.

Jeden muž a dvě ženy? Věčné téma... Jak dopadne tahle story?

Vztahy

Jeden muž a dvě ženy? Věčné téma... Jak dopadne tahle story?

Mé kamarádce je 25 let a od svých 16 let chodí se svým přítelem (také 25 let). Před několika lety začali spolu žít. Petra dostala od své babičky domek na venkově. Vždy se nám všem zdál jejich vztah ideální, ale opak je pravdou. Její přítel se na chatu seznámil v srpnu s jednou ženou o 10 let starší, pak si začali SMSkovat, volat a nakonec se toužili poznat. Ona je vdova a má malé dítě. Vyvinul se z toho milenecký vztah, na který Petra přišla po dvou měsících. To víte, že se hned rozčílila a chtěla po příteli vysvětlení, proč k tomu došlo. Jemu nedělalo problém se jí s ní přiznat, dokonce jí řekl, že tu ženu miluje jako Petru. Že by chtěl mít obě, žádnou nechce opustit. Petra mu navrhla, že mu je ochotná dát ještě šanci, když tu ženu nechá být. Slíbil jí, že se o to pokusí, ale nestalo se tak. Dále se s ní stýká. Peťa už se na chvíli přestěhovala k rodičům, aby si promyslela, jak z tohoto kolotoče ven. Ví, že by se s ním měla rozejít, ale nemá to srdce ho vyhodit. Jednou už je rozhodnutá to ukončit, podruhé zas vzpomíná na jejich prožité hezké chvíle a změkne.
Petra je moc hodná holka a takového kluka si nezaslouží. On je sobec a myslí jen na sebe. Před týdnem měli spolu rozmluvu, už to bylo skoro vyřešené. On jí řekl, že si našel pronájem a že se odstěhuje, ale do dneška pro to nic neudělal. Když se ho zeptá, co tím chce docílit, tak jí odpovídá že neví. A to bývá jeho poslední slovo. Chtěla bych vás milé čtenářky požádat o radu a váš názor na tento vztah. Vím, že nemá cenu v něm zůstávat, ale možná by kamarádce pomohlo více názorů se lépe rozhodnout. Děkuji vám moc.

Slámička
   
29.11.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [49] Ťapina [*]

  Sandy: Já jsem dokázala chodit s dvěma klukama najednou, ale od začátku jsem věděla, že miluju jenom jednoho.

  superkarma: 0 23.11.2003, 10:19:00
 2. [37] Radka JS [*]

  Dá se docela dobře pochopit, že se člověk zamiluje do dvou osob. Jenže něco jiného by bylo, pokud by měli rodinu. Potom už asi stojí za to přemýšlet... Pokud to takhle Petře nevyhovuje, což dala najevo. Proč by měla v takovém vztahu setrvávat?? Taky nejsem zastáncem takových vztahů od šestnácti! On ještě rozhodně není vyzrálý!! A vím o čem mluvím! Ať si užívá, ale bez ní!! Proč by se o něho měla starat, prát, vařit zatímco on si bude užívat s jinou! Chce být svobodný! Ať se osamostatní a dokáže, že na to má!

  superkarma: 0 29.11.2002, 14:23:46
 3. avatar
  [29] Dickie [*]

  simisaed: no jo, simi, ale jestliže teď spolu bydlej v jejím baráčku, vystěhovat ho musí tak jako tak. jinak se "žít od něho odděleně" asi nedá.
  potom je to ale jen slovíčkaření, jestli ho vystěhovala, aby žili odděleně a dala mu čas, nebo jestli ho vystěhovala, protože ukončila vztah.

  superkarma: 0 29.11.2002, 11:46:02
 4. avatar
  [23] medved [*]

  petra ho bude muset drsne vykopnout, protoze tim, ze vsichni vedi jak to je ma mlady pan vlastne vsechno v pohode...skacou kolem nej dve zensky, co vic si prat ...on to resit nemusi ale ona by mela ...a to hodne rychle a hodne razantne

  superkarma: 0 29.11.2002, 10:00:31
 5. avatar
  [22] Ťapina [*]

  Když už má Petra tu výhodu, že domek je její, tak by jí měla využít a vypakovat ho okamžitě.

  superkarma: 0 29.11.2002, 09:57:34
 6. avatar
  [20] Kremzina [*]

  Proboha holka udělej to a vykopni ho, dokud nemáte děti. Hlavně si je do tak nejistého vztahu nepořizuj na usmířenou. Stejný problém budeš řešit za 2,3,4,5,... let a pak už nebudeš sama, koho to bude bolet!!!

  superkarma: 0 29.11.2002, 08:56:08
 7. avatar
  [18] megrin [*]

  Na takovévé vykuka neplýtvat energií Já bych takovému chalpovi už asi nevěřila. Takže pápá, tady máš kufříček a padej. Bylo by mi asi dost mizerně, ale to si myslím, že už je Petře stejně Držím palečky, aby to dokázala vyřešit

  superkarma: 0 29.11.2002, 08:36:24
 8. avatar
  [17] sarobrouk [*]

  Moje kamarádka se velmi vtipně zbavila manžela. Nechtěl se vystěhovat z domku jejích rodičů, kde měli upravený svůj byt. Byli v rozvodovém řízení a ona ho tam nechtěla. Poslala ho vynést koš a zamkla za ním dveře. Jen mu oknem vyhodila bundu, aby mu nebylo zima. Pochopil. Petra by to měla udělat podobně. Rychlý řez je lepší než pitvání v ráně. A souhlasím s tím, že láska v 16 a v 25 letech je rozdíl. Ještě sama uvidí, že všechno zlé je k něčemu dobré. Já jsem se zamilovala v 18. Po 3 letech mě opustil kvůli jiné (a to jsme zařizovali dům a chystali svatbu. Byla jsem nainfarkt, ale teď tu jeho manželku lituju, s odstupem let vidím, čemu jsem unikla a je mi jí líto. Nikdy není budoucnost tak černá jak vypadá. Držím palec.

  superkarma: 0 29.11.2002, 08:34:35
 9. avatar
  [16] Acinka [*]

  Souhlasím s anonymem, 9 let je přece jen dlouhá doba, podle mě si ten kluk uvědomil, že vlastně si chce trochu užít a že měl 1 dlouhodobější známost a lekl se, že by to tak mělo zůstat Je pěkně sobeckej. Ať ho vyhodí, bude to bolet, ale časem si uvědomí, že udělala správně

  superkarma: 0 29.11.2002, 08:33:35
 10. avatar
  [14] Kájina [*]

  souhlasim s ostatnimi,nechala bych ho byt,at si jde za vdovickou Petro si prece jeste mlada!!!!!!!! tak si uzivej

  superkarma: 0 29.11.2002, 08:27:50
 11. avatar
  [12] Bella [*]

  Petra je mozna hodna holka, ale totalne blba. Taky znam jednu takovou.

  superkarma: 0 29.11.2002, 08:17:19
 12. avatar
  [2] aninas [*]

  Nasel pronajem? A proc tam uz nebydli? A proc vlastne nebydli u sve vdovy? Ji se neda nic vycitat, protoze je volna a take ma pravo na lasku. O tom, kdo je volny a kdo ne, si mel predevsim uvedomit mily pritel. Bohuzel, nase zakony nedovoluji mnohozenstvi a proto se bude muset rozhodnout. Resp. uz by melo byt rozhodnuto v tom smyslu, ze od sve pritelkyne z domecku se odstehuje a je jedno kam - jestli do podnajmu, pronajmu nebo k jine zene. Duveru uz zklamat, udelal to ted udela to i jindy.

  superkarma: 0 29.11.2002, 01:07:25
 13. avatar
  [1] Denča [*]

  Je to normální rozmazlené pako, které neví, co chce. Petra má určitě na lepší. Chápu, že prožité chvíle jsou důležité, ale ať si vzpomene, co třeba právě teď dělá... a mělo by jí to dojít. Pokud je to fakt hodná holka a nedala mu důvod k tomu, aby si našel jinou, tak ať jde od něj pryč. Moc držím pesti ať to zvládne, vše chce čas.

  superkarma: 0 29.11.2002, 00:32:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme