.

Jak mít krásné a zdravé zuby a ještě se potěšit z pěkných dárků?

Vztahy

Jak mít krásné a zdravé zuby a ještě se potěšit z pěkných dárků?

Elektrický zubní kartáček, luxusní froté ručník, dětský župan a další zajímavé dárky můžete získat, pokud budete věrni třem barvám – modré, červené a bílé. Ty charakterizují populární značku Aquafresh, která nabízí vše, co potřebujete vy i vaše rodina pro správnou hygienu. Pokud jste si právě teď koupili zubní kartáček, zubní pastu nebo ústní vodu Aquafresh, nezahazujte obal. Když nasbíráte minimálně tři čárové kódy ze zmíněných produktů Aquafresh, můžete vyhrát zajímavé dárky v právě porobíhající soutěži.
Například, když dáte dohromady tři kódy, můžete získat kosmetickou taštičku nebo veselé puzzle pro děti. Za devět kódů vám náleží luxusní froté ručník nebo plyšová veverka, za 27 kódů dostanete elektrický zubní kartáček PowerClean nebo dětský župan z jemného froté. Více informací, přesná pravidla a vyonrazení výher najdete na www.aquafresh.cz.
Až si vyberete dárek, označíte jej v odpovědním kuponu, který si můžete vytisknout zde, a odešlete na adresu: Aquafresh, P. O. Box 89, 140 21 Praha 4 a to nejpozději do 30. 9. 2002. Rozhoduje datum poštovního razítka. Výhra bude doručena poštou. Nabídka platí do vyčerpání zásob.
   
20.06.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Ťapina [*]

    Aquafresh nejsou moje barvy, jsou drahé a v malých baleních.

    superkarma: 0 01.12.2003, 19:17:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme