.

Dá se chlapům vůbec věřit? Přečtěte si pokračování příběhu čtenářky M.

Vztahy

Dá se chlapům vůbec věřit? Přečtěte si pokračování příběhu čtenářky M.

Před týdnem jste si v této rubrice mohli přečíst příběh čtenářky M., která se svěřovala se svými obavami, jak dopadne její vztah. Na odstředivé tendence svého partnera reagovala M. trochu netradičně a přiměla ho odejít ze společného bytu. Pak ale stejně nastalo dilema – zůstat spolu, nebo se rozejít. Nyní přišel do redakce další mail od M. Chcete vědět, jak to bylo dál?

Myslím si, že byste si zasloužili slyšet i konec. Když už se něco nakousne, tak se to má dokončit. Dovyprávím vám, jak to všechno dopadlo :-) Tak po víkendovém setkávání odjel z pondělí na úterý se svojí kolegyní na služební cestu. Celou noc jsem nespala... věděla jsem to... Když se vrátil, tak v úterý přišel ke mně domů, kde jsem rozvinula naprosto klidnou debatu o tom, že my dva k sobě asi nepatříme, jelikož máme oba jiné životni priority a já z jeho strany už necítím lásku, takže nemá smysl to dále prodlužovat... Pak jsme se spolu vyspali. Dívala jsem se při tom na něj a říkala si, že to je naposled... Druhý den ráno se vzbudil a řekl mi, že by to chtěl zkusit znovu a co má prý dělat. Řekla jsem mu, že to musí vědět on sám, ještě jsem mu dala takovou kontrolní otázku: Měli jste každý jednolůžkový pokoj, že? A on odpověděl, že mu to asi nebudu věřit, ale, že ano. Zvesela jsem konečně po víc než týdnu šla do práce a dokonce jsem si koupila i jídlo, měla jsem pocit, že to mám vyřešený a teď je vše na něm.
Další den jsem byla s kamarádkou v jednom prima bárku a když jsem odtamtud v půl třetí ráno odešla, tak jsem si řekla, že bych u něj přespala... Když je to tak blízko. Dorazila jsem k němu domů a měla jsem velké štěstí, že jsem nepřišla o hodinu dřív. Choval se divně, šel do koupelny a já si všimla položeného mobilního telefonu. Ani jsem nad tím nepřemýšlela, prostě jsem ho měla v ruce a četla si zprávy od NÍ. Věděla jsem to.... Na té služebce to bylo a bylo to i tento večer znovu, hned druhý den poté, co to chtěl zkoušet znovu! Ač jsem se snažila být silná jak jsem chtěla... nešlo to. Lehce jsem ho zmlátila :-) A odešla.
Na ulici jsem se zhroutila. Nemohla jsem vstát (nebylo to alkoholem), nikdy v životě mi nikdo tak neublížil... Někdo, o kom jsem si myslela, že je ten pravý. Pak proběhla malinká scénka na ulici. Jen jsem pořád zvracela (ne z alkoholu :-)). Vzal mě k sobě, protože jsem v tomhle stavu nemohla sednout ani do taxíku. Za pár hodin bylo ráno. To ráno se totálně zhroutil on, nikdy jsem nikoho tak vypadat neviděla. Že neví, co chce, neví proč to udělal, má naprostý chaos sám v sobě... Nechápu, kde jsem ještě vzala tu sílu, ale převzala jsem odpovědnost za něj na sebe a utišovala ho a později odvezla k terapeutce. Moc to nepomohlo. Ale já jsem byla pořád přesvědčená o tom, že my dva k sobě patříme.
Přes víkend jsme si dali oraz a v neděli, když jsem se vrátila trochu odpočinutá, zavolala jsem mu a jeho tón v telefonu zněl jakoby se nic nestalo. Vyvedla jsem ho z omylu, takže jsem přitvrdila na hlase s tím, že jedeme pro zbytek věcí a je konec. Taky jsem tak učinila. Rozdělili jsme si fotky, posbírala jsem zbytek věcí. Když se loučil, plakal... Snažila jsem se, aby už vše proběhlo v klidu (vše kromě té osudné noci u nás probíhalo v klidu).
Tak to je konec, přátelé... Poslal pár smutných smsek a teď už jen rušíme společnou dovolenou a já se z toho snažím dostat. Dnes, když jsem s ním mluvila o dovyřešovacích věcech, byla jsem veselá. Nevím proč, prostě jsem najednou cítila, že se tomu nedá nic víc než smát po tolika dnech trápení. Vypadá to, že ON se ale chce snažit... Nevím, co vše by musel takový bezcharakterní člověk udělat, abych se vrátila, ale nad tím zatím opravdu neuvažuji. Třeba odpustím... a své přesvědčení o tom, že nevěra se neodpouští, změním... Třeba potkám někoho, kdo mi ukáže, že nikdy odpouštět nebudu muset...
Je to smutný, ale to je život a já věřím, že tak to má být a děkuji za takovou zkušenost. Také mi hodně pomáhá knížka MILUJ SVŮJ ŽIVOT, kterou jsem dostala od mamky. Všem vám děkuji za vaše názory... a přeji pěkný život :-)

M.
   
14.11.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [56] bobatko [*]

  všichni tady píšete dosti depresivně. Mi je moc hezky, dostala jsem dneska růži od miláčka jenom tak, že mě miluje, byli jsme na oběd a byklo nám hezky. Sice to sem nepatří, ale chci vám říct, že jsou i pěkné vztahy.

  superkarma: 0 14.11.2002, 15:01:14
 2. [42] Vláďa [*]

  Teda nevím, proč by se někdo měl stydět za žaludeční nervozu? O válení na chodníku, ani o zvracení před partnerem jsem se nedočetla, ale nečetla jsem předcházející část. Nehledě na to, že před dobrým partnerem se zvracet dá. Ještě se od něj čeká pomoc a podpora. Pokud někomu partnerská nevěra vadí, nedá se to jinak než rozchodem provést. Znám i typy, které jsou schopné partnerovu nevěru tolerovat. A ještě dovětek k vyhlášením typu: nikdy bych mu do pokoje, kapes, telefonu atd. nelezla. Nikdy neříkej nikdy, nevíš v jaké situaci se příště ocitneš ty. Já svému partnerovi věřím, do věcí mu nelezu ani ho nekontroluji, ale nějaký čas se to budovalo a nikdy jsem neměla důvod pochybovat.
  zdravím

  superkarma: 0 14.11.2002, 13:51:08
 3. avatar
  [24] Kájina [*]

  peta:sice rozesla se svym pritelem kvuli tomuhle,ale pokud vim tak ho ve vztahu nepodvadela anebo alespon ne tak okate,jako tenhle a rozesla se s nim narovinu....

  superkarma: 0 14.11.2002, 11:54:31
 4. avatar
  [21] Acinka [*]

  Milá M. udělala si správně , bolí to, ale časem to bude lepší, hlavně se na něj vy ni. Co udělal jednou, udělá zase. Hodně štestí

  superkarma: 0 14.11.2002, 10:48:29
 5. avatar
  [18] Kremzina [*]

  Taková malá Itálie, že? Ani jeden z vás neví, co chce. Myslím, že potřebujete ještě hodně dozrát. Jeden takový vztah jsem si prožila, nedokázala jsem být s ním ani bez něj. Ale čas to všechno vyřešil a dnes nechápu, že jsem ho neposlala do háje hned. Jenže to se nedá povídat, to se musí prožít.

  superkarma: 0 14.11.2002, 10:14:39
 6. avatar
  [14] ještěrka.ehp [*]

  Celej ten příběh mi připadá dost hroznej a rozhodně od toho nečekám "happyand". Vzhledem k tomu, že M.je opravdu nevyrovnaná (jak psala Ally) a její partner je pěknej hajzl a debil k tomu, tak od toho čekám jenom to, že se k němu bude pořád dokola vracet a jediný, komu to bude ubližovat bude ona, protože on si jí nechá jenom do postele. Je to možná trošku cinický názor, ale tak to na mě prostě působí.

  superkarma: 0 14.11.2002, 09:25:27
 7. avatar
  [11] megrin [*]

  Milá M, myslím, že jsi to vzala za dobrý a jediný správný konec. Asi to bude pro tebe ještě moc těžké, ale to nejhorší máš za sebou. Přuji ti více štěstí

  superkarma: 0 14.11.2002, 09:13:47
 8. avatar
  [9] Kájina [*]

  ahoj M.taky si myslim ze to proste nebyl ten pravy a kdyz to udelal jednou,dvakrat,bude to delat stale preju ti hodne sily a ver tomu ze cas vsechno spravi a ty najdes toho pravyho

  superkarma: 0 14.11.2002, 08:43:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme