.

Co všechno jsou muži schopni vykonat, aby své lásce dokázali, jak moc ji milují?

Vztahy

Co všechno jsou muži schopni vykonat, aby své lásce dokázali, jak moc ji milují?

Je to v nás nějak zakódováno nebo co, ale myslím, že se moc nepletu, když řeknu, že všechny ženy prahnou po romantických důkazech lásky. Toužíme být zahrnovány pozorností, dostávat květinové koše, vlastnoručně napsané básně nebo sto padesát SMS s větou „Miluji te!“ denně. Prostě chceme být neustále ubezpečovány, že právě tohle je láska s velkým L.
Jak se tato naše představa snoubí s mužským obecně pragmatičtějším viděním světa, to asi ví každá z vás, která někdy byla vdaná nebo alespoň žila v dlouhodobějším vztahu. Když ptáčka lapají, tak zpívají docela sladce, ale jak jste nějaký čas „jeho“, kytek se nedočkáte co je rok dlouhý a SMS dostanete denně tak jednu, a to ještě „Tak kde jsi? Mam hlad. Co bude k veceri?“ :-)
O to víc nás pak nadchnou vyprávění kamarádek nebo vtipné zmínky v tisku, kde jsou popisovány činy mnohdy více než šílené, jimiž nějaký muž dával své vyvolené najevo, jak moc pro něj znamená. Příkladem může být například šestadvacetiletý příslušník indických vzdušných sil, který se nedávno rozhodl potěšit své děvče dárkem. To by ještě nebylo nic tak divného… Ale on si na jeho doručení „vypůjčil“ vojenský vrtulník ruské výroby Mi-6! Z letecké základny v Jodhpuru se v něm vydal nad turistické středisko Jaisalmer, kde jeho láska právě pobývala v hotelu, a začal ubírat výšku. Hoteloví hosté se v panice rozutekli, když spatřili vojenský kolos nad svými hlavami, ale nestalo se nic strašného. Pilot jen vyhodil na střechu hotelu žlutý balík převázaný ozdobnou stužkou a odletěl. Když se vrátil „domů“, čekal ho průšvih jak hrom, protože podle vyšetřovatelů porušil veškerá pravidla. Jak to s ním dopadne, o tom se teď dohadují jeho nadřízení. Co se týká dívčina srdce, to asi plesá, protože – ruku na srdce - jedině pravá láska je schopná tak praštěných činů. Mimochodem – balíček se dostal do správných rukou, když ho dívce ze střechy donesl blíže nespecifikovaný zaměstnanec hotelu… Co v něm bylo a jestli se to při pádu z výšky rozbilo, o tom zpráva taktně mlčí.

A co vy? Zažily jste na vlastní kůži, aby pro vás někdo na důkaz lásky provedl podobnou vylomeninu? Podělte se s námi o své zážitky.
   
18.07.2002 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [36] Ťapina [*]

  Léthé: Lepší než celý článek

  superkarma: 0 23.11.2003, 09:45:04
 2. avatar
  [30] Léthé [*]

  Byla jsem pár dnů mimo net,takže až teď vidím jak jste zvědavé.
  Jak to vše dopadlo? Já jsem s manželem dodnes(28let),přítel je asi tři roky rozvedený...ale již ne kvůli mě
  Ten jeho nápad mi taky vyrazil dech(mělo to být pro mě překvapení...to teda bylo),ale protože jsem se tu dobu stejně měla v úmyslu rozvádět,trošku jsem to přivítala.Rozvádět jsem se určitě nechtěla kvůli němu,nebo někomu... měli jsme jiné,dost vážné problémy.Jenže manžel při jakékoliv zmínce o rozvodu se mi vždy jen vysmál. Tady po tom ho již smích přešel a mohu říct že našemu vztahu to pomohlo
  Ještě pár postřehů onoho večera,kdy můj přítel žádal o mou ruku;
  První reakce jeho ženy byla"co řeknou lidi?"
  Druhá reakce byla taky divná...proč nám to říkáte?,proč si nezašu... někde za našimi zády a bylo by vše v pořádku!!!
  Třetí reakce již doma u nich.Pokus o zabití manžela,pouštění plynu,pokus o skok z okna,uvedení do pohybu veškerého nádobí v kuchyni.
  Poslední reakce? Přiznání že má taky přítele a že stejně čekala jen na to,kdy se zabije v autě a ona bude mít jeho pojistku která nebyla malá.
  Jenže časem přišla o manžela i o "pojistku"...nevím co na to ona a nevím co na to lidi.
  A o co jsem přišla já? Postupně mi přestal psát ty nádherně zamilované básničky

  superkarma: 0 20.07.2002, 23:27:43
 3. avatar
  [22] Evča [*]

  Megrin - já bych ho .
  Léthé - pokračování

  superkarma: 0 18.07.2002, 15:39:40
 4. avatar
  [19] Efča [*]

  megrin: tak to jsou fakt pohodáři. Moje mamka by asi padla na znak a já bych děsně zuřila kvůli ní Tak to obdivuju jejich pohotové reakce

  superkarma: 0 18.07.2002, 12:23:06
 5. avatar
  [18] megrin [*]

  Elostris, Kláruš, Efča a všichni ostatní, koho zajímá konec té blázniviny na plese Musím, přiznat, že já bych ho v takové situaci taky Ale přítelkyně mého kamaráda ani její maminka to neudělali - začali se hrozně smát, jelikož jimuž Michal podobných kousků připravil několik. Jeho přítelkyně je úžasná holka s obrovským smyslem pro humor a jak se ukázalo, tak i pro černý humor Z maminky nakonec vylezlo, že byla trochu zklamaná neboť už si v barvách představovala, jak se konečně zbaví svého posledního dítěte (samozřejmě v tom dobrém slova smyslu) a začně znovu a pořádně s manželem užívat života

  superkarma: 0 18.07.2002, 11:58:25
 6. avatar
  [13] Efča [*]

  megrin: No to by mě teda zajímaly všechny reakce okolí, co přítelkyně, co rodiče a vůbec? Já bych ho asi zabila

  superkarma: 0 18.07.2002, 09:46:47
 7. avatar
  [11] Efča [*]

  Můj drahouš udělal dostatečně šílenou věc, když se rozhodl se mnou odjet za prací do USA, přestože neuměl ani slovo anglicky. Jenže já byla tak umíněná, že bych klidně jela i sama. Tak se sbalil a jel. Přestože jsme tam po pár dnech seděli na nádraží bez peněz, ubytování, práce a ideálů dodnes mi to nikdy nevyčetl (a už jsou to čtyři roky )

  superkarma: 0 18.07.2002, 09:36:28
 8. avatar
  [10] Elostris [*]

  megrin: tak nechtěla bych být v kůži maminky i oné přítelkyně...sranda, ale pěkně šokující

  superkarma: 0 18.07.2002, 09:34:45
 9. avatar
  [9] Kájina [*]

  musim rict ze pro me pritel taky jeste nic silenyho neudelal ale to nevadi, hlavne ze ho mam, to mi staci i kdyz neco silenyho udelal, vratil se ke me po dvou mesicich co jsem se s nim rozesla ale ted uz ho nikam nepustim

  superkarma: 0 18.07.2002, 09:33:18
 10. avatar
  [8] Elostris [*]

  Léthé: to bych chtěla být malou muškou a vidět ty obličeje tvého muže a jeho přítelkyně . To muselo být zajímavé...prozraď víc..

  superkarma: 0 18.07.2002, 09:33:17
 11. avatar
  [7] megrin [*]

  No o svých historkách raději pomlčím , ale teď mám v zásobě jednu čerstvou. Spíš takovou usměvnou, z legrace Můj kamarád pozval svou dlouholetou přítelkyni na ples a s ní celou její i jeho rodinu. Sam se tam přiřítil v nóbl obleku a s obrovskou kytici. Poklekl před maminkou přítelkyně a požádal o ruku její dcery Jenomže v okamžiku, kdy maminka poklka, aby zakryla rozpaky a začala se slastně usmívat, kamarád vyskočil a s hurónským smíchem řval na celý sál "dělala jsem si srandu, delal jsem si srandu"

  superkarma: 0 18.07.2002, 09:03:27
 12. avatar
  [5] bobatko [*]

  Léthé: no, já teda kukám . to muselo být docela dobrodrůžo... A s manželem jsi pořád? nebo s tím přítelem? připojuji se k ostatním, jsem zvědavec

  superkarma: 0 18.07.2002, 07:50:30
 13. avatar
  [4] zena [*]

  Teda kvůli mě žádný kluk nikdy nic šíleného neudělal . Ale to nevadí. Třeba mě to ještě čeká

  superkarma: 0 18.07.2002, 07:39:10
 14. avatar
  [2] andulinka [*]

  Léthé no to je sila. A co tvoje asi neplesalo tak jako srdce divky z clanku vid? Moc by me zajimalo jak to ve finale se vsemi dopadlo. Prozradis?

  superkarma: 0 18.07.2002, 04:41:00
 15. avatar
  [1] Léthé [*]

  Tu největší šílenost provedl kdysi dávno můj přítel,když přišel k nám domů i se svou manželkou a požádal mého manžela o mou ruku a svou ženu o rozvod manžel mou ruku nedal a vyprovodil ho slovy,že by mu mohl dát místo mé ruky svou pěst...ani jeho manželka se s nim rozvést nechtěla. Myslím že nic šílenějšího kvůli mě nikdo neprovedl.

  superkarma: 0 18.07.2002, 01:17:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme