.

Také si lámete hlavu, co dáte pod stromeček malému ročnímu chlapečkovi nebo holčičce?

Vztahy

Také si lámete hlavu, co dáte pod stromeček malému ročnímu chlapečkovi nebo holčičce?

Malému, zvídavému, kterého nudí statické hračky, které nevydávají žádné zvuky a nijak se nehýbou? Tak právě pro vás, kteří chcete takého průzkumníka obdarovat, máme několik tipů! Navíc, když budete mít štěstí a zúčastníte se naší nové soutěže, budete moci takovou hračku vyhrát. Takže neváhejte, Vánoce jsou už skoro za dveřmi!

Prvním tipem je kvákající žába. Tato hračka nejen, že vypadá jako pěkná zelená žába s vypoulenýma očima, ale také se jako žába projevuje. Po zmáčknutí knoflíku na zádech žába začne vydávat klasické žabí zvuky, jako je kvákání. Navíc se také pohybuje pomocí zelených nožek, takže při svých zvukových projevech i chodí. S touto žábou si můžou malí velcí užít spousty legrace.

Druhým tipem je hračka úplně klukovská a tou je Modo raketa. Je to malý model rakety, vepředu s odvážným kosmonautem. Navíc také bliká a světélkuje, je ideální hračkou pro rozvoj dětské tvořivosti a zručnosti. Takže hurá na Mars nebo jinou záhadnou planetu! Stroj, na kterém tam doletíte, už máte!

Třetím zábavným tipem na veselou hračku je kolotoč strom. Při hře se kolotoč rozpohybuje, začne svítit a postupně může hrát i 10 melodií. Kolem stromu se otáčejí zvířátka jako na kolotoči. I z této hračky budou mít malí raubíři určitě radost.

Právě teď můžete vyhrát žábu nebo raketu pro své děti v naší soutěži v rubrice Hrajte a vyhrajte.

Informace o výrobcích Chicco najdete na www.chiccocz.cz
   
06.12.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] Simba [*]

  Andruša: děti jsou vynalézavé už v útlém věku, my jsme naštěstí svodům koupit piánko odolali a příbuzenstvu to zakázali.

  superkarma: 0 04.12.2003, 15:33:16
 2. avatar
  [7] Jeremi [*]

  medved: Když si vzpomenu, jak jsem hrošíkovi koupila k jeho druhým Vánocům vysněný volant, co troubil, houkal jako hasiči, sanitka a policajti a vydával zvuk auta, co nemůže nastartovat, tak bych se dodneška . Dítě pravda bylo nadšené, ale po pár dnech, kdy volant začal troubit, i když jsme jen zadupali vedle krabice s hračkama, jsem byla zralá na blázinec.

  superkarma: 0 08.12.2002, 15:44:14
 3. avatar
  [6] buny [*]

  goldi:

  Taky by se nám výhra líbila, obzvlášť ta raketa. Viděla jsem ji v obchodě a je opravdu pěkná. A hlavně hračky od chicca vydrží. Máme jednu po známých mrňousovi a je jak nová.

  superkarma: 0 06.12.2002, 13:32:37
 4. [4] klika [*]

  Ne, ja myslim, ze trupetky jsou horšíííí

  superkarma: 0 06.12.2002, 12:07:04
 5. avatar
  [1] medved [*]

  myslim,ze vyse uvedene darky jsou idealni pomsta rodicum ...zive vidim jak matka takoveho spunta skace z okna pote , co ji ta mala zelena potvora doma kvaka po milion seste

  superkarma: 0 06.12.2002, 09:37:17

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme