.

Jaké jsou další ceny pro druhou a třetí výherkyni ve velké jarní soutěži s Chicco?

Vztahy

Jaké jsou další ceny pro druhou a třetí výherkyni ve velké jarní soutěži s Chicco?

Minule jsme si povídali o kočárcích pro výherkyni hlavní ceny naší velké soutěže s Chicco. Dnes se zaměříme na druhou a třetí cenu, které nejsou o nic méně lákavé. Kvalitní autosedačku a nosítko na dítě přece ocení každá maminka!

Druhou cenou v soutěži je autosedačka Auto-Fix. Tato novinka v nabídce Chicco je určena pro děti do 13 kilogramů a svou konstrukcí odpovídá platným normám. Vrstva tvárného polystyrenu u zad autosedačky zajišťuje optimální polohu pro dítě, jeho bezpečnost zajistí tříbodové upínání. Sedačku můžete umístit do vozu se základnou nebo bez ní, pro její uchycení jednoduše použijete bezpečnostní pásy. Součástí vybavení sedačky je i stříška proti slunci a polohovatelná rukojeť. Autosedačku můžete využít i jako sedátko či kolébku (je vybavena blokovacím zařízením pro klidnou pozici), díky systému Clik Clak ji také lze nasadit na většinu Chicco kočárků. Upozornění: Nikdy nepoužívejte autosedačku na sedadle spolujezdce, které je vybaveno airbagem.

Třetí cenou v soutěži je nosítko na dítě Go Plus, které je také novinkou v nabídce Chicco. Nosítko je praktické, pohodlné a je možné je nastavit do tří pozic. Dítě do tří měsíců může ležet v tradiční poloze. Když svaly miminku umožní uzvednout hlavičku vlastními silami, může sedět tváří k mamince. Když pak děťátko ještě víc povyroste a je z něj velký zvědavec, může sedět tváří dopředu a pozorovat vše, co se kolem něj děje.
Nosič se dá lehce celý rozložit, aby se do něj miminko snadno upevnilo. Má nastavitelné popruhy, bezpečnostní přezku a vypolstrovaný chránič hlavičky, který vypadá jako kapuca. Kvalitní podpěra zad zajišťuje ideální polohu dítěte, když je ještě hodně malé a je neseno tváří k mamince.
   
10.04.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [15] Ťapina [*]

  Jo tak to byla ještě soutěž na vymýšlení básniček ze zadaných slov? No tak to bych se teprv nechytala

  superkarma: 0 08.12.2003, 19:36:23
 2. avatar
  [8] kytička [*]

  Fabi, jenze k tomu autu bys dostala sedackau no a pak by sis musela poridit i to

  superkarma: 0 10.04.2002, 14:50:52
 3. avatar
  [5] kytička [*]

  ta autosedacka se mi taky libi i nositko, je to prakticke.

  superkarma: 0 10.04.2002, 11:19:53
 4. avatar
  [3] zena [*]

  Mě se líbí autosedačka i nosítko. Jak už jsem řekla minule, spokojím se s tím nebo s tím. Jinak autosedačku považuji za věc veledůležitou

  superkarma: 0 10.04.2002, 08:33:16
 5. avatar
  [1] Léthé [*]

  Stejně by mě zajímala váha autosedačky,kterou považuji bezesporu za velice bezpečnou.Autosedačka+8kg.dítě= Myslím,že by mohla být o něco lehčí...pak by ale možná již nebyla tak bezpečná?

  superkarma: 0 10.04.2002, 03:14:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme