.

Mám strach z milování s novým přítelem, protože jsem při těle…

Vztahy

Mám strach z milování s novým přítelem, protože jsem při těle…

Ráda si čtu příběhy na „ženě“ a ještě radši si pročítám různé názory a rady čtenářek. Tak mě napadlo se svěřit i se svým příběhem, který bych já sama nazvala „z nouze ctnost“. Jde o to, že po dlouholetém vztahu, který skončil loni v zimě jsem se konečně znova zamilovala, ale je tu potíž. Mám strach z intimního sblížení se svým novým přítelem, protože jsem dost při těle a mám ze své nadváhy komplex.
Možná vám to přijde hloupé, ale ten předchozí vztah trval skoro osm let a za tu dobu, kdy jsme spolu byli, mi ani nenapadlo se nad svými proporcemi nějak zvlášť zamýšlet. Je fakt, že jsem s léty trochu nabrala a že můj dřívější partner to nijak neřešil, v legraci říkal, že je aspoň za co vzít…
Vím, že můj současný přítel, se kterým chodím od června, si taky nemyslí, že jsem nějaká Twiggy, to je ostatně vidět, ale stejně si oblečená přijdu tak nějak líp. Takže spolu chodíme na rande, líbáme se a tak, ale na nic víc nedošlo a když se schylovalo, ucukla jsem, že je ještě brzo a že potřebuji čas. Myslím, že je dost zamilovaný a taky moc milý, takže nenaléhá, jen si asi myslí, že jsem taková ctnostná dívka. :o) A přitom je to celé jen kvůli mým špekům… :o(
Jsem z toho dost špatná, vlastně před každou schůzkou si poslední dobou říkám :“Tak jo, dneska jo…“ a pak to stejně nedovedu. Jen mi prosím neraďte, ať si o tom s přítelem na rovinu pohovořím, protože to nesvedu, stydím se nejen za ty faldy, ale i za to, že z nich mám mindrák.
Kulička
   
30.09.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [74] Simba [*]

  Sandy: super příspěvek, asi máme štěstí obě na ty správné chlapy.

  superkarma: 0 05.12.2003, 14:44:47
 2. avatar
  [73] Ťapina [*]

  Nejen že se některých chlapům ženské při těle líbí, ale dokonce jsou i chlapi, pro které jsou důležitější jiné věci, než váha.

  superkarma: 0 17.11.2003, 19:20:20
 3. [58] medová_panenka [*]

  Jak sem si tady tak četla ty vaše reakce tak mě napadlo sem taky něco napsat.Podle mého názoru je to jednoduché. Jak muži, tak ženy se rádi dívají. Na ulici, v busu, ve vlaku, v parku, ve výtahu, v práci no prostě všude. A je jedno jak je ten člověk vysoký,kolik má kil a tak. Ono je totiž hlavní to co ten člověk ze sebe vyzařuje. A to je podle mne ta meka a medina kvůli které se za přitažlivými lidmi otáčíme.Myslím, že se tomu říká charisma nebo taky kouzlo osobnosti. Je hodně pravdy na tom, že muže upotá žena, která má co ukázat. Já sama jsem taky trošku "zazimovaná" ale mám ze svého okolí potvrzené, že sem prý "fakt pěkná ženská" a přidává mi takový pěkný pocit k srdíčku, když si všimnu, že se po mně chlapi otáčejí. Takže abych se z toho trochu vymotala. Kuličko ,myslím, že je důležité, aby z tebe vyzařovala spokojenost, usmívala ses, kup si třeba něco pěknýho na sebe, co tě potěší nebo si udělej jinou radost. Hlavní je, aby tvůj přítel měl doma fakt příjemnou ženskou a ne zamindrákovanou a nešťastnou "trosku".Jak sem tu četla o tom pohybu, tak tomu musím dát jenom za pravdu !Nejenom že ti to přinese skvělou psychickou pohodu, ale taky si představ tu romantiku, když jdete spolu na procházku (brzo bude zima, můžete se koulovat.... .Mě se osvědčily hlavně večerní procházky.A když si navíc povídáte, uvidíš jak ti ty kilometry budou utíkat. Bude vám spolu KRÁSNĚ a ještě navíc oba uděláte něco pro své zdraví, no ne?No a k tomu milování.Hm. Láska. To je to nejdůležitější. Milujete se, a tak není co řešit.Prostě by to chtělo spóóóóóustu svíček (skvělé sou gelovky s vůní) no a je tu kompromis.Ani světlo ani tma.Takže ty se nemáš za co stydět a on si může svoji milovanou bytost prohlédnout. Vždyť muži se rádi dívají.A to bych ráda věděla, jestli by se našel nějaký chlap na Zemi, který by řekl, že se nerad kouká. Byl by to lhář!!!Tak držím ať ti to vyjde!!!!!Pa.

  superkarma: 0 03.10.2002, 12:58:18
 4. avatar
  [39] elfos [*]

  Lonere, máš právo napsat svůj názor, a já zas mám právo napsat svůj, viď? Takže, Lonere - mi se zas zvedá žaludek z tvého... příspěvku.

  Kuličko, a ty na veškeré Lonery nedbej :-)) ...... a, pokud jde o tvůj... problémek... možná tomu nech volný průběh a ono to najednou přijde samo..
  Netrap se. On má rád tebe a ty jeho - všechno je jak má být

  superkarma: 0 01.10.2002, 01:27:02
 5. avatar
  [29] Efča [*]

  Milá kuličko, vůbec se netrap. Musím jen souhlasit s tím že jsou chlapy kterým se oplácané holky líbí ze všeho nejvíc. Já jsem jednu dobu byla dost oplácaná a pak jsem to těžko shazovala, můj na to dneska nostalgicky vzpomíná: "To byl aspoň zadeček". A vůbec by mu nevadilo kdybych tu nadváhu měla zas, jen já se necítila a vím že jsem dokonce neměla kvůli komplexům chuť na milování (nikdy jsem mu to neřekla).
  Myslím že ti rozumím, ale musíš se nad to povznést, nebo se tím motivovat a snažit se se sebou něco dělat.
  Držím a přeju hodně štěstí
  Hlavně se měj ráda, život je moc krátký na to abychom si ho kazili hloupostma

  superkarma: 0 30.09.2002, 13:55:12
 6. avatar
  [24] megrin [*]

  Já bych udělala nějakou romantiku, báječnou večeři, krásná hudba, svíčky nebo tak něco...cokoliv, co máte rádi. A potom to půjde samo nemusíte se hned milovat, třeba mazlit, dotýkat se. Zvyknout si na to, že tvůj přítel tě chce takovou, jaký jsi Přeju ti, ať se to povede

  superkarma: 0 30.09.2002, 13:00:58
 7. [23] Katka [*]

  Zůstaň klidně jako knedlička, pokud Tě nebude trápit zdraví. Svá kila musíš mít ráda a kašlat na názor lidí.
  Také jsem měla komplexy, ale řešila jsem to přítmím nebo tmou. Po nějaké době jsem přišla na to, že už tuto berličku nepotřebuji a pro přítele jsem krásná i s "pneumatikami" kolem pasu a tlustých.....

  superkarma: 0 30.09.2002, 12:41:33
 8. avatar
  [13] bobatko [*]

  kašli na to, jsem taky pěkně kulatá a co? občas mně to štve, ale to neznamená, že bych byla zalezlá pod postelí a nevystrčila nos. Mám přítele, který toto zřejmě miluje, protože mně miluje, vím, že chodil s modelkama a podobnýma děvama, ale vybral si mně. proč? asi ho to netankuje a je rád, že nemám nulky a zadek menší než mimino. A nemysli, občas mně to žere, ale což, jsou horší věci na světě.
  Milování si nádherně užijte a už na to nemysli. A ještě jedna věc, klidně si s ním promluv, něco ve smyslu, jestli mu neva, že nejsi vyzáblá a třebas ti řekne, že hje rád a že by te ani jinak nechtěl, něco ve smyslu, že na to bě miluje každé kilo.

  superkarma: 0 30.09.2002, 10:06:06
 9. [10] Handulacka [*]

  Ahoj, hlavně buď v pohodě! Usměvavá, přátelská dívka je určitě přitažlivější než ta zamindrákovaná a nervozní. Tak jsi trochu při těle-no a co! Tvůj přítel si tě vybral, takže se mu to asi líbí.
  Nejsem muž, ale někde jsem četla, že pánové dávají přednost ženám, které si milování užívají před těmi, které se snaží za každou cenu ukrýt nějaký ten faldík a na nic jiného se nesoustředí.
  Kuličko, milování je od slova milovat a ten, kdo tě miluje, chce tebe-takovou, jaká jsi.
  Vím, že si nechceš s přítelem popovídat, ale myslím, že právě něžný rozhovor by ti pomohl zbavit se tohoto nepříjemného mindráčku. A tvůj milý bude alespoň vědět, z čeho máš starch a může ti lépe porozumět a pomoct.
  Přeju hodně štěstí

  superkarma: 0 30.09.2002, 08:32:14
 10. avatar
  [9] mamina [*]

  Kuličko, proč jsi se spíš nezamyslela nad tím, že může mít rád každé tvoje kilo?
  Byla by hloupost se tím tolik trápit a jestli tě to trápí až štve, tak s tím něco udělej

  superkarma: 0 30.09.2002, 08:28:22
 11. avatar
  [7] sarobrouk [*]

  Zkus překonat aspoň trošku ten svůj mindrák. Bude se ti žít líp. Je to těžké, protože každý máme svůj mindráček a musíme s ním bojovat. Ty jsi trošku "oplácaná", no a? Vem si takovou Helenu Růžičkovou. To je kus ženské a většina národa ji zbožňuje . Určitě je na tobě spousta věcí, pro které tě tvůj přítel zbožňuje. A to že jsi oblečená přece neznamená, že se nedá tušit, co najde pod textilem. Tak nebuď hloupá a nepřipravuj vás oba o potěšení z fyzického kontaktu s milovanou osobou. Držím palec.

  superkarma: 0 30.09.2002, 08:09:34
 12. avatar
  [6] Kremzina [*]

  Myslím, že někteří chlapi mají opravdu radši ženský, kterých je "kus". Dokonce bych řekla, že z hubenejch modelek mají strach a vůbec je nevzrušují jako ženské. Prostě každý má svůj erotický model. Neboj a jdi do toho!!!

  superkarma: 0 30.09.2002, 07:32:49
 13. avatar
  [1] clarCa [*]

  Kuličko,
  a co s faldama začít něco dělat? Třeba se trochu hýbat? Pokrok asi nebude vidět hned, ale jenom to vědomí, že něco děláš - hned ti bude lépe.

  Kromě toho - přítel s tebou chodí i přes to, že ví, jak vypadáš... kdyby chtěl twiggy, namluvil by si twiggy, ne? A co on? On je božský dokonalý? On nemá nějaký ten špek (pleš, mastnou pleť, nohy do O...)? Přeci spolu nechodíte proto, jak vypadáte, ne?

  superkarma: 0 30.09.2002, 01:03:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme