Vztahy

Mají jenom muži právo na úlet?

Naše na první pohled pohodové manželství už je delší čas v krizi, a tak jsem uvítala, že manžel odjel pracovně na 14 dní do zahraničí. Děti nemáme a já se těšila na dva týdny pohodičky, kdy budu vyrážet ven s holkama a vůbec si budu užívat. Netušila jsem ale, jak moc to užívání vezmu vážně….
To, proč je naše manželství na slepé koleji, je tak banální, až se mi o tom nechce mluvit. Byla slečna a já na to bohužel přišla. I když mi manžel přísahal, že o nic nešlo, že to byl jen takový úlet, stejně jsem tak nějak ztratila důvěru a musím přiznat, že ve mně i hlodal červíček pomstychtivosti. Nejsem ale typ, co by šel a někoho balil jen proto, abychom si byli kvit, tak mě tyhle nápady brzy přešly. Tím, že jsem se uvolnila a na celou věc zapomněla, jsem ale paradoxně nechala otevřená vrátka náhodě. A ta náhoda přišla přesně v době, kdy jsem tu byla za slaměnou vdovu.
Byl cizinec, byl v našem městě pracovně na pár dní a nemohl najít cestu nebo co. Tak jsem mu ukazovala v mapě, kudy jít, a najednou to bylo. Pozval mě na večeři a já ani chvíli neváhala. Následovaly tři dny, které byly něčím docela jiným, než co jsem dosud zažila. Ale bylo to super a užívala jsem si to. Obídky, procházky, kytky, kultura, večeře, tanec, prostě úplně všechno. Jako v divném snu.
Pak odjel a já si uvědomila, že je to strašně dobře. Protože by to už nebyl jen obyčejný úlet, já bych na tom uletěla docela… Nebrala jsem to jako pomstu, ale moje kamarádka, které jsem se svěřila, si myslí, že ano. A taky mi vyčetla, že to bylo ode mne nezodpovědné zaplést se s cizím mužem a ještě z jiné země. Prý to je pod mojí úroveň a že jsem se zachovala jako chlap. Vím, že košer to zrovna nebylo, ale řekněte, nemáte pocit občas si jen tak trochu písknout? Copak jen chlapi mají právo na úlety?
P. S. A s manželem to teď taky klape nějak líp. ;-)

Dita
   
17.05.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [68] Ťapina [*]

  Zachovala ses jako chlap? No tak to zní opravdu zajímavě

  superkarma: 0 08.12.2003, 19:53:27
 2. avatar
  [67] Simba [*]

  je přece na každé z nás co si dá jako hranici a pak pokud ji nepřekročí nemá mít z čeho výčitky svědomí a pocity letu..

  superkarma: 0 01.12.2003, 16:39:56
 3. avatar
  [59] kosmokosmo [*]

  Ach

  superkarma: 0 21.05.2002, 12:51:55
 4. avatar
  [45] Léthé [*]

  Svobodné,či "nesvobodné"...vykašlete se na nározy t.z."moralistů" a dopřejte si občas i nějaké to zakázané ovoce.Nemusíte se hned bát,že se kvůli tomu zboří svět.Život je proto,aby se žil a je moc krátký na to,abyste jej promarnili.

  superkarma: 0 18.05.2002, 12:24:44
 5. avatar
  [17] Dokinka [*]

  Prepáčte mi teraz sa vyjadrim moooc hrubo ked chlap je každy deň s inou ženou tak je super ,všetky źeny ho obletujú ,ale ak to robi žena tak je šľapka.
  Neodsudzujme sa navzájom nevídime si do vnutra.
  Prajem Vám veľa slniečka ,a hlavne lasky mile banky na žene

  superkarma: 0 17.05.2002, 09:56:50
 6. [14] Radka JS [*]

  Je zvláštní, že ve většině případů dají muži svým chováním takovýhle impuls svým ženám. Nechci soudit jestli je to správně, nebo špatně. S tím se musí každý vyrovnat sám. Pokud se cítíš dobře a Tvůj manžel taky a chcete spolu zůstat, proč ne!? Faktem je možná to, že není partnerství; manželství bez nevěry. I když bychom si to všichni moc přáli, je velmi pravděpodobné, že to každého jednou potká. R

  superkarma: 0 17.05.2002, 08:46:35
 7. avatar
  [7] *daisy* [*]

  No, a proc by na to meli mit pravo jenom muzsti? , vzdyt...kazdy jsme jiny. Proste se to stava, ujasnila sis vztah s muzem, neresila bych to...
  Hlavne, ze jsi OK

  superkarma: 0 17.05.2002, 08:04:06
 8. avatar
  [5] Ivanka [*]

  jasne, spravne o neni, ale stava se to........a je fakt, ze obcas, mozna i ve vestsine pripadu, mala nevera pomuze upevnit "stavajici" vztah....

  superkarma: 0 17.05.2002, 08:01:25
 9. avatar
  [1] Léthé [*]

  Pískat moc neumím ,ale v mapách se vyznám.
  A na úlety má právo každý svobodný občan této planety,bez rozdílu pohlaví,sexuální orientace,barvy pleti...si alespoň myslím ...no a kdo chce kam...

  superkarma: 0 17.05.2002, 04:05:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme