.

Víte, jak zkrotit malého raubíře? Posaďte ho do židličky!

Vztahy

Víte, jak zkrotit malého raubíře? Posaďte ho do židličky!

Když miminko povyroste a kromě sezení se naučí i lézt a pochodovat, začíná pro maminku období, kdy si chvílemi připadá, jako by hlídala pytel blech. Udržet dítě v klidu při jídle a nebo mu zajistit pohodlné a bezpečné posezení při hře, to je někdy úkol nelehký. Pokud ovšem nemáte doma vysokou židličku.
Nemusí se ale jednat o neskladné dřevěné monstrum, které nepoužíváno zabírá půlku pokoje. Pohodlnou, bezpečnou, pěknou a víceúčelovou židličku nabízí maminkám tradiční značka dětského zboží, firma Chicco. Pro děti od 5 měsíců do 3 let je určena židlička Mama New 02, která je určena pro jídlo i hraní. Pohodlné polstrované sedátko můžete nastavit do šesti různých výškových poloh, takže se dá přistavit k jakémukoliv typu stolu. Sedadlo se dá sklopit do tří poloh, takže v něm může děťátko nejen jíst nebo si hrát, ale dokonce i spát. Židlička je konstrukčně zabezpečena proti sklouznutí dítěte, ale přesto se doporučuje ještě je pro jistotu zajistit bezpečnostními pásky. Složená židlička zabírá minimální prostor a sama stojí, takže se dá snadno uložit do kouta nebo do komory.
Novinka – skládací židle Mamma Toys 02 kromě výše zmíněných „vychytávek“ nabízí ještě praktický plastový pultík. Ten se skládá ze dvou částí. Odnímatelná část se dá použít jako jídelní podnos, samotný stoleček je doplněn o barevné hračky, které lze složit jako puzzle a se kterými si dítě může hrát, nebo je třeba použít jako kousací hračky při prořezávání zoubků.

Židličku Mamma Toys můžete vyhrát v naší nové soutěži, kterou najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte, nebo se do ní dostanete prostřednictví butonu s logem Chicco na hlavní straně.
   
23.04.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [13] Ťapina [*]

  Simba: Myslíš, že to nějak extra vnímají?

  superkarma: 0 08.12.2003, 19:27:21
 2. avatar
  [12] Simba [*]

  Ťapina: možná je ale tyhle jsou zase barevnější a možná se malému budou více líbit..

  superkarma: 0 01.12.2003, 16:05:52
 3. avatar
  [11] Ťapina [*]

  Není lepší ta klasická dřevěná?

  superkarma: 0 28.11.2003, 12:48:29
 4. avatar
  [8] Silveig [*]

  Naši mají pro případné nakrmení tu dřevěnou co se z ní dá udělat stoleček. Je fajn, ale malá z ní dokáže snadněji zdrhnout, přepadnout nebo si zalínit nohu. A ty dřevěné co prodávají teď mi připadají hodně nestabilní. Původně jsem jí chtěla, ale když jsem to viděla....

  superkarma: 0 23.04.2002, 08:37:25
 5. avatar
  [2] Saturninka [*]

  ...mně se mnohem více líbilo a stále líbí ono "neskladné dřevěné monstrum". Nebylo o nic míň neskladné, než jiné židličky! A tak nějak se mi prostě více líbí dřevo, než plast. Takže ať si říká kdo chce co chce - bude-li nějaké příště, pořídím si zase to neskladné dřevěné monstrum ...
  Jo - a co se krocení týče ...znám robátka, co z jakékoli vysoké židličky prostě zdrhnou. A to kolikrát ani ještě neumí chodit! Šikulky .

  superkarma: 0 23.04.2002, 07:50:23
 6. avatar
  [1] Silveig [*]

  Tuhle židličku mají i u Mekáče a je fajn, jen mi přijde trochu malá - naše zlato už v ní bylo trochu uťápnuté....

  superkarma: 0 23.04.2002, 07:06:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme