Vztahy

„S manželem mám skvělý sex a s milencem to ostatní.“

Jsem vdaná devatenáct let, vdávala jsem se hodně mladá, ale musím říct, že jsem toho nikdy nezalitovala. Máme dobré manželství, dvě skoro dospělé děti, pravidelný, skvělý a častý sexuální život a nic mi neschází. Ale…
Zatímco já jsem tak trochu „s hlavou v oblacích“, můj muž je strašný materialista a pragmatik, je uzavřený, a navíc začíná morousovatět. Přestože mi ho všechny kamarádky závidí, že je společenský a fajn, jen já vím, jak moc se musí přemáhat, aby byl ve společnosti milý a zábavný. Mnohem raději by vysedával v dílně a něco si kutil nebo se vrtal v autě, což jsou jeho nejoblíbenější činnosti. Jediná literatura, kterou zná, jsou katalogy aut, jediný program, který sleduje, jsou sportovní utkání.
Nic mu nevyčítám, mám ho opravdu moc ráda, ale když jsem potkala někoho trochu duchovněji založeného, neodolala jsem. Pořídila jsem si milence. Milence, se kterým vlastně ani moc nespím. Za dva roky, co spolu chodíme, jsme skončili v posteli jen párkrát, daleko spíš sedíme a povídáme si. O knížkách, o filmech, o tom, co se odehrává v našem nitru. Prostě o všem, o čem se nemohu bavit s manželem.
Můj muž o ničem nemá ani tušení, myslím, že by ho ani nenapadlo, že by si jeho tak ukázněná a vzorná žena mohla najít milence, ale já pochopitelně cítím výčitky svědomí. Nedokážu však vztah s milencem skončit, protože se bojím, že by mi strašně chyběl. Nikomu jsem o tom neřekla, jen svojí sestře, která mě ale za můj „vedlejšák“ hrozně odsuzuje. Že se rouhám, že kdyby ona měla takového manžela atakdále…
Myslím, že pokud se můj muž nic nedozví a neublížím mu, nedělám vlastně nic tak špatného. Máte někdo zkušenosti s podobnou situací? Jak je možné všechno řešit? Děkuji za vaše názory.

Kukačka
   
29.08.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [125] Ťapina [*]

  Já jsem si vždycky myslela, že milence si ženská pořizuje, když jí to s manželem neklape v sexu. Jestliže ti sex vyhovuje, proč spíš ještě s jiným mužem? Že je skvělý v jiných ohledech? A nebylo by lepší a vůči manželovi slušnější, mít toho druhého jako kamaráda?

  superkarma: 0 17.11.2003, 19:22:53
 2. avatar
  [120] Dickie [*]

  myslím, že Gina má docela rozumnej nápad - vyrazit s kamarádkou, popř. třeba jako babinec (jsou všelijaký ty cvičicí dovolený u moře), ale prostě bez manžela - schválně, jak moc si toho všimne

  superkarma: 0 06.09.2002, 09:22:34
 3. avatar
  [103] Ivanka [*]

  plne souhlasim s prvnimi tremi vzkazy

  superkarma: 0 03.09.2002, 10:21:51
 4. avatar
  [92] Anela [*]


  souhlasím s názorem č.87, líp bych to snad ani napsat neuměla. Taky si někdy říkám, jsem snad blázen, že chci trochu pozornosti, popovídat si o něčem. Jeho jak něco nezajímá, tak mě prostě neposlouchá. Příjdu si někdy jako pucflek, fackovací panák, pokladna dohromady. Když něco neudělá rodina nic se neděje, ale když něco udělám jinak než jsou jejich představy, hned je oheň na střeše. Chtít snad romantiku, to už je fakt troufalost. Život je boj. Pořídit si milence, to bych neunesla já sama psychicky. To se mi příčí, ale Tobě fandím, protože takové potěšení aby mi někdo naslouchal bych brala a mrzí mě, že ho nemám doma.

  superkarma: 0 30.08.2002, 19:44:06
 5. avatar
  [86] muflonka [*]

  Kordulka: A ty se na manžela po ránu (ale i přes den) neusmíváš, nepohladíš ho a nezeptáš se jak se má... jestli ano a i přes to všechno je zamračený bručoun a tvé snahy neoplácí stejně, pak asi bude nějaký problém u něj. Ale takové problémy se dají řešit jedině komunikací a ne pláčem po nocích, ten pláč ti sice uleví, ale vůbec nic nevyřeší. A pokud komunikovat nechce, pak je to asi opravdu případ pro odborníka.

  superkarma: 0 30.08.2002, 09:44:17
 6. avatar
  [73] muflonka [*]

  Tak mně napadlo, když teda tvrdíte, že neexistuje kamarádství mezi mužem a ženou...to vážně nemáte žádného kamaráda opačného pohlaví a nebo s nimi se všemi spíte, nebo se s nimi chystáte vyspat??? A nebo je považujete jen za své známé?

  superkarma: 0 29.08.2002, 14:54:00
 7. avatar
  [59] muflonka [*]

  Landriel: tak, tak

  superkarma: 0 29.08.2002, 13:43:14
 8. avatar
  [58] Kájina [*]

  Kukacko,nech si milence jako kamarada,tim prece nic nezkazis. Pravda, 2x si uz uklouzla,ale to se obcas stane kazdemu.
  Vasek:kamaradstvi mezi holkou a klukem existuje a muze fungovat,ale je pravda ze aspon z jedny strany jsou to trosku vetsi sympatie nez z ty druhy.Nemusi te hned milovat,jen jsi mu milejsi nez treba ostatni holky. Jednoho takovyho kamarada mam,a je moc fajn pritel onem vi a zna,a vubec mu to nevadi

  superkarma: 0 29.08.2002, 13:39:08
 9. avatar
  [56] Landriel [*]

  Já si myslím, že kdybys manžela skutečně milovala, ani by tě nenapadlo ho podvádět. A pokud máš sex i s jiným mužem, tak ho prostě doopravdy nemiluješ, to se podle mě absolutně vylučuje. Jde ti jenom o tvoje štěstí, o tvoje uspokojení a to je sobectví, ne láska. Mít kamaráda, se kterým si povídáš, chodíš na pivo nebo za zábavou je naprosto normální, ale pokud se do toho vloží sex a z něj se stane milenec, asi tvoje láska nebyla moc silná. A jaký je on charakter, když svede vdanou ženu a vlastně tak pomáhá rozkládat její dosud fungující manželství. Myslím, že byste se měli stydět oba.

  superkarma: 0 29.08.2002, 13:16:17
 10. avatar
  [55] Landriel [*]

  Já si myslím, že kdybys manžela skutečně milovala, ani by tě nenapadlo ho podvádět. A pokud máš sex i s jiným mužem, tak ho prostě doopravdy nemiluješ, to se podle mě absolutně vylučuje. Jde ti jenom o tvoje štěstí, o tvoje uspokojení a to je sobectví, ne láska. Mít kamaráda, se kterým si povídáš, chodíš na pivo nebo za zábavou je naprosto normální, ale pokud se do toho vloží sex a z něj se stane milenec, asi tvoje láska nebyla moc silná. A jaký je on charakter, když svede vdanou ženu a vlastně tak pomáhá rozkládat její dosud fungující manželství. Myslím, že byste se měli stydět oba.

  superkarma: 0 29.08.2002, 13:14:25
 11. avatar
  [30] muflonka [*]

  Vasek: Můžu to o něm říct naprosto jistě, poznala jsem ho dříve než svého manžela a on svoji manželku. A on mi nemusí říkat, že je kamarád. Také je to dobrý kamarád mého manžela. A nikdy žáden náznak s postelí nebyl.
  A nevím, proč podle sebe soudíš druhé, já nevidím na přátelství mezi mužem a ženou nic divného.

  superkarma: 0 29.08.2002, 09:49:03
 12. avatar
  [26] muflonka [*]

  Vasek: samé kecy, už 12 let mám kamaráda, který je bezva na pokec a tím to končí. A jestli myslíš, že třeba za dalších 12 let s ním skončím v posteli, tak to se sakra pleteš, ale vyvracet ti to nebudu. Mimochodem, oba máme šťastné manželství a nemá to na naše kamarádství žáden vliv.

  superkarma: 0 29.08.2002, 09:33:19
 13. avatar
  [11] bobatko [*]

  No, když jsem to četla, chtěla jsem ti napsat něco podobného. ale je jasné, že sex je kořením života a že to dodává vašemu "kamarádství" šmrnc.
  Měla jsem skvělého kamaráda, občas nám to skřípalo, když jsme někdo měli vážnější známost, občas tam bylo jiskření, ale spát jsem s ním nechtěla, on se prý do mně zamiloval, to jsem mu vymluvila a pak to bylo zase v poho. přestali jsme si povídat, když jsem chodila s jeho moc dobrým kamarádem (on měl dlouho letou přítelkyni), pak jsme se my dva rozešli, on s tou svou taky, já jsem dneska s někým jiným, oni se nesnáší, leč se nikdy neviděli a s kamarádstvím je padla. asi už jsme si to vyříkali nebo tam bylo moc nadbíhání z jeho strany. prostě bez sexu a vážných náznaků na partnerství je to lepší.

  Mimochodem, sestře jsi to říkat neměla, je to mnohem horší, než kdybys to řekla kamarádce, protože přátelé se mění, rodina nikoli a kdykoliv se může ukecnout na jakékoliv rodinné akci. A nemá tě co odsuzovat, to je to nejlehčí, co jenom jde.

  superkarma: 0 29.08.2002, 07:58:34
 14. avatar
  [10] muflonka [*]

  Jo, jo, Kukačko, pročpak jsi s ním lezla do postele, když ti stačí jen ten pokec a skvělý sex máš doma? Z toho se doma asi nevykecáš, až se to manžel domákne

  superkarma: 0 29.08.2002, 07:26:35
 15. avatar
  [2] Lotka [*]

  Chtěla jsem napsat něco podobného, jako rudy.

  superkarma: 0 29.08.2002, 06:01:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme