devcata znala osobne, to nebylo, ze by duverovaly nekomu zcela neznamemu a virtualnimu. O TO JE TO HORSI, ZE TO DELA "PRITEL" ze ktereho se pak vyklube svine nejhorsiho kalibru.
  To, ze se tady obcas vyskytnou nejaci pomatenci by mne tak nevadilo. Prijdou a odejdou.
  Tenhle psychopat dela ale vse cilene a promyslene , proto jsem nemohla mlcet a divat se na to, jak vas tady oblbuje

  superkarma: 0 14.01.2003, 19:08:42
 13. avatar
  [67] aninas [*]

  Morgan: mne take chodi zavirovane e-maily treba od mili. Je to osoba, kterou mam moc rada a kterou znam a vim, ze nic takoveho by mi neposlala. To je jeden druh viru, ktery se rozesila sam. Opise si e-maily z adresaru a uz to jede. Tyhle e-maily jsou velice dobre rozpoznatelne a nesmi te zmast, ze jej posila osoba, kterou znas. Osoba kterou znas by do e-mailu pripsala nejaky text, ze ti neco posila, ne? Ve virove verzi neni zadny text. A pak jsou viry, ktere nekdo UMYSLNE a s plnym vedomim rozesila! Jedna takova zavirovana adresa, kterou zminovany psychopat rozesila je: romana.velcovska@enc.cz a vir jmenem I.Worm.Klez.e .. Jestli tenhle e-mail patri nekomu konkretnimu, tak ani netusi, jak je zneuzit.

  superkarma: 0 14.01.2003, 18:55:57

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [66] clarCa [*]

  někdo se tu ptal na makra.... i word či excel můžou mít v sobě prográmky, tzv. makra. Je rozumné nastavit si nejvyšší ochranu proti makrům - tj. makra se nespustí automaticky. Je to pod "tools" (nástroje) Macros (makra) security (zabezpečení).

  Makra otevírám jenom ze známého zdroje. Tj. makra která někdo naprogramoval (oficiálně) pro zaměstnavatele, nebo makra, která napsal můj muž. Od nikoho jiného, ani od té nejnejnejnejlepší kámošky. I když mi přepošle něco, co je "děsná sranda" a jí to "s počítačem nic neudělalo"...

  aninas, jsem ráda, že jste si to s nadinkou vyříkaly...

  superkarma: 0 14.01.2003, 18:50:54
 2. avatar
  [64] Lotka [*]

  Juli - na každý se může připojovat na ženu-in nebo jinde z práce. Někdo v ní i pracuje. A doma snad žádné školení nikdo nedostane. A nejedná se jen o 18náctky. Na net snad smí i mladší děti, ne?
  Pár těch patnáctiletých tady už taky bylo. Takže vůbec nezaškodí nějaké takové poučeníčko. A komu se to nelíbí a je vyškolený dost, tak ať to prostě nečte, ne? Ne každý je tak chytrý...

  superkarma: 0 14.01.2003, 17:59:50
 3. avatar
  [60] Ťapina [*]

  Anonyme, člověk, který napíše opačný názor vždycky a na všechno jenom proto, aby ostatní vytočil, JE podle mě úchylák.

  superkarma: 0 14.01.2003, 16:10:03
 4. avatar
  [54] Libča [*]

  ja si myslim ze je to o.k. kdyz nas aninas varovala

  superkarma: 0 14.01.2003, 14:15:43
 5. avatar
  [53] Libča [*]

  ja si myslim ze je to o.k. kdyz nas aninas varovala

  superkarma: 0 14.01.2003, 14:15:40
 6. avatar
  [52] pajda [*]

  piknik: já vím, ale znovu a zase: ne všichni tuší, že pracují s virtuální realitou...většina lidí je totiž přesvědčená, že na Internet chodí jen lidi na úrovni a slušní...věř tomu. Když ti projde školením kolem 200-400 lidí ročně, máš jinou představu o jejich znalostech, než když si, dejme tomu, vyškolíš pár lidí ve svém okolí...Ty reakce jsou vždycky stejné: vždyť já (moje maminka, můj pes) si s ním tak krásně pokecám!!!! A jak správně psala aninas tak podvodníci pracují právě s tím, aby se někomu vetřeli do přízně - bez toho neuspějí. A upřímně, proti tomu není imunní nikdo...taky se mi stalo, že jsem si až v autobuse do Prahy uvědomila, že mám v Praze schůzku s někým koho znám jen podle nicku a pojedu s ním na opačný konec města a ani nevím, kam vlastně...ve zmíněném případě šlo naštěstí o Ferdičku A tehdy, než jsem se s ní poprvní setkala, jsem o ní věděla jen tolik, že má ráda pohádky...

  superkarma: 0 14.01.2003, 13:22:39
 7. avatar
  [50] Ťapina [*]

  Škoda že se vždycky najde někdo nový, kdo se s tím dotyčným pustí do komunikace, protože ho nezná a tím ho udržuje mezi námi. Ach jo.

  superkarma: 0 14.01.2003, 12:53:22
 8. avatar
  [49] Bruňďa [*]

  I když jsem chlapec, mladý muž, či děda, přesto se připojím k diskuzi, ač jsou nabádána jen děvčata, holky, ženy a dámy.
  Říká se - nejhorší srážka je s blbcem. Bohužel, ať jsme kdekoliv, vždy se nějaký blbec najde, v práci, v domě, kde bydlíme, na chatě soused......na internetu, na Ž-i atd. Není žádná obrana, jen ignorace a distance. Nepřipouštět žádnou formu komunikace. V jeho případě je to nemoc, nevyléčitelná nemoc. Musíme se obrnit trpělivostí a vyloučit ho z našich řad. Jednou se odmlčí, ale do té doby se zase najde někdo jiný, který nám bude znepřijemňovat život jinak.
  A tak všichni moji milí, myslete jen na hezké věci, radujte se z každého dne s úsměvem na tváři. Stojí to za to.

  superkarma: 0 14.01.2003, 12:47:36
 9. avatar
  [46] stasha [*]

  Pouštět se do debat na Blesku apod.......to mluví o všem.
  Trochu více selského rozumu, uvážlivosti a méně naivity a důvěřivosti na netu a není tu o čem hovořit.

  superkarma: 0 14.01.2003, 12:35:24
 10. avatar
  [43] mufly [*]

  Pratele net je krasna vec, ale ma sva negativni stranky me na chatu pod mym nickem vyhledal jeden clovek me oslovil mym krestnim jmenem - nic divneho to netajim ale pak me oslovil prijmeni a prozvonil na mobil.o/ nekde si to nasel na NETU

  superkarma: 0 14.01.2003, 11:50:14
 11. avatar
  [33] pajda [*]

  Juli: Můžu tě potěšit - mimo jiné vedu školení pro zaměstnance různých firem a NIKDE se nepodepisuje, že nesmíš někomu, s kým si třebas rok píšeš, sdělit svoji adresu nebo mobil. Takový člověk už totiž začíná být "kamarádem" i když virtuálním a přestává být "cizincem" - a to je právě jádro problému. Tady a i na těch málo serverech, kam chodím častěji, si totiž opravdu s některými píši i déle...a o to jde - nezkušený uživatel si neuvědomí, že toho člověka zná jen "jako".

  superkarma: 0 14.01.2003, 10:32:08
 12. avatar
  [31] Ťapina [*]

  Že jsou úchyláci běžným jevem na serverech, kde nejde zaregistrovat nick, to jsem věděla. Proto jsem opustila Centrum a Dámu a změnila si nick - ne že by se konkrétně někdo obouval do mě, ale pořád se tam řešily věci typu: "Doufám, že nevěříte, že tyhle sprosťárny jsem nasal já, někdo zneužil můj nick." Ale Ženu-in jsem považovala za jakýsi přístav bezpečí, už tím, že většina přispěvatelů je zaregistrovaná. Bohužel, jsou i tací, kteří si dají tu práci a zaregistrují si více nicků, pod kterými pak prudí.
  Ke ClarCině poznámce bych měla přece jenom výhradu. Samozřejmě, že je blbost někomu vykládat kde bydlím, jaký mám mail do práce, nebo dokonce telefon, s tím o virech taky nemůžu než souhlasit. Ale když někde někomu, koho třeba znáte, napíšete, kde jste včera byly a co jste dělaly, úchylák si to přečte a rozneseto po celém internetu, tak to taky není zrovna nic příjemného. Je dobře mít se na pozoru, ale na druhou stranu, to už bysme si tu asi neřekly vůbec nic.

  superkarma: 0 14.01.2003, 10:21:44
 13. avatar
  [28] zemanka [*]

  Aninas: díky za varování! Souhlasím i s ClarCou v tom, že člověk má být opatrný a chránit sám sebe. Ale tohle varování snad pomůže těm, kteří nevědeli co a jak. Snad nám dá pokoj!

  superkarma: 0 14.01.2003, 10:10:27
 14. avatar
  [25] Mánička [*]

  holky, asi mě ukamenujete, ale musím se trošku zastat ClarCy... taky mi přijde, že si aninas mohla velice jednoduše PŘEDEM zjistit, kdo je nadinka a ne se do ní tak obout na nástěnce... z tohohle pohledu mi reakce ClarCy přijde jako úplně v pohodě...

  superkarma: 0 14.01.2003, 09:44:32
 15. avatar
  [23] aninas [*]

  Holky, zda se vam to drsny? A to jsem toho napsala jenom cast a velice zesiroka, protoze to by bylo alespon na 10 stranek.
  Dalsi prihoda:
  To jsme se jeste "pratelili" a
  ten zmetek se s nekteryma holkama v cesku i sesel. Jeste stesti, ze jsem daleko. A z toho srazu mi poslali knizku, takze jsem tam "jako" byla s nima. No a pak postupne o vsech psal hnusne veci. Si predstavte,ze by pak o vas nekdo napsal, kde si povidate s lidma a kde vas znaji ze jste upocene kravy, ktere pachnou na sto honu a bylo mu z vas na bliti. Tak tohle psal o kazde, se kterou se sesel. Vnuti se vsude. Nejdrive vyzjisti, kde bydlis - mesto - na tom neni nic divneho, to si tady sdelujeme bezne. Pak rekne, ze tam jede sluzebne, nebo ze bude tim mestem projizdet a da si s tebou spicha na kaficko. To je vcelku take v pohode a normalni, na tom neni nic spatneho ani podezreleho. Pak ti dela navrhy a kdyz odmitnes[je malej, plesatej, slizkej a odpornej uz od pohledu], tak zacne o tobe psat svinsvo. Jako chlap uz je proflaknutej, tak se snazi vetrit do prizne jako zena. A ja mu kdysi rekla, ze take navstevuji tyhle stranky. To preci neni zadna tajnost, ze? Naopak, chtela jsem tim udelat "reklamu" na zenu-in. To, ze je to psychopat se vyklubalo az pozdeji.
  ---------
  Nejvic mrzi, ze to udelal clovek, ktereho jsme meli za "pritele". Chlapum se to take nevyhnulo a take pocitili zrudnost jeho pocinani.

  superkarma: 0 14.01.2003, 09:36:42
 16. avatar
  [22] amidala [*]

  Už chápu tvé podezření Nadinky.Díky za upozornění,budeme se mít na pozoru a nedáme se .

  superkarma: 0 14.01.2003, 09:12:47
 17. avatar
  [21] Kájina [*]

  Aninas,to je trosku drsny,ale dekuju za upozorneni...no musime si davat pozor

  superkarma: 0 14.01.2003, 09:05:40
 18. avatar
  [20] Evča [*]

  Je dobře, že to Aninas napsala, já např. se s ničím takovým nesetkala, ale chodím žvatlat jen sem, takže nemám s tímto žádnou zkušenost, i když mi není 18 tak jsem ještě pořád optimisticky naivní a potřebuji přibrzdit v důvěřivosti

  superkarma: 0 14.01.2003, 09:03:24
 19. avatar
  [17] Efča [*]

  Aninas, díky za upozornění. Je fakt že si musíme dávat pozor na své údaje.

  superkarma: 0 14.01.2003, 08:49:42
 20. avatar
  [15] piškotek [*]

  Tak teď jsi mě aninas trochu vylekala. Holky teda píšou, že je to tady chráněný, ale budu si více dávat pozor na pusu. Teda co napíšu. Zatím jsem se snad moc nerozepsala nikomu.

  superkarma: 0 14.01.2003, 08:48:16
 21. avatar
  [14] aninas [*]

  Vysvetleni: smozrejme, ze se stane, ze se nekdy podezriva nekdo nepodlozene. Nemuzi jit hned o paranoiu, jak pise clarCa. Neni nic lepsiho, nez si vse vyrikat, jak jsme to udelaly s nadinkou. Normalni a rozumny clovek to pochopi
  ClarCo, na to, jake mivas docela rozumne prispevky, jsi mne teda prekvapila

  superkarma: 0 14.01.2003, 08:40:41
 22. avatar
  [13] pajda [*]

  clarCa: Možná tě to překavpí, ale Internet je opravdu pro všechny, ne jenom pro pár vyvolených a chytrých. Ber to tak, jek to je: když sem příjde osmnáctiletá holka, která má poprvní Internet bez omezení sama pro sebe, najde tady otevřenou společnost, která si vyměňuje poměrně soukromé informace běžně a veřejně. A co udělá? Přidá se, samozřejmě. Že si vyměňuju informace hlavně s těmi, které znám osobně, nedávám mail, mobil jen vyjímečně, to vůbec netuší - vždyť jsou tady všichni tak vstřícní...Tak proč by to neudělala taky? A mimochodem - taky nás neznáš všechny...nebo jo?

  superkarma: 0 14.01.2003, 08:28:43
 23. avatar
  [12] Aja [*]

  Ono jich sem chodí víc...Zkuste se proklikat archivem... Několikrát jsem dostala vynadáno, když jsem vás upozorňovala na PetraZ, Lovestoryho...atd. Joooo a taky mi jeden chtěl rozbít hubu a "nodbuk"!

  superkarma: 0 14.01.2003, 08:22:57
 24. [10] Zuzanicka [*]

  clarCa:proč zrovna hned paranoia?Myslím,že je velice dobře,že aninas napsala ten článek a upozornila nás tak i na tyto nebezpečí.

  superkarma: 0 14.01.2003, 07:41:03
 25. avatar
  [9] Petrana [*]

  Díky aninas , je dobře že jsi to takhle napsala, člověk si alespoň připomene pár sice známých věcí, ale fakt důležitých.
  A nemám pocit, že bys svým varováním rozpoutala něco negativního, ty teda rozhodně ne .

  superkarma: 0 14.01.2003, 07:39:41
 26. avatar
  [8] ZdenaA [*]

  Myslím si, že je dobře, že to "aninas" napsala. Protože varování není nikdy dost a když se k tomu přidá životní zkušenost tak to lidi začnou brát vážně. Já sama tolik zkušeností s internetem nemám a tak díky za každé upozornění i varování.

  superkarma: 0 14.01.2003, 07:39:30
 27. avatar
  [7] Lotka [*]

  clarCo, sama jsi přece byla svědkem, že když někdo něco za někoho napíše, tak to nikdo poznat nemusí a nemusí to ani poznat ten, koho se to týká

  superkarma: 0 14.01.2003, 06:55:50
 28. avatar
  [3] kosmokosmo [*]

  clarCa...ono to snad ani nezacala Aninas, ale ten Eromantik, protoze vsude lez za Lotkou a delal ji navrhy. Ona nevedela, jak se ho zbavit, tak zamkla svoji komurku a tak to tusim zaclo...On aby dokazal, ze se ho stejne nezbavi, zacal se predstavovat sam pod ruznymi nicky, aby vsichni vedeli, jak jsou na nej kratci.......

  superkarma: 0 14.01.2003, 04:27:30
 29. avatar
  [2] Léthé [*]

  Aninas,je dobře že jsi tohle sem napsala.Nemusí být každá z nás tak prozíravá a opatrná jako clarCa.Vzpomínám si,že tady kdysi někdo napsal nějakou hovadinu pod stejným nickem jaký již tady byl a přesto že většina z nás tu osobu znala,tak na chvilku i ti zaváhali Není to zrovna příjemné když si někdo půjčí tvůj nick a píše pod nim sprosťárny.Ale jak píše calrCa,je to prostě riziko internetu.Naštěstí tady to nejde a za to KRIZÁČKU dííííky

  superkarma: 0 14.01.2003, 04:06:02
 30. avatar
  [1] clarCa [*]

  Aninas, to je sice smutný, co jsi zažila, ale to je riziko "podnikání" na servrech, kde nejdou registrovat nicky. Ale i kdyby - pokud někdo píše tvým nickem sprosťárny, tka většině těch rozumných musí být jasné, že to nejsi ty.
  Podobně s virama - neotevírám soubory, o kterých nevím, co v nich je, exeky a podobná svinstva neotvírám vůbec, i kdyby mi je poslala sebelepší kámoška. Ve wordu a excelu mám ochranu proti makrům. Vira jsem neměla od té doby, co tohle dodržuju - to je nějakých pět let.
  To že informuje zaměstnavatele je sice "blbý", na druhou stranu - používat zaměstnavatelovu e-mailovou adresu je taky dost "blbý", nemyslíš? Kromě toho, je takový problém, založit si schránku na seznamu, nebo postu, nebo hotmailu nebo čemkoliv jiném a vyřizovat soukromé záležitosti tam????

  Prostě mi přijde, že opatrnému člověku nehrozí nic tak děsivého.

  Co se nelíbí mě, a to teda vůbec, je paranoia, kterou jsi svými varováními rozpoutala - a taky se mi nelíbí tvoje obviňování nevinných lidích. Myslím, že je to zbytečné, a nakonec mnohem škodlivější než to, že si nějakej zakmplexovanej blbeček potřebuje hojit své ego posíláním sprosťárniček.

  superkarma: 0 14.01.2003, 00:39:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme