Vztahy

Vyspala jsem se s milencem mé kamarádky…

Mám kamarádku, která spí s mým kamarádem, tedy „rodinným přítelem“. Je do něj dost zamilovaná, i když je vdaná. Její manžel je takový „mouchy snězte si mě“ a kamarádka, která se rozhodně nepředře, vyráží minimálně jednou týdně užít si zakázaného ovoce. I když je sebejistá a povrchní, mám ji docela ráda, protože bydlím na malém městě a jsem ráda, že tu nejsem sama. Všechno spolu probíráme a já vím, jaký má k němu vztah. Je to spíš o zábavě než vztahu, ale nedokáže si připustit, že by o něj přišla jako o milence. A při tom se rozvést nechce, protože žije dost pohodlný život. Já jsem také vdaná, už několik let a na nevěru jsem nikdy neměla pomyšlení, natož žaludek. Až teď…
Byla jsem na dovolené, která byla pro mne dost stresující, manželská lehká krize nabrala obrátky naplno a já v nestřežené chvíli podlehla pohodě, kterou jsem jedno krásné odpoledne zažila s někým jiným. Jenže ten jiný je milenec mé kamarádky. Šílená situace!
Kdyby se to kamarádka dozvěděla, určitě by se mi pomstila, ve své povrchnosti umí být dost zaujatá a zlá. Mám ohromné výčitky, jak k ní, tak k manželovi, který by mě asi zabil. Ale když mně bylo tak dobře… Nevím, jak ustojím její hodinové tlachání o jejím vztahu k milenci, který se stal i mým milencem. Navíc, i on je zadaný.
Určitě mě tady odsoudíte, ale moje psychika byla na dně a on mi tak rozuměl. Nechci hodnotit jeho manželství, ani do něj zasahovat, což by moje kamarádka, kdyby měla jistou půdu pod nohama, klidně udělala (a kdyby se s ním měla líp než s manželem). Ani tímto nečestným způsobem nehledám spásu a cestu ze svého manželství, které se potácí v problémech, protože odejít k někomu, s kým se pravidelně stýkáme, by byla pro naší ulici pastva, ale ani to nechci.
Jen jsem z toho jelen, jak jsem se do té situace dostala ani nevím jak… Pomozte mi, stalo se něco podobného i vám????

Monikas
   
19.07.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. [55] Manheru [*]

  nechutné

  superkarma: 0 22.07.2009, 09:09:34
 2. avatar
  [54] Ťapina [*]

  No to je teda zamotané

  superkarma: 0 08.12.2003, 20:34:20
 3. avatar
  [40] Acinka [*]

  tomas: Z jedný stránky máš pravdu, ale né všechny ženský se začnou zamilovávat, některý si taky jen užijou a jdou ... Já myslim, že ti chlapi s těma ženskejma jsou na tom občas stejně a nemaj si co vyčítat Ale souhlasím s Monikou, když to udělá chlap tak je hvězda a když to udělá ženská tak je hned s prominutím "kurva"

  superkarma: 0 22.07.2002, 10:12:37
 4. avatar
  [37] sigi [*]

  Po přečtení některých příspěvků bych měla takovou drobnou poznámku. Myslím, že ve vašich radách či kritikách popužíváte příliš silná slova. Trošku slušnosti nikomu neškodí. Přece po přečtení pár řádků nemůžete o někom napsat, že je k...a, slepice a podobně. Zamyslete se nejdříve nad sebou a svým vyjadřováním!

  superkarma: 0 22.07.2002, 09:22:24
 5. avatar
  [32] Lotka [*]

  No trošku se divím, že stojíte o chlapa, i když je to jen milenec, který má evidentně minimálně ještě pár žen do zásoby. Divím se, že se nebojíte různých potíží, které můžete chytnou - nemusí to být AIDS, ale třeba jen "neškodné" kvasinky.
  Také se psalo o menší manželské krizi, co budeš dělat, až bude větší manželská krize?

  superkarma: 0 20.07.2002, 09:07:58
 6. [29] Hana Novotná [*]

  I kdyby se to náhodou provalilo - zatloukat, zatloukat a zas zatloukat. Pravda by v tomhle případě nadělala více škody než užitku. A špatné svědomí? Ňikdo není dokonalej, a každej jednou škobrtne. Nech to plavat. Co je dneska akutální, zejtra už je bledá kopie.

  superkarma: 0 19.07.2002, 16:14:59
 7. [17] Katka [*]

  Ja osobně jsem proti neveře. Tobě Monikas bych poradila jako ostatní, netrápit se tím co se stalo a nadále v tomto stylu utěšování nepokračovat. Stejně by to pomohlo jen na chvíli a důsledky by mohli být ještě horší a stresující. Radši bych se zaměřila na děti a běžný chod domácnosti. Když nebudeš mít čas nebudeš moct přemýšlet a trápit se.
  Já když mám problémy většinou začnu důkladně uklízet celý byt. Až skončím svalím se do křesla a řeknu si, jak jsem na tom dobře. Mám kde bydlet, mám hodného přítele, jsem zdravá, tak proč si ničit život .
  Každopádně konečné rozhodnutí je stejně na tobě. Držím palce, ať z toho vyjdeš s čistým štítem a posílená pro další životní boje.

  superkarma: 0 19.07.2002, 10:26:52
 8. avatar
  [14] muflonka [*]

  tomas: nejsi tak trochu mimo? Vždyť ten chlap zahnul svojí ženě se 2 ženskýma. Ale ženské zahly svojemu muži s 1 chlapem.

  superkarma: 0 19.07.2002, 09:47:05
 9. avatar
  [8] Rena4 [*]

  tomas: a tenhle milenec z článku nehledá pořád něco jinýho???????
  Šu....přinejmenším se 3 ženskejma najednou a on je z obliga? Tak jsi to nemyslel,že ne?

  superkarma: 0 19.07.2002, 08:55:30
 10. avatar
  [7] Rena4 [*]

  Tak první,co mě napadlo po prečtení článku je to, že ten váš společný milenec je pěknej prasák .Zahybá všem třem,jen si užívá.
  Na tomhle celém by mě nejvíc mrzelo,že jsem ublížila manželovi(pokud to nebyla nějaká odplata za něco podobného) a hned potom to,s jakým člověkem=který za to snad ani nestál .
  A suhlasím s Acinkou-kdyby tvé manželství bylo NAPROSTO v pořádku, tohle by se nestalo.

  PS:Slyšeli jste o té nové,ještě horší variantě AIDS?

  superkarma: 0 19.07.2002, 08:51:52
 11. avatar
  [5] Ivanka [*]

  Jako ve většině případů, i dnes souhlasím s Clarcou! ..........jasně, nevěra není hezká věc, ale už se stalo,....jen bych v tom rozhodně nepokračovala!

  superkarma: 0 19.07.2002, 08:45:31
 12. avatar
  [4] Acinka [*]

  Ahoj Moniko, vůbec si z toho nedělej hlavu . Mě se stalo něco podobnýho: Nejsem vdaná, ale měla jsem tříletý vztah s přítelem, ani nevím jak se to všechno seběhlo, ale stala sem se milenkou jednoho štastně ženatého muže no a abych to neprodlužovala, tak došlo na to, že i má kamarádka. Ze začátku sem měla hrozně blbej pocit, proč sem to udělala a zahnula a pak sem přišla na to, že kdyby můj vztah s přítelem byl v pořádku, vůbec by se to nestalo a to je přesně tvůj případ. Něco ti poradím, užívej si svého milence, protože to dlouho trvat nebude a nebo se na něj prostě vykašli, protože si myslím, že za rozvod ti to nestojí Hlavně si nevyčítej, že se to stalo, hodně štěstí

  superkarma: 0 19.07.2002, 08:17:00
 13. avatar
  [3] Kájina [*]

  trosku souhlasim s ostatnimi,byla jsi na dne a najednou byl nekdo pobliz kdo te dokazal potesit, to beru to se stane kazdymu zkusila bych si to taky nechat pro sebe i kdyz to bude tezky ale uprimne rikam neveru nemam rada a nevim jestli bych ji odpustila, to je jen muj osobni nazor, ale drzim palecky,protoze chybu muze udelat kazdy

  superkarma: 0 19.07.2002, 08:05:17
 14. [2] Radka JS [*]

  Souhlasím s clarCou. Všichni jste se do toho zamotali a myslím, že ani jeden z Vás to nebude přetřásat. Tvé kamarádky Ti může být líto nejmíň, ta se o dobré bydlo bude bát tak, že i kdyby se to dozvěděla bude mlčet jako ryba (pokud je chytrá). Jestli je ten milenec takový přelétavý, koneckonců musí počítat s tím, že nemá jenom ji... Na Tvém místě bych to neřešila. Jak se říká 70% problémů se vyřeší samo... Pokud chceš zůstat v manželství, věnuj se teď hlavně svému muži.

  superkarma: 0 19.07.2002, 07:33:44
 15. avatar
  [1] clarCa [*]

  ježíš, nedělej z toho vědu... kamarádka má manžela, ty jsi taky vdaná, a on je asi ten poslední, kdo by si dělal hlavu z toho, že někomu někde zahnul. Prostě jsi udělala něco "zakázaného", ale když budeš držet jazyk za zuby, a on taky, tak se na to časem zapomene.... Kdyby to byl její manžel, tak chápu že máš výčitky, ale v téhle situaci, kdy všichni mají "máslo na hlavě". Tím neříkám že nevěra je něco hezkýho, ale stalo se stalo, bylo ti dobře bylo, tak zůstaň u toho a neřeš to. Jak se ti může pomstít? Že to řekne tvému muži? To pochybuji, protože pak bys to řekla ty jejímu muži.... to si neriskne... takže v klídku a ono se to přežene.

  superkarma: 0 19.07.2002, 00:32:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme