Vztahy

Víte, že můžete nakupovat hračky na internetu?

Sparkys… Co nám řekne název Sparkys? Největší hračkářství v Praze již od roku 1998. Od jeho založení se můžeme setkávat se Sparkys také na Internetu na doméně www.sparkys.cz. Během čtyř let, po které je Sparkys na světě, prošly jeho webové stránky mnoha změnami a vylepšeními. Poslední rekonstrukce těchto hravých stránek určených nejen dětem proběhla během letních měsíců. Byly zde provedeny výrazné změny, které vycházely z nejnovějších trendů, ale též z připomínek a přání návštěvníků.
Lidé, kteří již někdy v minulých letech navštívili webové stránky Sparkys, poznají změny na první pohled, jelikož se změnil jejich design. Tmavé pozadí vystřídalo mnohem zářivější a pestřejší, které je potěšením pro vaše oči. Po důkladnějším prostudování i laik zjistí, že nejen design stránek je změněn, ale mnohem podstatnější je celkové uspořádání, on-line obchod či zpravodajství. Uspořádání stránek je velmi jednoduché avšak rozmanité a zároveň přehledné. Lidé, kteří přicházejí již s určitým cílem nemusí dlouho tápat, aby jej dosáhli. Jak se říká v jednoduchosti je krása a ve Sparkys i úspora času.
Druhým velkým skokem kupředu se vyznačují Sparkys on-line shopy. Jelikož se firma Sparkys neustále rozrůstá, zjednodušila svým příznivcům život a rozdělila on-line shop podle kamenných obchodů z důvodu lepší přehlednosti, rychlejší orientace a snazšího výběru. Tudíž na místě jednoho obchodu naleznete hned tři. Každý z nich má svá specifika a zaměření.
Prvním je Sparkys on-line shop, v němž naleznete širokou škálu nejrůznějších hraček a dárků pro každého. Tento obchod je zástupcem kamenných obchodů Sparkys Dům hraček (Havířská 2, Praha 1) a Sparkys Dárky (Nový Smíchov, P5; Metropole Zličín, P5 a Tesco Letňany, P9). Můžete si být jisti, že zde naleznete kromě nejžhavějších novinek široký výběr hraček pro kluky i holčičky.
Druhým obchodem je On-line Baby shop (zástupce obchodu v zahradě Slovanského domu, P1). Zde se rozprostírá království miminek a jejich rodičů. Můžete si zde vybrat hračky pro nejmenší, veškeré hygienické potřeby, oblečení, ale i autosedačky, kočárky či kompletní dětské pokojíky.
Posledním obchodem, který se vám na www.sparkys.cz. nabízí, je Dynamix on-line shop. Velmi neobvyklý, ale o to zajímavější obchůdek s nevyzpytatelnými dárky pro dospělé i děti. Že nevíte, co si pod tím představit? Ani se nedivíme, to musíte vidět! Každý dárek je zde originál, který se dá začlenit buď mezi technické vychytávky, žertovné vynálezy či ostatní ptákoviny.
Kromě trvalých on-line shopů je na stránkách také místo pro zajímavé a lákavé akční nabídky. Například nyní se zde zobrazuje Vánoční nabídka Sparkys s více než stovkou tipů na dárky za velmi výhodné ceny.
Zdá se vám, že by se mohl jeden v takovém množství nabízeného zboží ztratit? Vůbec ne. Vše vám zjednoduší opravdu promyšlený systém filtrů, které si můžete kdykoliv navolit, a které vám vytvoří nabídku šitou na míru. Kromě těchto vymezení má každý obchod také velmi přehledný seznam kategorií dle druhu zboží sloužící k lepší orientaci.
Sparkys webové stránky však netvoří jen on-line obchody, ale přijde si na své i ten, který chce být aktuálně informován o dětských akcích, soutěžích či jen zajímavých příhodách. To vše zajišťuje aktuální zpravodajství umístěné hned na úvodní stránce.
Třešničkou na dortu na www.sparkys.cz., kterou mají nejraději děti, je zábavné oddělení, kde si děti mohou hrát jednoduché hry či prohlížet panoramatické fotografie.
   
25.11.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [18] Ťapina [*]

  Nevím nevím nezadjí se vám hračky ze Sparkys hrozně kýčovité?

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:23:38
 2. avatar
  [17] Simba [*]

  Hana: Díky za odkaz na Rumburaka.

  superkarma: 0 05.12.2003, 12:41:50
 3. avatar
  [13] Kocicka [*]

  pekny, asi mi do moji postylky pribyde dalsi medved az na to prijde muj pritel :-)))

  superkarma: 0 25.11.2002, 15:26:33
 4. avatar
  [12] Silveig [*]

  No já nevím, ale asi před měsícem měli v nabídce kočárek pro panenky Chicco za 1500 to bylo hodně slušný

  superkarma: 0 25.11.2002, 15:06:47
 5. avatar
  [11] Kájina [*]

  ja chci taky soutezittttt,ale potom taky vyhrat

  superkarma: 0 25.11.2002, 14:01:56
 6. avatar
  [4] Kájina [*]

  hracky od Sparkyse jsou moc moc hezky,ale taky moc moc drahy

  superkarma: 0 25.11.2002, 10:33:07
 7. avatar
  [3] Ivanka [*]

  ja bych potrebovala nejaky internetovy obchod s potravinami. Desne me to vecne nakupovani jidla v preplnenych hypermarketech otravuje, a ted pred Vanoci je to obzvlast pekna tlacenka. Hruza je, ze nekteri lide chodi do hypermarketu na "rodinny vylet", pak se tam couraji a prekazeji tem co chteji jen nakoupit a jit
  Je to pro me dobry trener na nervy

  superkarma: 0 25.11.2002, 09:06:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme