.

Máte doma malou veterinářku nebo parádnici? Máme pro vás tip na dárek.

Vztahy

Máte doma malou veterinářku nebo parádnici? Máme pro vás tip na dárek.

„Mami, já budu kadeřnicí, zvěrolékařkou, prodavačkou…,“ to je věta, kterou jako matka malé holčičky určitě často slýcháváte… Pokud si nevíte rady, co těmto malým treperendám dát k vánocům pod stromeček a udělat jim přitom velkou radost, nechte se trochu inspirovat hračkami od Chicco! Také můžete zkusit štěstí v soutěži o tři sady pro malé veterinářky, se kterými určitě „jako“ vyléčí nějaké to zvířátko.
Veterinární sada různých potřebných pomůcek k vyšetření zvířátka, které je nemocné, je v kufříku, který vypadá jako veselý pejsek. V tamto kufříčku najdete injekci s očima, poslouchátko, na kterém je upevněná hlavička hrocha, pinzetu s kačenkou, nůžky se zajíčkem, veselé pilulky… Prostě vyšetřování může začít! Lékařské nástroje s tvary různých zvířátek navíc vydávají při doteku vyšetřovaného veselé zvuky, takže se pacient nemusí vůbec ničeho bát. Pokud máte doma malou ošetřovatelku, určitě bude nadšená!
K této veterinární sadě by se vám určitě mohl hodit Pejsek Puppy! Tato hračka připomíná skutečného pejska – tvarem a projevy. Pejsek Puppy chodí, štěká, vrtí ocáskem, přičemž jeho čumáček vesele svítí. Svými hravými pohyby a vydávanými zvuky připomíná skutečné štěňátko.
Pokud máte ale malou slečnu učiněnou parádnici, pak ji potěší toaletka Star. Je snem všech parádnic – fungující fén, zrcadla, sponky, kelímky, natáčky, šuplíčky a k tomu ještě toaletka svítí a hraje jemnou melodii a tak se stačí už jen posadit na židličku, která ke každé toaletce přeci patří, a skutečná hra může začít. Tak kdo je na řadě prosím?
   
13.12.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Simba [*]

  medved: Co jsi jí koupila? Tu toaletku Star?

  superkarma: 0 04.12.2003, 14:35:27
 2. avatar
  [2] medved [*]

  porad jsem nevedela, co dam kolegyni v praci k vanocum...diky za tip

  superkarma: 0 13.12.2002, 16:28:16
 3. avatar
  [1] bouba [*]

  dobře, dobře... ale my už ho skřítkovi koupili, vážně... jen si na něj ještě 11 dní počká...

  superkarma: 0 13.12.2002, 16:25:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme