.

Pozor na nápoj lásky! aneb Zázračné účinky maliníku příčinou fatálního nedorozumění.

Vztahy

Pozor na nápoj lásky! aneb Zázračné účinky maliníku příčinou fatálního nedorozumění.

Vědci už se delší dobu přou o to, zda je možné za pomoci čistě přírodních extraktů vyrobit přípravek, který by mohl být po právu nazýván „nápojem lásky“. Jsou známy rostliny, které mají nesporné účinky na lidskou sexuální aktivitu a potenci. Zato o jejich emocionálním působení se ještě mnoho neví.
Přesto se v odborném tisku minulý týden objevila zpráva, která vyrazila dech především zavilým odpůrcům teorie „nápoje lásky“. Indický lékárník Budíš Láz Kavečná namíchal směs sušených bylin a jiných rostlin, jejichž základem je prý obyčejný maliník, která má neuvěřitelné úspěchy při citovém sbližování lidí. V čajovně jeho bratra v Dillí se čaj s názvem „Nápoj věčné lásky“ prodává s úspěchem už od roku 2000 a počet šťastně spojených párů se údajně počítá dnes již na desetitisíce.
Jediným zádrhelem celého „zázraku“ je jeho okamžitá, de facto vteřinová účinnost, která se málem stala osudnou studentovi práv Johnovi B., který pracuje jako konspicient v jedné renomované advokátní kanceláři. John si vyhlídnul svou krásnou, leč chladnou kolegyni Indíru a za nemalý peníz nakoupil čajovou směs, aby získal její srdce. Když však nápoj lásky v kanceláři připravil a nabídl ho ztepilé slečně v naději, že se tato do něj okamžitě zamiluje, vstoupila do místnosti devatenáctiletá leč stokilová asistentka Rebecca. Indíra, která si právě mocně přihnula ze šálku, vzplanula k boubelaté dívce vášnivou a upřímnou láskou. Dnes již žijí obě ženy ve společné domácnosti a plánují dovolenou v Evropě. Zato nešťastný John hodlá léčit své zlomené srdce odchodem do hor a osamělou meditací.
Poučení: Až se rozhodnete vzít osud do svých rukou a aplikovat na svého vyvoleného zaručeně fungující nápoj lásky, dejte pozor, kdo je právě za dveřmi… :-)

z Indie Šárka Užaslá
   
30.08.2002 - Láska a vztahy - autor: Exkluzivně pro Ženu-in

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Ťapina [*]

  Takhle to bylo v nějaké pohádce, ne?

  superkarma: 0 08.12.2003, 20:51:38
 2. avatar
  [13] Acinka [*]

  No budu to muset zkusit

  superkarma: 0 04.09.2002, 09:16:24
 3. avatar
  [7] pajda [*]

  A já se furt divím, proč do sebe kolega leje ty bylinkové čaje

  superkarma: 0 30.08.2002, 13:50:32
 4. [6] Radka JS [*]

  Jé maliník. Třeba na tom něco bude!?? Jenže to bych se musela stihnout zdržovat alespoň chvíli s mým vyvoleným. Abychom stihli vypít a vyzkoušet... Hezký článek!

  superkarma: 0 30.08.2002, 10:27:05
 5. avatar
  [5] Kájina [*]

  malinik jsem taky jeste nezkousela,a ani ho zatim nepotrebuji a doufam ze potrebovat nebudu ale je to dobry

  superkarma: 0 30.08.2002, 09:48:59
 6. avatar
  [2] Evča [*]

  superkarma: 0 30.08.2002, 07:15:29
 7. avatar
  [1] Silveig [*]

  Já jsem taky užaslá ...Maliník jsem pila coby těhotná (prý ulehčuje porod) a jsem ráda že mi žádná Rebecca nepřišla do cesty to by bylo!

  superkarma: 0 30.08.2002, 07:01:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme