.

Jakého překvapení se můžete dočkat v přebalovací místnosti v obchoďáku?

Vztahy

Jakého překvapení se můžete dočkat v přebalovací místnosti v obchoďáku?

Stalo se v jednom pražském nákupním centru, natolik moderním, že kromě značkových butiků jsou zde i dveře označené coby „Přebalovací místnost a WC pro batolata“. Vešla jsem tam tudíž přebalit mého osmiměsíčního chlapečka.
Útulná místnůstka s přebalovacím pultem a za ní další dveře skrývající ono WC pro batolata. Když bylo dítko omyto a přebaleno a převlečeno, vzala jsem ho do náruče a řekla mu, že se teď podíváme na ten malinký záchůdek, kam už můj chlapeček brzy půjde sám udělat káká jako velký kluk, no přesně tak, pusinečko moje muťuli, muťuli, otvírala jsem přitom dveře sama zvědava, jak ten záchůdek pro batolátka vypadá...
“Záchůdek“ měl chlupatý zadek, rozepnutý poklopec, kalhoty na půl žerdi, tak stopětasedmadesát centimetrů a něco ke čtyřicítce. Blekotal, že se omlouvá...
Vylítla jsem ven. Nedokážu popsat pocit, který se mě zmocnil z toho, že chlápek opravdu potřeboval k ukájení onen „minizáchůdek“. Jako nezainteresovaný člověk bych se ho možná snažila politovat. Jako mámě s miminem v náručí mi bylo zle. Co když jednou chlápkovi přestane prázdný záchůdek k slastným vrcholům stačit?
   
23.09.2002 - Láska a vztahy - autor: Judita Bednářová

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Ťapina [*]

  .. ten chlap, ne ten šok

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:15:46
 2. avatar
  [13] Ťapina [*]

  Dovedu si představit, jaký to musel být šok, ale nejspíš byl neškodný.

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:15:29
 3. avatar
  [12] Ťapina [*]

  aninas: No jo, jen jestli tam nechodí pravidelně

  superkarma: 0 08.12.2003, 21:14:17
 4. avatar
  [10] Kremzina [*]

  Vím o jednom dětském koutku, kde se o dítě fakt nemusíte bát. Je to v Olomouci v Globusu. Moje malá se tam dokonce těší!! Koutek je velký, světlý (2 prosklené stěny ven) a vybavený pěknými hračkami. Navíc tam jsou vždy 2 paní nebo slečny, které děti nejen hlídají, ale i si s nimi hrají a dost často něco tvoří. Cena je 15 Kč za hod. a věřte je to mnohem levnější, než když se slečna rozhodne, že jde nakupovat se mnou. Docela nechápu mámy, které děti do koutku nedají a pak vidítě jak děti nakupování nebaví a dělají v obchoďáku scény. Hlavně pro děti do 7 let je myslím koutek mnohem zábavnější.

  superkarma: 0 25.09.2002, 08:19:23
 5. avatar
  [7] aninas [*]

  Jeeezis, co z toho zase delate! Clap behal po obchodu a videl tolik hezkych slecen a pani az to na nej prislo. No tak si holt skocil zaonanovat a odlehcit na zachudek. To mel nejakou holku nebo zenskou pritlacit nekde ve vytahu? Copak onanoval verejne? Zkuste se na to podivat i z teto strany. Copak neni lepsi, kdyz si nekde na zachodku ulevi a je klid? Vzdyt naopak ta pani vnikla do "jeho soukromi", kdyz tam za nim vesla. Kdyby to byl exhibicionista, tak by to delal tak, aby na nej bylo videt.

  superkarma: 0 23.09.2002, 17:58:00
 6. avatar
  [5] Adi [*]

  Jsem pro-nahlásit to na policii nebo alespoň té ochrance. Je to dost nechutný . I když mě by stačilo to říct manželovi- nenechá na svého chlapečka dopustit.

  superkarma: 0 23.09.2002, 12:27:42
 7. avatar
  [3] Saturninka [*]

  ...tedy - pro rejpalky - já myslela normální záchody v hypermarketech, na ty pro batolátka FAKT nechodím ...

  superkarma: 0 23.09.2002, 12:21:14
 8. avatar
  [2] Saturninka [*]

  No páááni , sice se mi nic podobnýho nestalo, ale chodím na takové záchudky se smíšenými pocity....
  A zrovna tak se cítím děsně nesvá, když chce malá v nějakém superhypermarketu do dětského koutku...a tááááákhle si oddechnu, když mi ji v pořádku vrátí !

  superkarma: 0 23.09.2002, 12:19:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme