.

Touží ženy skutečně po svalnatém frajerovi s naditou prkenicí?

Vztahy

Touží ženy skutečně po svalnatém frajerovi s naditou prkenicí?

V kině možná ženy na celém světě vzdychají nad opálenými krasavci s dmoucími se svaly, hlubokým pohledem očí, havraní kšticí, luxusním kabrioletem a značkovým oblekem, doma by ho však podle všeho nechtěly ani za nic. Podle rozsáhlého průzkumu provedeného na více než dvoutisícovce indických žen různého věku a postavení jsou spíš než bohatí fešáci v kursu muži čestní, zodpovědní, jemní, inteligentní, laskaví a střízliví. Pokud ještě navíc berou svou partnerku jako sobě rovnou, jsou věrní, nehovoří hnusně o ženách a nepropadají záchvatům agresivity, pak ještě lépe.
Výsledky výzkumu byly prezentovány čtenářům posledního vydání týdeníku Outlook a je až překvapivé, jak se požadavky indických žen na „ideálního partnera“ zjevně nikterak neliší od naší evropské představy. Nebo ano? :-)
Přesto se autor článku pozastavuje nad okázalým nezájmem dotazovaných žen o majetkové poměry dotyčného Pana Božského, stejně jako o krásu jeho tváře či těla. Co bylo naopak hodnoceno na škále od nuly do deseti nejvýše bylo umění naslouchat, čestnost a schopnost nepovyšovat se nad ženu. A kdo úplně propadl u naprosté většiny žen? Taky žádné překvápko: Alkoholici.
Poněkud pikantní je fakt, že zatímco důležitost sexuální souhry obou partnerů pro vztah demonstrovalo celých 75 procent žen, něco přes padesát procent respondentek prohlásilo, že by muž měl být před svatbou panic!

A co vy? Jaký by podle vás měl být ten Pravý?
   
23.10.2002 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [18] sarobrouk [*]

  Morgan, ty jsi se svým mužem už 8 let, tak se trošku dá očekávat, že už té romantiky není tolik. Já jen 3 a je taky fuč. Protože není čas na romantické věci. Takže jsem z toho trošku zklamaná. Taky by mi stačil jen závan romance.

  superkarma: 0 24.10.2002, 08:28:55
 2. avatar
  [16] Denča [*]

  Taky by mě zajímal článek žen v Česku. CO takhle něco udělat tady mezi námi na ženě-in? Já mám skvělého muže. Ani já ani on nejsme dokonalí, máme občas jiné názory, jsme tak trochu protiklady, ale zase do sebe pěkně zapadáme V životně důležitých věcech jsme za jedno. denně mi dává znát, že jsem pro něj vždy na prvním místě. Je to stokrát lepší, než hrouda svalů a rozum nikde. Takoví frajírci jsou akorád schopni toho co Tomas a jemu podobní

  superkarma: 0 23.10.2002, 22:53:04
 3. avatar
  [8] Drahuška [*]

  Něco jiného je "toužit", něco jiného je "natrefit", něco jiného je "flirtovat" a něco jiného je "si ho vzít". Ale prezentovat nám tady anketu indických žen? Ty přece mají jiný životní styl i úděl, tak si myslím, že zajímavější pro nás tady by bylo vyzpovídat Češky, ne?

  superkarma: 0 23.10.2002, 11:03:02
 4. avatar
  [3] megrin [*]

  Ano ano, taky mám svého PANA BOŽSKÉHO doma a nevyměnila bych ho za nic na světe. A už vůbec ne po včerejší oslavě výročí svatby, na které já jsem OPĚT zapomněla a ON se projevil jako ještě LEPŠÍ chlap než jsem doufala

  superkarma: 0 23.10.2002, 08:42:01
 5. avatar
  [2] Kájina [*]

  to ja mam sveho vysneneho milacka a za zadnyho svalovce bych ho nemenila
  kazdy ma nekde toho praveho,a nemusi to byt zadny playboj,hlavne ze nas bude mit rad a toho ja uz jsem urcite nasla

  superkarma: 0 23.10.2002, 08:19:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme