.

Co vede kluka, který má přítelkyni, aby si s jinou celou noc psal flirtovní SMS?

Vztahy

Co vede kluka, který má přítelkyni, aby si s jinou celou noc psal flirtovní SMS?

Dalo by se očekávat, že ve svých 28 letech už budu vědět, co chci a nenechám se zblbnout jen tak lehce. Ale jsem nepoučitelná. U mne to funguje jedině na první pohled, děj se co děj.
Tak tentokrát jsem koketovala s jedním mladším sportovcem :-). On mi mé dlouhé pohledy vracel celý večer. Nebrala jsem to vážně, ale když mi ráno napsal SMS (ty zatracené SMS!), že jsem odešla brzy a že se chtěl rozloučit, moje srdíčko poskočilo radostí.
Už jenom proto, že JÁ jsem mu číslo na sebe nedala. Po celodenním SMS-kování jsme skončili s tím, že někdy zajdeme do kina. Takže jsme se domluvili a kino realizovali. Dlouhé pohledy pokračovaly a musím přiznat, že mne to fakt bavilo. Jenže po kině, když jsme si byli sednout v malém baru, mezi řečí přiznal přítelkyni. Prevít, říkám si. No co, alespoň jsem měla večer milou společnost. Jenže mi posílal milé SMS ten večer až do půl druhé ráno!!!
Co vede kluka, který má holku, si psát s jinou do noci SMS???? Zahájila jsem taktiku – nebudu odpovídat hned, budu se tvářit, jako že sice dobrý, ale pod mou kontrolou a trochu ho vytrestám. Vydržela jsem to celý den, ale večer už jsem odepsat musela. Zase celý večer SMS… A to celé znovu další den… Prostě, proč, když má přítelkyni...
Nedokážu být ta druhá (nebo několikátá). Pozval mne na večeři k sobě domů, po dlouhém otálení jsem šla, ale to jsem se rozhodla až na poslední chvíli. Bylo to moc fajn, nic po mně nechtěl a docela jsme se dobře bavili. Našli jsme hrozně moc společných nití, to se mi ještě nestalo, mám pocit, že ho znám už moc dlouho… A ani se mne nedotkl!!!! Jako by měl strach udělat něco, co by přerušilo naše něžné koketování. A pak jsme si psali celý následující den. Měla jsem radost, ale na druhou stranu, bojím se zamilovat, už jsem letos zažila hodně velké zklamání…
Odjel do Brna, tam kde má tu holku, chodí spolu sedm let, nikdy spolu nebydleli, on teď pracuje v Praze a přiznal se mi, že jí věrný není. Co je to za kluka?! Jak se mám k němu chovat? Mám na něj raději zapomenout?
(Včera mi jeho kolegyně z práce řekla, že je nějaký divný, že vypadá jako zamilovaný!!!:-) - je to vůbec možné??)

Tanja
   
25.11.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [59] Ťapina [*]

  Já takovýho taky znám, píše si někdy i se mnou čistě kamarádsky, ale já mu už na třetí neodpovím, protože to nemám tak levné jako on.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:23:02
 2. avatar
  [48] clarCa [*]

  Teda nevím.... čekat až jestli on zjistí, jestli nejsem "koza"... a pak se vrátí k přítelkyni, protože ona je menší koza??? To je opravdu brilantní charakter.

  Jinak ano, neuspokojivý vztah jsem ukončila dřív než jsem svého muže poprvé v životě viděla. Prostě mi přišlo nedůstojné nás tří nechávat kluky běhat v nějakých cvičných labyrintech a čekat, který se osvědčí více. Byl jsem přesvědčená že ten druhý je ten pravý, a k příteli bych se nevrátila, ani kdyby pravý nebyl.... protože jsem už věděla, proč s tím prvním nechci být...

  superkarma: 0 25.11.2002, 23:16:45
 3. avatar
  [34] bobatko [*]

  A navíc, Tanju bych za nic neodsuzovala. vzala to pěkně, rrozvážn, přemýšlí nad tím, klade pro i proti. nechová se jako naivka, která to bere jako hotovku, že chce jí, ale ani to nezahrála do outu... myslím, že to bere zcela rozumně.
  Lucova, napsala jsi to dobře

  superkarma: 0 25.11.2002, 13:54:14
 4. avatar
  [33] bobatko [*]

  Holky, holky, nepřikláním se k nikomu, jenom to, že když chlap potká i sebehezčí ženu, skvělou ženu se kterou by chtěl být, tak po první večeři rozhodně nezbalí kufry.
  (Samy víte, když jste odcházely od prvního manžela, k potencionálnímu druhému, tak když jste ho potkaly, tak jsme nesbalily kufry a děti a neutíkaly.)
  Chce to seznámit se a teprve pak řešit a plánovat budoucnost. Co když opustí přítelkyni a po 14 dnech zjistí, že Tania je koza. takže chce prve vědět, že koza není, a že s ní šel na večeři, to ještě neznamená, že přítelkyni podvedl.
  A s tou nevěrou jsem na štíru, někdo může zahnout jednou a už to nemusí udělat, někdo pořád a pak příjde den D, kdy si uvědomí, že už nechce, že chce jenom a jenom a jenom jednu osobu. A taky naopak, může to být ostýchavec seběvětší, pak se mu anskytně možnost a bude nadržený jako stepní koza an cokoliv. Většinou je to tak, že muž který si toto vyžije, už potom nemá potřebu - pokud je mírně inteligentní a uvědomí si, že sex není vše a pokud ne, už mu není pomoci.
  Tanjo, vydrž, setrvej, uvidíte, co bude dál, povídejte si, stýkejte se, volejte si, piště si, ale nečekej příliš dlouho a púokus se nezamilovat až po uši, jenom maličko , to se mi to kecá

  superkarma: 0 25.11.2002, 13:51:27
 5. avatar
  [30] Elostris [*]

  Moralizujete tady docela dost. Vždycky uvažuju, jestli je to opravdu jen proto, abyste tady vypadaly jako ctnostné ženy, které mají klapky na očích a pořád myslí jen na toho svého a nikdy se za hezkým chlapem neotočí. Co se týče Tanjy, myslím si něco, jako Meryl - ty smsky chápu. Kluk přiznal ohledně přítelkyně barvu a pokud se oba přitahují, tak ať vyčká, jestli ten předchozí vztah opravdu ukončí či ne. Pokud to budou pořád jen samé výmluvy, pryč od něho. A taky nesouhlasím s názorem, že kdo jednou byl nevěrný, bude znovu. To si nemyslím a mluvím z vlastní zkušenosti. Když podvádí jednu, bude podvádět i druhou...blbost. A teď se zase můžete pustit do mě

  superkarma: 0 25.11.2002, 13:20:12
 6. avatar
  [29] Kájina [*]

  jo uprimnej sice je,rekl ji to na rovinu,ale na druhou stranu,ona vi ze neni jedina,a podle me ani jeho jedina nebude,tak proc by s nim mela byt? kdyz dokaze podvadet tuhle pritelkyni,dokaze podvadet i Tanju....

  superkarma: 0 25.11.2002, 12:52:37
 7. avatar
  [18] Kájina [*]

  souhlasim s ostatnimi, jdi od toho pryc tohle nema budoucnost,najdes si urcite nekoho novyho a lepciho

  superkarma: 0 25.11.2002, 10:28:42
 8. avatar
  [17] Acinka [*]

  Ukonči to, zamiluješ se ještě víc než seš teď a bude tě to bolet Je potěšující, když o tebe má někdo zájem, hezky se k tobě chová, ale když má přítelkyni a tohle jí dělá tak není zrovna svatoušek. Najdi si pořádnýho chlapa

  superkarma: 0 25.11.2002, 10:20:34
 9. avatar
  [16] Bella [*]

  Ruce pryc, je to decko!

  superkarma: 0 25.11.2002, 10:00:35
 10. avatar
  [15] zemanka [*]

  Utikej, Tanjo, utikej, honi te kozel divokej ....
  Od takovyho vykutalenyho chlapka ruce pryc, to nikam nevede. Budes se jenom trapit. Budes porad ta druha (treti? ctvrta?) a i kdyby NAHODOU svou divku opustil, budes mit nekdy jistotu, ze nekde neni nejaka druha (treti? ctvrta?). Radsi z toho vycouvej, i kdyz uz to mozna bude bolet, pozdeji bude hur ...
  Drzim ti palce!

  superkarma: 0 25.11.2002, 09:47:01
 11. avatar
  [10] Ivanka [*]

  zapomeň, budeš jen ta několikátá...
  a kdyby se rozhod pro tebe? pokud není věrný jí nebude ani tobě...

  superkarma: 0 25.11.2002, 08:51:21
 12. avatar
  [3] Lotka [*]

  Tanjo, řekla bych, že se tady zamilováváš ty. O něm to říct nemůžu, psala jsi, že se tě ani nedotkl... SMSky takového typu si píšu semtam se svým přítelem a hrozně moc to osvěží vztah. Možná, že mu tohle chybí v jeho vztahu, tak to hledá jinde. Člověk se cítí zamilovaně, ale co z toho vyjde, to nikdo neví. Zamilovat se můžeš i jen na měsíc. A jinak bych se řídila tím, co psala clarCa.

  superkarma: 0 25.11.2002, 06:31:29
 13. avatar
  [2] clarCa [*]

  Tanjo,
  čekáš, že ti tady někdo řekne "holka jdi do toho, zkus ho té neznámé přebrat??? Těch chlapů co svojí ženu/přítelkyni nemilují, které ta jejich "nechápe" a kteří hledají jen kousek toho porozumění (a sexu), těch najdeš spoustu.
  Jo, pokud by přišel a řekl "s přítelkyní jsem se rozešel, protože mi přišlo fér uzavřít jeden vztah, než se vrhnu do dalšího", tak bych o něm uvažovala.
  Ale takhle - to víš, Brno daleko, tka on si hledá v Praze přívětivý pelíšek.... přeci nebude v době odloučení od přítelkyně trpět nedostatkem milování, nevypranýma ponožkama a žehlením košil...

  superkarma: 0 25.11.2002, 02:35:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme