Vztahy

Chodíme spolu už půl roku, ale on se mi teď přiznal, že je ženatý.

Myslela jsem si, že jsem konečně našla svoji životní lásku. Všechno vypadalo ideálně, možná až moc. Sprcha přišla až po půlroce chození. Přiznal se mi, že je ženatý. Vím, že to musím ukončit. Nechci chodit s chlapem, co patří jiné. A navíc lže. Ale bolí to strašně moc.
Nejhorší na tom všem je, že jsem se nespálila poprvé. S jedním svým omylem jsem dokonce byla osm let vdaná a mám s ním dítě. Když odešel, dávala jsem se dlouho dohromady a přísahala sama sobě, že už si příště dám pozor na to, do koho se zamiluju. Byla jsem opatrná tak moc, že jsem vlastně ani nikoho nechtěla. Hrozně mi nadbíhal kolega z práce, ale byl ženatý a já neměla zájem o takový vztah. Pak jsem se seznámila s mým současným přítelem. Na jednom internetovém chatu. Je z jiného města, ale na rande přijel za mnou a už napoprvé přelétla jiskra. Hodně jsme si spolu povídali o životě a já mu vyprávěla o svém nepovedeném manželství i o mém kolegovi. Řekla jsem, že o ženaté muže nestojím, že chci rovnocenný vztah založený na důvěře. A tu jsem (co se týká mužů) měla v té době hodně slabou. Na všechno mi přikyvoval a byl tak milý a hodný a trpělivý. Prostě jsem se zamilovala a on asi také. Jezdil za mnou každý druhý víkend, volali jsme si, psali si, chatovali. V zimě mě vzal na hory a slíbil mi, že v létě pojedeme k moři. Bylo to moc krásné, jen kdyby nebyla ta vzdálenost. Ale doufala jsem, že najdeme nějaké východisko.
Pak přišel večer, kdy jsme spolu byli u mě doma a trochu jsme se přiopili. Najednou zvážněl, podíval se mi do očí a že mi musí něco říct. Nevěděla jsem, co si mám myslet, vypadal tak smutně. Pak to z něj vypadlo: je ženatý a má dvě děti. Myslela jsem, že to bude moje smrt. Okamžitě jsem vystřízlivěla a vyhodila ho z bytu. Je to víc než týden a já kudy chodím, tudy brečím. Telefony nezvedám, na e-maily a SMS neodpovídám. Bylo to strašné probuzení do tvrdé reality. Hrozně mě zklamal, ani ne tak tím, že je ženatý, ale tím, že mi celou tu dobu lhal. Moc mi ublížil, ale já ho přitom pořád ještě miluju. Je to situace, v jaké jsem ještě nebyla. Vím, co musím udělat a nežádám ani tak radu, jako povzbuzení. Dík, že jsem se tady mohla vybrečet…

Dominika
   
08.04.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [109] Ťapina [*]

  Vida, já vždycky říkám, nezaplést se se ženatým. A ono to z něj vyleze po půl roce. To by byla fakt pěkně studená sprcha.

  superkarma: 0 08.12.2003, 19:39:50
 2. avatar
  [106] Hanela [*]

  sexiku - ale to neměla být vtipná poznámka...spíš možná trochu smutná, každý máme svoje zkušenosti. hele a jak Tobě bylo, když jsi o víkendu hlídal děti, vařil jim, pral a podobně.. a Tvoje žena si mezitím užívala s milencem??? To je určitě povznášející pocit ...takhle se obětuješ, aby si Tvoje ženuška také užila...a to jste se střídali ob víkend??? Já vím, že jsi to psal o své milence, že ona za Tebou jezdila, ale určitě u vás to také tak fungovalo! Ale to v dobrém

  superkarma: 0 15.04.2002, 16:18:41
 3. [98] bubulína [*]

  Sexíku napiš mejl.

  superkarma: 0 14.04.2002, 11:03:01
 4. avatar
  [97] Hanela [*]

  Čtu to odzačátku...opravdu se to hezky rozjelo...asi bych k tomu i mohla něco napsat, ale stejně většinou to bylo už řečeno, i líp, než bych to napsala já
  Myslím, že každý má v něčem pravdu, vše je jen věc názorů, každý se na stejnou věc dívá jinak.
  Před časem tu byl zase příběh svobodné maminky, která zapřela před přítelem své dítě...to mi připadalo daleko horší...
  Jen tak na okraj...dovedete si představit ženu, matku dvou dětí, která každý druhý víkend jezdí za svým přítelem do jiného města? A manžel mezitím dělá chůvu?

  superkarma: 0 13.04.2002, 23:46:59
 5. avatar
  [71] Lotka [*]

  Taky musím říct, že sexík má pravdu. A že každá žena - manželka nebo milenka... jsou vlastně někdy opravdu naivní - ale to tak bývá - je to taková obrana před problémy. Vlastně, proč by si člověk měl dělat problémy, když nic neví. Na jedné straně jsme tolerantní a nežárlíme a na druhé straně bychom měly být ostražité. Asi to nejde moc dohromady. Buď milujeme a nenapadne nás nic špatného, nebo prostě nemilujeme a svému partnerovi nevěříme.

  superkarma: 0 12.04.2002, 07:49:29
 6. avatar
  [44] kytička [*]

  Klarko, to mas pravdu...

  superkarma: 0 09.04.2002, 13:27:55
 7. avatar
  [32] klara.kr [*]

  No jo, ženáči, to je vždycky průser

  superkarma: 0 08.04.2002, 17:31:41
 8. avatar
  [6] Luka [*]

  Jsem opravdu ráda, že jsou ženy, jako Ty. Udělala jsi to nejlepší, co jsi mohla a zvládneš to!

  superkarma: 0 08.04.2002, 09:25:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme