Vztahy

Zahradní zábava pro nejmenší.

Všechny děti milují pohyb venku v přírodě. O to víc, když je venku teplo a pohoda a příroda je přímo láká k dobrodružným, alespoň malým výpravám. Děti milují domov, a tak od prvních krůčků mají rády schovávačky, v pozdějším věku si budují své „domečky“ v bytě či na zahradě. Někdy jim říkají legračně „bunkry“ a střeží si jako ostříži své první dětské soukromí. Pokud máte zahradu či zahrádku, máme pro vás několik tipů od Chicco!

Legračním „bunkrem – domečkem“ je dětský příbytek na hraní ve tvaru rajčete. Je červený a má oblý tvar, malá dvířka a okýnka pro vykukování. Uvnitř je stoleček a dvě sedátka, má lehce sestavitelnou podlahu. Je celý z plastu a nemá žádné ostré hrany, takže nehrozí, že by si dítě při hraní v domku – rajském jablíčku ublížilo.
Pořiďte dětem jejich vlastní skluzavku! Můžete ji umístit na pískoviště, vedle dětského bazénku, na terasu… Každé dítě bude nadšené, když bude moci řádit na skluzavce se svými kamarády.
Skluzavky Chicco jsou barevné ve tvaru mrkve nebo banánu! Bezpečné a bez ostrých hran, aby se dítě nemohlo poranit. Některé z nich jsou i důmyslně sestrojené, takže dítě neleze jen po žebříku nahoru, ale hraje si na prolézačce a při tom se může klouzat.
Skluzavky jsou podle velikosti určené dětem od dvou let. Skluzavky pro starší děti jsou větší, největší může být dlouhá až dva metry, kterou ocení hlavně větší děti. Je to oblíbená zahradní hračka.
Další dětskou zahradní zábavou jsou veselá houpadla ve tvaru lilku (žlutý, fialový) či zelené fazole, na která si dítě může pohodlně sednout a houpat se. Houpadla jsou určená pro děti již od jednoho roku.
Právě teď můžete jedno takové houpadlo od Chicco vyhrát! Sledujte na hlavní straně upoutávky na soutěž s logem Chicco, odpovězte správně na soutěžní otázku a zapojte se do soutěže. Třeba zrovna vy uděláte radost svému dítěti!

Takže pojďte se houpat a klouzat! :-)
   
03.07.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Silveig: A nechybí jim ty jiné děti právě?

  superkarma: 0 08.12.2003, 20:42:56
 2. avatar
  [3] Ťapina [*]

  No nevypadá to špatně.

  superkarma: 0 08.12.2003, 20:42:04
 3. avatar
  [2] Silveig [*]

  Vlastní zahrada je ráj pro prcky...můžou řádit a být krapet popuštěné z dozoru, protože víte že není kde si ublížit a nejsou v okolí jiné děti co můžou dostat třeba hroudou do hlavy
  A stačí pověsit provaz na silnější větev, vedle pověsit houpasí síť a atrakce jsou hotové....i když čím víc, tím líp

  superkarma: 0 03.07.2002, 09:19:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme