.

Chystáte se na návštěvu do rodiny, kde mají miminko, a vymýšlíte, jaký dárek přinést?

Vztahy

Chystáte se na návštěvu do rodiny, kde mají miminko, a vymýšlíte, jaký dárek přinést?

Chystáte se na návštěvu do rodiny, kde mají miminko, a vymýšlíte, jaký dárek přinést? Jeho mamince byste možná největší radost udělali balíkem plenek nebo kartonem kojeneckých přesnídávek :-), ale děťátko potěšíte zcela určitě něčím, co není ani trochu praktické, zato je to moc roztomilé. :-)
Pokud se jedná o opravdu malé miminko, ve věku od několika měsíců tak do jednoho roku, měla by být hračka pěkně barevná, měkká a příjemná do ruky. Protože prcek všechno hned nacpe do pusinky, měla by se také dát snadno udržovat v čistotě, nejlépe prát. A když ještě navíc bude pískat, zvonit nebo troubit, pak bude obdarovaný určitě radostí bez sebe. :-)
Naším tipem pro vás jsou veselá Happy zvířátka z kolekce pro nejmenší děti od Chicco. Jsou vyrobena z měkkého plyše, mají pestré barvy a navíc vydávají zvuky. Jsou určena pro děti od tří měsíců, které si s nimi nejen pohrají, ale také jim měkká hračka může posloužit jako mazlík pro lepší usínání. A jaká zvířátka máte na vybranou? Modrého slona s roztomilým chobotem a velkýma ušima, žlutou ovečku, bíločernou kravičku nebo oranžovo žlutého lva

. Když budete mít jen trochu štěstí, můžete být jednou z pěti výherkyň plyšového zvířátka Chicco v naší aktuální soutěži v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
19.12.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Simba [*]

  Já bych chtěla toho modrého slona

  superkarma: 0 04.12.2003, 14:46:39
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Plyšová zvířátka jsou hezká, i když nejsou značková.

  superkarma: 0 03.12.2003, 13:41:26
 3. avatar
  [1] sarobrouk [*]

  To by se mi líbilo vyhrát. Moje nejlepší kamarádka před měsícem porodila mnoho let očekávanou Terezku, tak za ní pojedu po Vánocích na návštěvu a něco nepraktického bych s sebou určitě měla přivézt. Plyšové zvířátko.

  superkarma: 0 19.12.2002, 09:04:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme