.

Medvídek, kravička, kačenka... kdo pomáhá nemocným dětem usnout.

Vztahy

Medvídek, kravička, kačenka... kdo pomáhá nemocným dětem usnout.

Znáte dobře tu situaci. Jakmile se venku trochu ochladí, po ránu navlíkáte dítko, aby mu nebyla zima. Jenže dopoledne se oteplí a dětičky ve školkách na zahradě sundávají bundy, poletují ve svetřících… Odpoledne jsou už zase navlečení, cestou domů se zpotí a nachlazení je na cestě. Podzim je období, kdy jsou malé děti velice často doma s různými nemocemi a my, rodiče vymýšlíme různé věci, jak je zabavit. Tím spíše, když mají ležet poctivě v posteli, což se jim, malým potvůrkám, vůbec nechce.
Na řadu tak přicházejí programy v televizi, videokazety s pohádkami, četba knížek a různé hračky, se kterými si děti v postýlce hrají nebo usínají. Některé děti mají díky oblíbeným hračkám z usínání přímo usínací rituál, protože bez toho medvídka se srdíčkem na bříšku prostě usnout nemůžou. Takový kamarád je pro ně přítel, když jsou nemocní, ale i když vyrážejí na svoje první výlety a usínají poprvé bez mámy.

Protože právě nyní začíná podzimní období, kdy budou děti právě takové kamarády do postýlky potřebovat, máme pro vás zajímavou soutěž a několik tipů na vhodné hračky od firmy Chicco:

Pro nejmenší dětičky
má Chicco veselý kolotoč nad postýlku, který upoutá pozornost miminek. Zavěšené hračky se po natažení pomalu točí a kolotoč hraje veselou příjemnou melodii. V nabídce Chicco je varianta kolotočů s hračkami v podobě veselých včeliček, usměvavých rajčátek, mrkviček a lilku a do třetice nabízí Chicco kolotoč s pěti veselými zvířátky, jako je koníček, kravička, prasátko, ovečka a kachnička.

Pro trochu větší
je velmi hezká hračka hrající kachnička nebo kravička, kterou si děti mohou vzít do postýlky či ji na postýlku zavěsit. Dítě může samo textilní hračku natáhnout a poslouchat, jak hraje. Obě hračky jsou vyrobené z jemného barevného plyše, který se dá bez problémů vyprat.
Ideálním postelovým mazlíčkem je medvídek Usínáček, který, když si jej dá dítě pod hlavičku, hraje a svítí. Medvídek, protože patří do postýlky, má veselou spací čepici s bambulkou.

Pokud jste se inspirovali a takové hračky doma nemáte, můžete zkusit štěstí v našich soutěžích! V nabídce Chicco je spousta dalších veselých hraček, jejich nabídku najdete na stránkách www.chiccocz.cz.
   
18.10.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Ťapina [*]

  Hezké věci se dneska dělají, jenom je Chicco hrozně drahá značka.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:03:06
 2. avatar
  [1] zena [*]

  Ještě sice nemám, ale je na cestě a takový krásný kolotoč nad postýlku ještě nemám. Vážně by se mi hodil

  superkarma: 0 20.10.2002, 13:32:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme