.

„Nebezpečné známosti“ aneb Jak jsem chtěla udělat dobrý skutek, ale nějak se mi to vymklo…

Vztahy

„Nebezpečné známosti“ aneb Jak jsem chtěla udělat dobrý skutek, ale nějak se mi to vymklo…

Mám jednoho kamaráda, znám se s ním už od školy. Trávili jsme spolu hodně času jako děti, pak jsme nějaký čas studovali daleko do sebe, ale teď se zase docela vidíme. Problém je ale až nekritický obdiv, kterým Zdeněk pro mne trpí. I kdybych si dala na hlavu nočník, bude říkat, jak jsem úžasná. Mám ho ráda, ale nic víc mezi námi není. Já jsem vdaná a tyhle věci jsem si s ním na rovinu vyříkala a on tvrdí, že to bere.
Stejně mi ale bylo líto, že nikoho nemá. Je to moc hezký a hodný kluk. Řekla jsem si, že když mu štěstí žádnou příhodnou lásku do cesty nepřivede, tak tomu trochu pomůžu. Mám taky kamarádku, která se pořád potýká s nemožnými vztahy, kdy se platonicky zamilovává do ženatých mužů nebo do týpků, kteří o ni nemají zájem. Není to žádná krasavice, ale normálně pěkná a milá holka. Tak jsem začala spřádat plán, jak ty dva dát dohromady.
Pozvala jsem je na jednu společnou akci a po několika dnech jsem Zdeňkovi vyprávěla, jak se Mirka na něho vyptávala a jak ji určitě zaujal. To samé jsem pak uskutečnila s ní. Na příští akci se dostavili také a Mirka po něm docela vystartovala. Co byl průšvih? Ukázalo se, že Zdeněk nemá zájem. Prý není jeho typ. Ona se ale do něj zbláznila a za každou cenu ho chce získat. Píše mu sms, volá mu, chce po mně, abych o něm zjišťovala různé informace… Zdeněk nic. A ona se teď trápí, co se děje, když podle mých prvních informací ho tak strašně zaujala. Tak mi pořád volá a snaží se si to vysvětlit, jako že Zdeněk jen dělá drahoty, aby ji měl jistou a podobně. Je mi děsně, protože jsem to vlastně svou lží zavinila já, ale teď jí nemůžu říct pravdu.
Už vím, že to byla chyba, ale nevím, co teď můžu dělat, abych to ještě víc nezhoršila. Co byste udělaly vy, být na mém místě?

Dominika
   
05.08.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [27] Ťapina [*]

  To je teda pěkně zapeklitá situace.

  superkarma: 0 03.12.2003, 21:10:45
 2. avatar
  [22] Léthé [*]

  Chybami se člověk učí.Já bych už nikomu nic neříkala.Přesně jak píše rusalka...dělej chcíplého brouka.Bylo by to jen rozmazávání hovna.

  superkarma: 0 05.08.2002, 16:06:26
 3. avatar
  [18] Libča [*]

  no Dominiko jedno ti povim doufam ze jsi se poucila a ze uz NIKDY nebudes nikoho davat dohromady. Ja jsem to udelala v mem zivote dvakrat, jednou jsem diky tomu stratila mou nejlepsi kamaradku, neb onen mladik s kterym jsem ji dala dohromady ji tak nadherne vygumoval mozek ze jsem se vzajemne odcizely a pak kamose meho muze jsem dala dohromady s mou kamaradkou a dopadlo to moc smutne ona ho odkopla a on se moc dlouho trapil a ted uz take neni mou kamaradkou neb se na mne vykaslala..... radim ti a radim i vsem kteri maji obcas takove plany, skutecne NIKOHO nedavejte dohromady nebo tohle se nikdy nevyplati.
  A jak rika muj tatinek, za kazdy dobry skutek je clovek po zasluze dobre potrestan!!!!!!!!

  superkarma: 0 05.08.2002, 13:57:43
 4. avatar
  [17] Acinka [*]

  Řekní jí pravdu, budeš se cítit líp a ona bude vědět na čem opravdu je Je lepší, když jí to řekneš, než aby se to někde čirou náhodou dozvěděla od někoho jinýho to by bylo na a kamarádka by byla pěkně naštvaná. Musíš si na to ale najít vhodnou chvilku

  superkarma: 0 05.08.2002, 13:33:06
 5. avatar
  [9] _Lucky [*]

  Všechny jste tuhle metodu pohanily, ale já si myslím, že v konkrétních případech to může být docela úspěšné. Ostatně troše trapasení se člověk mnohdy nevyhne tak jako tak.

  superkarma: 0 05.08.2002, 08:14:19
 6. avatar
  [8] Dokinka [*]

  Ahoj, podĺa toho čo píšeš,povedz obom skutočnú pravdu.S oboma sa poznáš dôverne,verím že všetko dopadne k plnej spokonosti Vás troch. .Prajem Vám v ženinke lásku a pohodu.

  superkarma: 0 05.08.2002, 08:09:14
 7. avatar
  [6] clarCa [*]

  Meryl... já byla jednou na jakési zahradní oslavě, kde všichni dobráci kaučovali toho jediného svobodného muže (no, muže, bylo mu třiadvacet, asi hodnej kluk, ale značně jednoduchej), aby to se mnou zkusil... celej večer jsem před ním prchala, mezitím co kamarádi ho posilňovali a lili do něj rozumy... skončilo to tím, že on se mi při vyznávání lásky vyzvracel málem do klína...
  Prostě tyhle seznamky obvykle moc nefungují... jak to říkala Betty McDonaldová - sice je možný že Karlík je báječný kámoš kdysi z koleje na vejšce, ale faktem zůstává, že je o hlavu menší, má zelené zuby, vypráví omšelé vtipy, kterým se sám směje, neumí tancovat a nakonec odejde domů se servírkou se silikonovým poprsím....

  superkarma: 0 05.08.2002, 07:14:39
 8. avatar
  [3] clarCa [*]

  mimochodem - když jsem byla svobodná, tyhle dohazovací zážitky jsem přímo nenáviděla. PRoč si všichni mysleli, že zrovna jejich svobodný kamarád je vhodný pro mě????

  superkarma: 0 05.08.2002, 05:19:07
 9. avatar
  [2] clarCa [*]

  Já bych jí řekla pravdu. Že sis to vymyslela, protože sis myslela, že se k sobě budou hodit. A OMLUVILA bych se.... Ale taky bych to řekla tomu kamarádovi, aby si o kamarádce nemyslel, že je kdoví jaká čúza, když ho tak vášnivě uhání.... co ty víš... třeba tě sprdne, a kamarádky mu bude natolik líto, že si to s ní sám dojde vyříkat

  superkarma: 0 05.08.2002, 05:18:24
 10. avatar
  [1] Sama [*]

  Dominiko - za dobrotu na žebrotu, co? Občas něco nevyjde tak jak si to představujeme ... Co třeba kamarádce říct, že jsi zjistila, že si Zdeněk v období mezi těmi dvěmi setkáními někoho našel? /pokud to není gramamticky správně, promiňte, skoro spím :-)/

  superkarma: 0 05.08.2002, 00:12:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme