.

Jak čtenářky Ženy-in a jejich miminka testovaly dětský olej Johnson´s baby?

Vztahy

Jak čtenářky Ženy-in a jejich miminka testovaly dětský olej Johnson´s baby?

Před několika týdny jsme odstartovali na stránkách našeho magazínu testovací akci, která byla opět určena pro maminky a jejich nejmenší. Tentokrát jste testovaly dětský olej Johnson´s baby s heřmánkem. Po skončení testu dostalo všech 25 čtenářek anketní dotazník. Zde jsou výsledky testu.
Do redakce se nám vrátilo 21 vyplněných dotazníků, z nichž vyplynuly následující skutečnosti. Za prvé - všechny testující čtenářky uvedly, že byly s dětským olejíčkem Johnson´s baby spokojeny. Pokud se týká jednotlivých vlastností, pak testující maminky nejčastěji uváděly jako plus heřmánkovou vůni (19 osob) a rovněž zvláčňující účinek (12 osob). Necelá třetina žen uvedla, že je zaujala skutečnost, že zvláčňující účinek testovaného oleje vydrží déle než u běžných olejů.
Také se ukázalo to, co jsme předpokládali, a to, že všechny dotázané čtenářky měly už vlastní zkušenost s používáním jiných výrobků značky Johnson‘s baby – nejčastěji je použily buď pouze pro své dítě (9 osob), nebo pro své dítě a pro sebe (7 osob). 17 z nich uvedlo, že používají koupel značky Johnson´s baby, 12 z nich si pochvalovalo čisticí ubrousky a 10 dětský šampon, pak následovaly další typy výrobků.
Až na jednu všechny testující maminky napsaly, že už někdy v minulosti použily některý z dětských olejů Johsnon´s baby, a to buď pouze pro dítě (13), nebo pro dítě a pro sebe (7 osob). Kromě toho všechny dotázané ženy souhlasily, že by testovaný výrobek doporučily svým kamarádkám; jako důvod takového doporučení byla nejčastěji jmenována obecná kvalita výrobků značky Johnson‘s baby, příjemná vůně testovaného oleje a jeho zvláčňující účinek.
   
05.06.2002 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

  1. avatar
    [2] Ťapina [*]

    renata: To jsem taky slyšela.

    superkarma: 0 08.12.2003, 20:21:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme