Vztahy

Aby se vaše miminko mohlo předvádět. :-)

Jak nám ten náš drobeček pěkně roste! Jak je chytrý a vnímavý! Všechno mu jde rychleji než ostatním a navíc je krásný a mrštný! To si říká každá z nás alespoň v duchu… Příroda už to tak zařídila, aby byla správná máma z toho svého mláďátka celá vedle. ;-)
Dojetí z toho, jak se váš malý hrdina neohroženě vrhá vstříc nástrahám neznámého světa, vás však rychle přejde, pokud budete každou chvilku vyměňovat špatně sedící plenku. Tak malichernému problému můžete lehce zabránit výběrem plenky se správnými suchými zipy. Plenky HUGGIES Freedom® jsou oproti obyčejným plenkám vybaveny velkým suchým zipem, který plenku na těle děťátka drží jako přišitou.
Na velikosti zipu opravdu záleží. Zapínání je navíc pružné, takže váš drobeček může podávat přímo sportovní výkony a plenka bude stále dobře sedět, aniž by se uvolnila, nebo přestala těsnit. Díky speciálnímu absorpčnímu jádru navíc vstřebá veškerou vlhkost dovnitř plenky a tam ji uzamkne. Zadeček vašeho miminka tak bude stále v suchu, uchráněn vzniku nepříjemných opruzenin.
Právě teď můžete pro vaše děťátko vyhrát pěkný dárek. Zúčastněte se soutěže s Huggies Freedom v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
25.09.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [4] Ťapina [*]

    To jsou dneska vymoženosti

    superkarma: 0 08.12.2003, 21:12:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme