Domácnost

Testujte s námi nové těstoviny s omáčkou Kraft Dinners.

V dnešní době je hlavním problémem mnoha rodin uspěchaná maminka. Žena zaměstnaná, uštvaná každodenními starostmi, která v letu z práce domů probíhá samoobsluhou a horečnatě vymýšlí, co by rychlého a chutného předložila svým dětem a manželovi k večeři. Protože oni sice chápou, že maminka je také pracující osoba, ale nic to nemění na jejich přání pořádně se večer nadlábnout.
A právě této ženě, hospodyňce na začátku třetího tisíciletí, přichází na pomoc společnost Kraft Foods CR, která před pár dny uvedla na trh novinku – předpřipravený pokrm v podobě těstovin se třemi druhy omáček. Kraft Dinners je rodinné balení v elegantním obalu, kde najdete jeden sáček s těstovinami z jemné pšeničné mouky (vřetýnka nebo krátké makaróny) a jeden sáček se směsí na omáčku. Vybrat si můžete ze tří příchutí – sýrová omáčka s bylinkami, krémová houbová omáčka a tomatová omáčka. V jedné krabici je dostatek surovin pro přípravu 3 – 4 porcí chutné a vydatné večeře, kterou máte hotovou za čtvrt hodiny.
Takže nakonec vám s Kraft Dinners vyvstává jen jedna otázka – co uděláte s ušetřeným časem? ? :-) Ne, abyste ho věnovala žehlení nebo uklízení! Zahrajte si s dětmi pexeso, podívejte se spolu na video z dovolené, nebo si jen tak celá rodina sedněte a povídejte. No, řekněte, kdy jste to naposledy takhle udělali?
Chcete vynikající omáčky s těstovinami Kraft Dinners ochutnat na vlastní jazýčky a zúčastnit se naší další testovací akce? Zapojte se do soutěže na hlavní straně a prvních 25 z vás dostane všechny tři příchutě těstovin od Kraft Foods CR k ochutnání v kruhu rodinném. A když si opravdu hodně pospíšíte a budete mezi deseti prvními, vyhrajete k tomu navíc ještě pěkné tričko.
   
06.06.2001 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] hubajda [*]

  Ťapina — #6 kdyz neco takoveho koupim tak to obcas take slysim

  superkarma: 0 28.09.2012, 22:20:56
 2. avatar
  [7] Andula [*]

  Ťapina: ja muzu, muz je ma taky rad

  superkarma: 0 09.12.2003, 19:37:08
 3. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Mně chutnají, ale miláčkovi jsem je dala jednou a víckrát prý nemám

  1. na komentář reaguje hubajda — #8
  superkarma: 0 07.12.2003, 17:39:44
 4. avatar
  [5] Simba [*]

  Už jsem tyto těstoviny párkrát použila, jako rychlovka jsou fajn.

  superkarma: 0 03.11.2003, 15:11:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme