.

Moje máma se chce vdávat, ale podle mě to není dobrý nápad.

Vztahy

Moje máma se chce vdávat, ale podle mě to není dobrý nápad.

Byla bych ráda, kdyby mi mohly čtenářky poradit. Ten problém se týká mých rodičů. Rozvedli se asi před dvěma a půl rokem, táta si našel novou ženu o 18 roků mladší a odešel k ní. Mámě je 49 roků a nesla to dost těžko, navíc ještě přišla o práci a tak měla z toho všeho nervy, hrozně se klepala, nemohla spát ani jíst a hodně zhubla a taky z toho měla nějaký zdravotní problémy, ale už je to snad dobrý, docela se z toho po těch dvou letech dostala. S bráchou jsme se snažili ji přivést na jiný myšlenky, jak jen to šlo, ale máme oba svoje a jsme už z domova a tak mámu držela nad vodou hlavně její letitá kámoška, co spolu kamarádí už od základky.
Brácha tý kámošky byl mámina první láska, jezdili spolu na koních a chodili na čundry, ale pak emigroval a láska jenom přes dopisy je brzo přestala bavit, máma se vdala, ale on se nikdy neoženil. Je stejně starý jako náš táta, je mu 51, ale vypadá líp než táta. Teď na podzim se po hodně letech v cizině přijel podívat a s mámou se zase dali dohromady. Byla jsem docela ráda, že mámu zase vidím, jak se směje, po moc letech si zase zajezdila na koni, protože táta to nechtěl a zakazoval jí to a pak, co byla sama, jí to samotnou nebavilo. Ta její kámoška je po operaci kyčlí, a tak jezdit nemůže.
Máma se do toho chlápka prostě zase zamilovala jako nějaká osmnáctka, teď navíc mluví o tom, že on si ji chce vzít a že za ním odejde, protože konečně bude moct dělat, co ji baví, a ne lítat na pracák, co jí kde nabídnou a škemrat o práci. On má nějakou koňskou farmu, kam se chodí lidi rekreovat a jezdit na koních, a u toho hotel či co a máma se nechala slyšet, že by tam mohla kromě práce u koní i vařit, protože tam chodí hodně Čechů a naše máma výborně vaří.
No ale kámen úrazu je v tom, že Renata, tátova druhá žena, mu před vánoci oznámila, že si našla milence a že se s tátou rozvede, vyšoupla ho z bytu, že už s ním nechce zůstat a táta teď nemá kam jít. Zatím je u bráchy, ale v malém bytě si s jeho rodinou po sobě málem šlapou, navíc táta je dost nervózní a po operaci žlučníku potřebuje klid. Já bydlím u přítele a tátu si k sobě vzít nemůžu, není to můj byt. Táta by se rád k mámě vrátil, už za ní byl ji odprosit, ale vybral si blbou dobu, zrovna když tady byl ten její první kluk, a máma mu řekla, že to nepřipadá v úvahu. Že táta, když žádal o rozvod, tak uvedl, že konečně chce žít a ne jenom živořit po boku někoho, kdo mu nerozumí a kdo ho jen využívá. Tak ať konečně žije a jí dá pokoj, že ona chce taky žít.
Zdá se nám to s bráchou dost sobecký, táta je na tom špatně jak fyzicky, tak psychicky a potřeboval by trochu klidu a tak nevíme, jak mámu přesvědčit o tom, aby ho zase vzala na milost a byli spolu jako dřív. Stejně jestli si vezme toho chlápka a odejde za ním, tak bude mít tady zameteno s důchodem a tam mu bude dělat služku. Moc si asi na koni nezajezdí, jestli tam bude vařit, to si spíš mákne a ten její jí taky kytky věčně nosit nebude. Takhle s tátou by aspoň věděla, na čem je, sice moc peněz by neměli, máma je na sociálu a táta bude mít asi invalidní důchod, ale aspoň by byli spolu, byli bysme zase rodina. Takhle je to na pytel, napřed byla špatná máma a teď se zase sesypal táta. Navíc brácha tak trošku s mámou počítal, že by jim mohla hlídat mladšího prcka, aby jeho mohla jít do práce, no a to by bylo v háji.
Třeba by čtenářky věděly, co s tímhle problémem dělat a jak přivést mámu trochu k rozumu, připadá mi, že je úplně zabedněná, v jejím věku už přeci nemá cenu hrnout se někam bůhvíkam a do nějaký svatby, to je blbost.

Markéta
   
10.01.2003 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [282] monca13 [*]

  aninas: 277 přesně souhlasím s tvým názorem

  superkarma: 0 05.09.2006, 09:59:38
 2. avatar
  [281] monca13 [*]

  můžeš poradit, ale nemůžeš rozhodovat za někoho jiného, co když jde tátovi jen o to bydlení?

  superkarma: 0 05.09.2006, 09:58:33
 3. avatar
  [280] Simba [*]

  Milá Markéto, je to maminčin život, i kdyby ti připadala zabedněná, tak je to jen tvůj názor. Nemáš žádné právo po ní žádat, aby byla s tvým otcem.

  superkarma: 0 04.12.2003, 17:25:06
 4. avatar
  [279] Lubar [*]

  Tahle diskuse už několik dní běží, a když jsem ji dneska celou letem světem přečetla, tak se ve spoustě reakcí shoduji, taky mi na první pohled přišlo to všechno co Markéta napsala naprosto sobecký, ale pak jsem si taky přečetla ty její, tuším dvě reakce, a trošinku ji chápu ... Jestli má strach, že o mámu přijde, že jí bude mít tisíce kilometrů daleko, tak je to naprosto pochopitelná obava, která snad i ospravedlňuje to, jakým způsobem to všechno napsala, možná si jen sama svoje pocity pořádně nerozmyslela. Strach, že máma bude daleko, je pochopitelný, ale zkus si, Markétko, představit, že máma bude daleko, ale ty na ní navíc budeš ještě strašně naštvaná, co ti to vlatně provedla - místo toho, abys jí měla na telefonu nebo mailu, jí vlastně nebudeš mít vůbec. Máma má právo se rozhodnout po svém a nikdo, tím spíše ne její děti, které mají čistě sobecké (a přirozené) zájmy - mít zase úplnou rodinu, nemít mámu tisíce kilometrů, mít babičku na hlídání - jí do toho nemají co kecat. Můžou říct, že se jim bude stýskat, ale to je asi tak všechno. Přej svý mámě štěstí. A pokud jde o tátu a o jeho bezmocnost, že ho ta nová o všechno připravila - ať zajde za nějakým právníkem, za prvý to není tak beznadějný, jak to vidíš ty, za druhý si to ta Renata určitě rozmyslí nesmyslně prudit. Kdybys chtěla trošku právně poradit, napiš mi do vzkazů.

  superkarma: 0 18.01.2003, 23:07:53
 5. avatar
  [278] Dokinka [*]

  Nech sa Tvoje maminka vyda nebraň jej.
  Prajem všetkým krasny dn´´ík a hodne lasky

  superkarma: 0 15.01.2003, 09:45:40
 6. avatar
  [277] aninas [*]

  Ja po precteni clanku ani nemohla nic napsat, protoze to by bylo same nadavani a mit tu Marketu po ruce, tak by mozna doslo i k necemu jinemu .
  Tak Marketce se zda od maminky sobecke, kdyz je tata na dne a mama ho nechce zpatky? NESKUTECNE!
  Ze je Marketka i s brachou neskutecne sobecka, to uz nevidi!
  Mam k tomu co rict, protoze jeden z mych synu mne seznamil s partnerem, ktery byl za moooorem a nakonec mi byl za svedka na svatbe.
  Tvoje maminka ma svuj zivot a TY nemas pravo do nej, timhle naprosto sobeckym zpusobem, zasahovat! Byl to preci TATA, ktery maminku opustil kvuli jine, ne? To tenkrat nebylo sobecke, ze myslel jen na sebe? Ceho se chces u mamy dovolat? To, ze ma s nejakym panem dve deti[byt je to vas otec], ktere uz jsou dospele, maji svuj zivot, tak neznamena, ze si uvaze na krk cloveka [byt vaseho tatu], ktery uz ji jednou zradil zpusobem pro zenu nejhorsim! A TY se, promin, chovas jako rozmazlenej spratek! Kde beres tu tu troufalost oznacit mamino pocinani za sobecke, kdyz sobec nejvetsi jsi ty sama i s tvym brachou?. Je smutne, jak tata dopadl, muze si za to ale sam. Tak se o nej s brachou postarejte, je to VASE povinnost a NE mamy! Sakra, preci jsem se rozcilila

  superkarma: 0 14.01.2003, 20:01:30
 7. avatar
  [275] pajda [*]

  Možná jsem ještě (po překonání prvtoního šoku) našla jednu věc - neměla by se Markétka pokusit přece jen o rozhovor s maminkou, ale obráceně? Ne o návrat otce, to je nesmysl do nebe volající, ale aby si maminka v novém vztahu nezopakovala chyby toho původního, t.j. že sama dá všechno a nic nedostane? Polde toho ůdoplnění" to na mě dělá ten dojem, že maminka hledá, pro koho by se mohla znovu bezdůvodně obětovat, a to by pro ni mohlo být opravdu nebezpečné. Hlavně do toho, ale, proboha netahat bývalého partnera!!!!!

  superkarma: 0 14.01.2003, 14:02:56
 8. avatar
  [255] Libča [*]

  Krizacku nejen Vladimira = Eromantik ono jich je tu vic kteri se = Eromantikovi .......... tady se to hyri jen cernymi dusemi .. neni co dodat

  superkarma: 0 12.01.2003, 19:36:23
 9. avatar
  [253] Libča [*]

  a ted k tomu pribyla i zdarska..... jo jo jo jo nejak se nam to tu mnozi

  superkarma: 0 12.01.2003, 19:14:34
 10. avatar
  [250] Libča [*]

  vite co nechme toho ne? uz jsme toho tady rekly vic nez dost...

  superkarma: 0 12.01.2003, 18:15:12

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [248] pajda [*]

  Teda vy jste to rozhrábly...proč by si tatínek nemohl nechat byt po mamince, když ta se chce odstěhovat do zahraničí? Má přece dvě dospělé děti, které ho jistě budou rády navštěvovat a starat se o něj a podporovat ho ve stáří, nebo ne? Markétka přece píše, jak jí na něm záleží...koneckonců kdo jiný by jim pomohl poznat cenu peněz když jejich lehkomyslná máma všechno vyházela za byt, auto a chalupu? Nejlepší je všechno dát cizímu a nechat dětičky, ať začnou od nuly...třebas dospějí a poznají, co je jejich táta opravdu zač! A nakonec - ani ta máma by nemusela přijít zkrátka, kdyby náhodou neodjela...vždyť u nás máme placené pečovatelky - tak by jí mohl táta za péči platit...nejlépe soudním příkazem se stržením přímo z důchodu, aby viděl, že to není až tak laciné...

  superkarma: 0 12.01.2003, 15:50:18
 2. avatar
  [247] Lotka [*]

  V tom případě, když Vladimíra je muž a ještě k tomu muž, který chce obšťastnit spoustu žen, jak psal ve svém auditku, není se co divit, že Vladimíra psala to, co psala.

  superkarma: 0 12.01.2003, 14:53:53
 3. avatar
  [246] Lotka [*]

  Vladimíra: náhodou jsem si to myslela, ale věřila jsem, že opravdu takový ...... nejsi...

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:46:02
 4. avatar
  [243] Lotka [*]

  Vladimíra: je mi jasné, že jsi Markéta, proč to teda nepřiznáš rovnou, myslíš, že bychom ti nadávaly?

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:35:12
 5. avatar
  [241] Lotka [*]

  Vladimíra: čím ho má podpořit? Má mu dát ještě něco ze svého? Třeba ten byt, co si našla, nebo třeba to, co dostává z pracáku, nebo výplatu? Zamysli se, ano.... Jasně, může mu najít pečovatelku, než odjede, to udělat může.

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:28:42
 6. avatar
  [237] Lotka [*]

  Spíš jde o to, že Markéta na nového přítele žárlí..., to je normální. A zřejmě nemá žádného kluka. Až ho najde, stejně nechá mámu, ať si poradí sama a bude se věnovat své domácnosti.

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:24:42
 7. avatar
  [234] Lotka [*]

  Myslím, že ta maminka může být opravdu ráda, že to takhle dopadlo, že ji muž opustil a ona pozná ještě co to znamená láska.

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:19:36
 8. avatar
  [232] Lotka [*]

  Ještě jsem nedodala - nechá mě makat, jak osla a zařizovat všechno,co se zařídit dá...

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:17:21
 9. avatar
  [230] Lotka [*]

  No spíš bych tady byla ráda, že jsem se chlapa, který vždycky na tři dny zmizí, najde si potom milenku, o všechno mě obere a nakonec přijde s tím, že se mám o něj starat, když ho milenka vykopla, zbavila a odjedu takhle pěkně daleko!

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:15:56
 10. avatar
  [229] Lotka [*]

  Vladimíra - dost mi připomínáš Markétu.

  superkarma: 0 12.01.2003, 13:13:01
 11. avatar
  [224] Lotka [*]

  Vladimíra: jejda, kdyby můj život byl takhle spojen s bývalým manželem a já ho měla ve stáří na krku, to bych se ti pěkně poděkovala. Máš trochu jiné představy o tom, proč se lidi rozvádějí, ne?

  superkarma: 0 12.01.2003, 12:59:56
 12. avatar
  [222] Věrka [*]

  Vladimíra: Já teda teď nechápu tuhle větu co jsi napsala:Ve druhé řadě nemůže matka říkat, že ji další osud táty vůbec nezajímá. Proč by to nemohla říkat? Ona s tátou přece už nic společného nemá

  superkarma: 0 12.01.2003, 12:44:39
 13. avatar
  [220] Libča [*]

  sorry vladimir ale prave to je ten zakopany pes, my Markete radime a vsimni si ze do punticku skoro do punticku se tu vsechny nazory sjednotily cili kdo je pak ten zly, nevola nahodou zlodej chytte zlodeje?? jak to je? a ver mi ze ja jsem si tu ty nazory necetla za prve jich bylo tolik ze na to nemam cas, a ten clanek me samotnou naprudil takze o co jde.
  Porad ji tedy ty, rekni ty svuj nazor, pohlad milou Marketku pres jeji rozmazlenou hlavicku. Mozna nechtit po mamince aby sla pryc o.k to chapu to by jsem se asi taky trochu bala ale pak je tu ta druha stranka veci a to chtit po ni aby si vzala k sobe chlapa ktery ji kopl pred casem do zadku? Odpovez TY nam vsem udelala by jsi to ???? Vzit na milost nekoho kdo ti moc moc ublizil? Kdo se staral o maminku Markety kdyz ji nebylo dobre, sel ten chlap k ni a potesil ji? Ne uzival si s jinou tak fakt zamysli se a prestan tu rikat takove hlouposti.
  Pokud tu mluvis o cenzure, mozna je to spis strach... tenhle server pro spoustu lidicek znamena neco jako domov takze si ho trochu hlidame. Cenzurovat nic nebudeme ale kdyz je tu nekdo kdo se chova nemozne (viz nejaci magori a posuci a silenci) tak holt zasahneme. Myslim ze uz jsi ten server mela taky moznost nejak poznat.

  superkarma: 0 12.01.2003, 12:27:26
 14. avatar
  [218] Lotka [*]

  Vladimíra: špatně sis mě přečetla, já ti neřekla - vypadni!

  superkarma: 0 12.01.2003, 12:00:42
 15. avatar
  [216] Věrka [*]

  Tak už jí poraď, já čekám co z tebe vyleze!Nikdo ti přístup přece neuzavírá, chceš diskutovat, ale mlčíš.

  superkarma: 0 12.01.2003, 11:48:48
 16. avatar
  [215] Věrka [*]

  Tak už jí poraď, já čekám co z tebe vyleze!Nikdo ti přístup přece neuzavírá, chceš diskutovat, ale mlčíš.

  superkarma: 0 12.01.2003, 11:47:14
 17. avatar
  [213] Věrka [*]

  Vladimíra: Opakuji tak jí poraď!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  superkarma: 0 12.01.2003, 11:34:17
 18. avatar
  [211] Lotka [*]

  Vladimíra: Když se ti mezi náma tak strašně nelíbí, co tě nutí tady zůstávat, mezi takovými osobnostmi na zvracení?

  superkarma: 0 12.01.2003, 10:05:34
 19. avatar
  [210] Věrka [*]

  Vladimíra: Tak jí poraď ty, kritizovat nás tedy umíš, ale jsou to prostě naše názory.

  superkarma: 0 12.01.2003, 09:19:11
 20. avatar
  [207] Kocicka [*]

  ahoj markéto tady taky markéta a tak trochu tě chápu v tom co se ti asi honí hlavou. Můj táta sice neodešel za mladší,ale umřel. Ale stejně by mi bylo moc líto kdyby měla maminka odejet někam pryč,ani já sama se nikam moc z domova nevzdaluju protože by se mi stýzkalo a měla bych o ně strach ....a že jsem rozmazlená nebo nesamostatná bych o sobě neřekla, protože bojuju se vším co mi přijde do cesty sama a čelem a taky to mamka s tatkou neměla vůbec lehký a ani mi. Ale měli by jste se ted spise starat o mamku at si taky tatinek zazije trochu toho starani coz delaji zenske cely zivot!

  superkarma: 0 11.01.2003, 21:12:29
 21. avatar
  [206] Kocicka [*]

  ahoj markéto tady taky markéta a tak trochu tě chápu v tom co se ti asi honí hlavou. Můj táta sice neodešel za mladší,ale umřel. Ale stejně by mi bylo moc líto kdyby měla maminka odejet někam pryč,ani já sama se nikam moc z domova nevzdaluju protože by se mi stýzkalo a měla bych o ně strach ....a že jsem rozmazlená nebo nesamostatná bych o sobě neřekla, protože bojuju se vším co mi přijde do cesty sama a čelem a taky to mamka s tatkou neměla vůbec lehký a ani mi. Ale měli by jste se ted spise starat o mamku at si taky tatinek zazije trochu toho starani coz delaji zenske cely zivot!

  superkarma: 0 11.01.2003, 21:00:12
 22. avatar
  [202] Libča [*]

  Teda Marketo vy byt moje dcera a tohle si precist tak jsem uz pryc ale predem by jsem vam ten vas mily zadek poradne serezala. Nejak je videt ze jste doma moc prisnosti nezazila a ze jste patrne rozmazlena holcicka co nevi co chce, patrne s trochou egoismu neb jen myslite na sebe, a vas bratr taky pocitat s maminkou jako s nejkou hlidaci tetickou to neni samozrejmost ze babicky jen hlidaji to dodavam a nuceny do toho byt nesmi... dale reknu vam jen jedno, moje mama by me za takova slova nafackovala a bylo by to. Fakt takhle uvazovat... hruza. Je mi z toho zle
  Doprejte vasi mamince trochu stesti v zivote a ona vi sama moc dobre dela a kam jde a co tam bude delat. Co ji cekat tady s vami??????? Nuceny zivot, hlidaci babicka, zenska co teda se slituje nad chlapem co ji kopnul do zadku a vi Buh co jeste? Jak by jste se zachovala vy? Kdyby jste byla v situaci Vasi maminky?? Odpustila by jste takovemu cloveku? Ja teda nikdy! Sednete si na chvilku sama doma a premyslejte co jste tu napsala, fakt je to blbost co tu pisete a jak je videt rozprudilo to vsechyn ctenare zeny-in.... takze ...... nechte maminku zit.... a delat to co ji bavi, spis naopak Vy by jste stale mela poslouchat svou maminku, neb Vy jste jeji dite a ne ona Vase, to jste jaksi nepochopila a par na zadek by Vam dodatecne neuskodilo. Zdar
  (takovy rozmazleny fracek fakt!)

  superkarma: 0 11.01.2003, 12:48:20
 23. avatar
  [201] Jeremi [*]

  Markéto, není Ti divné, že se tady tolik lidí postavilo na stranu Tvojí mámy? Nestojí to za zamyšlení, jestli se náhodou v téhle věci nemýlíš? Já chápu, že snem každého dítěte je aby jeho rodiče žili spokojeně spolu, ale podle toho, cos napsala, Tvůj táta mamince hrozně ublížil a odpustit se to asi nedá. Minimálně by zbytek života žila s tím, co když si najde nějakou kočku znovu. Možná Tvoje mamka bude dřít na farmě jako černoch, ale jestli má koně ráda a ráda vaří, tak je i docela pravděpodobné, že přitom bude šťastná. A má na kousek vlastního štěstí už konečně nárok.

  Mimochodem - vzala jsem si z toho Tvého příběhu jedno poučení: nemá smysl dělat pro děti první poslední, protože ta pakáž to stejně neocení.

  superkarma: 0 11.01.2003, 11:33:10
 24. avatar
  [200] Věrka [*]

  Markéta: Nedala jsi mi spát. Řeknu ti jen jedno asi si budeš muset holka hloupá zvyknout na to, že ti tady nikdo nepomůže, protože jak vidíš tak tvoje chování a myšlení tady asi nikdo nedokáže pochopit.

  superkarma: 0 11.01.2003, 10:56:57
 25. avatar
  [192] Léthé [*]

  A sakra 188 ohlasů během jednoho dne? Ani se nepokouším si přečíst předešlé názory na tvůj článek.Řeknu ti svou první reakci po přečtení tvého sobeckého fňukání. HROZNÝ VZTEK a to takovej,že být tvou matkou,tak dospělá-nedospělá,asi bych ti jednu ubalila. A víš proč?!?Zrovna v současné době zažívá moje kamarádka to samé co tvoje maminka,když se s ní tvůj otec rozvedl.A je to s ní moc špatné,je v rukou psychiatra a nějak se to stále nelepší.Až bude mít toto nelehké období(doufám že jednou ano)konečně za sebou,snad jen magor by jí nutil si vzít zpátky někoho,kdo jí zničil kus života i zdraví.
  Ptáš se,jak přivést mámu trochu k rozumu a že ti připadá úplně zabedněná..."To vy s bratrem potřebujete přivést k rozumu!!!A že "v jejím věku už přeci nemá cenu hrnout se někam bůhvíkam"... ...Markéto,víš co? kupte s bratrem mamince místečko na hřitově,odveďte jí tam a řekněte jí,že už nemá cenu aby odsud šla domů,ať tam už počká.Hrnout se někam?...proč už?...to je blbost.

  superkarma: 0 10.01.2003, 17:30:30
 26. avatar
  [191] pajda [*]

  Neradila bych mamince, aby si vzala tátu zpátky, to je ta největší blbost na světě...ale taky bych byla všemi deseti proti, aby se odstěhovala za někým koho nezná a šla tam dělat práci, o ktré nic neví. Moje kamarádka totiž přesně tohle chtěla: vezme si chlapa, kterého léta zná a je jí s ním dobře, bude jezdit na koni a ještě vařit a budou mít hospodu a vydělávat na ubytování...no, za posledních pět let nemůže koně ani vidět, hospodu museli pronajmout a když se chce někdo ubytovat, tak šílí, protože nestíhá poklízet koně a ještě hotýlek...a to věděla, do čeho jde a oba makaj jako draci a oba jsou maldí a zdraví! mylím, že markéta by měla rodiče nechat, aby si to vyříkali mezi sebou a neplést se do toho...a pokud se máma vdá a odjede, tak její byt zbude, nebo ne? není to to, o co jde tátovi?

  superkarma: 0 10.01.2003, 17:22:48
 27. avatar
  [189] Drahuška [*]

  Markéto, jsi opravdu, ale opravdu nemožná!!! Díky za to dovysvětlení - všem nám je jasné, co jsi zač! Tvoje máma udělá nejlíp, když za sebou, obrazně řečeno, zabouchne dveře.

  superkarma: 0 10.01.2003, 17:02:27
 28. avatar
  [187] clarCa [*]

  ... a hlavně - pokecat si s tak fantastickou ženskou.... je neuvěřitelné, jak silné dokážou některé ženské být. Vroucně doufám, že to tvoje mamka udělá, Kalifornie se jí bude líbit.... a ona se bude líbit kaliforňanům....

  superkarma: 0 10.01.2003, 16:29:32
 29. avatar
  [186] clarCa [*]

  Markéta: v Kalifornii žiju, a v místech, kde jsou koňské farmy je nááááádherně.... žádné zimní plískanice, prostě pohoda. Já vím, že se neozveš, ale moc ráda bych kontakt na tvojí mamku. Bylo by skvělé zajet si na farmu, dát s ní řeč, dát si dobré papu.....

  superkarma: 0 10.01.2003, 16:26:35
 30. avatar
  [184] andulinka [*]

  "Prostě naše máma je tahoun, taková lokomotiva"
  Marketo promin, ale tahounem a lokomotivou asi neni zadna zena dobrovolne. Okolnosti a urcita nevyzralost a neschopnost tveho otce udelaly z tve maminky tahouna protoze ji nic jineho nezbylo !!! Jelikoz kdyby se sesypala i ona a chovala se jako tatka tak by ses svych 20 let ani nedozila. A kdyz tak ne v uplne rodine s vlastnimi rodici.

  superkarma: 0 10.01.2003, 15:43:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme