.

Vzhůru do lákavého světa virtuálních schůzek a drbacích seancí. Vzhůru na chat!

Vztahy

Vzhůru do lákavého světa virtuálních schůzek a drbacích seancí. Vzhůru na chat!

Od té doby, co se Žena-in před více než dvěma lety poprvé objevila na českém internetu, mají uživatelé a uživatelky serveru možnost ve dne v noci chatovat, zakládat své místnosti a případně se i ve své komůrce zamknout a probírat věci tajné a intimní. Postupem času se celá Žena-in mění, a to velkou měrou i na základě vašich přání a připomínek, takže není divu, že konečně došlo i na CHAT. Od včerejška je v provozu jeho vylepšená aktualizovaná verze, kterou určitě ocení nejen dosavadní pravidelné chatařky a chataři, ale určitě přiláká i další. Co nového chat Ženy-in přináší?
Už dříve jste si mohli založit svoji vlastní místnost a nazvat ji podle libosti, ale vždycky poté, co poslední návštěvník odešel, místnost navždycky zmizela. Teď si můžete už při jejím zakládání nastavit, jestli chcete, aby místnost zůstala zachovaná i po vaší přítomnosti, nebo jestli má po odchodu posledního zaniknout.
Vylepšení se týká i zamykání místnosti. I teď ji můžete zamknout, ale předtím si v pohodě nastavíte, pro které uživatele jsou dveře nadále otevřeny (vepíšete je do seznamu).
Je také konec marnému dobývání se do zamčené místnosti. Každý uživatel, který hodlá vstoupit, může „zaklepat“. Pak už je jen na správci nebo zakladateli místnosti, aby rozhodl, zda klepajícího pustí dál, nebo ho nechá za dveřmi…
Institut správce místnosti je zcela v kompetenci zakladatele, který si může určit svého zástupce, který po dobu jeho nepřítomnosti přebírá administrátorská práva, může ovlivňovat, kdo bude na chat vpuštěn, kdo naopak vykopnut apod.
Pokud se do vaší místnosti vtírá „prudič“, neboli osoba nevítaná, můžete ji jakožto zakladatel zařadit do ignore listu, čímž tato osoba nemá šanci do chatu vstoupit.
Nová je také služba, která umožňuje listovat kompletním chatem zpět, ale zakladatel může místnost smazat i s příspěvky, případně smazat jen diskusi a místnost zachovat.
Také má možnost svou místnost zneviditelnit pro ostatní uživatele, vyjma těch, které si sám zvolí.
Nebyl by to správný chat, kdyby se v něm nedalo šeptat (posílat vzkazy cíleně jen jednomu účastníkovi diskuse tak, aby je ostatní neviděli).

Teď už víte všechno a zbývá jen jediné – chat na Ženě-in si vyzkoušet! Dostanete se na něj klasicky přes tlačítko v horní liště, nebo tam skočte rovnou TUDY.
   
03.04.2002 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Ťapina [*]

  Chat je dobrý, škoda že teď při soutěži zůstal nevyužívaný.

  superkarma: 0 08.12.2003, 19:42:39
 2. avatar
  [4] Silveig [*]

  Líbí se mi nový chat, a až si zvyknem tak zase bude ten "náš" . Ostatně my plkalky se někde vyplkat musíme, tak bysme plkaly i na nádraží

  superkarma: 0 03.04.2002, 11:41:22
 3. avatar
  [3] zena [*]

  Zatím jsem to jen oťukala, tak nemám žádné připomínky ani dotazy. Nejvíc se mi líbí "zaťukání" . To je super. Bohužel na chat nemám moc času, tak mě to ani moc netrápí, ale když tam jednou vlezu, tak bych ráda měla přístup do takového chatu, jako byl starý rodinný chátek.

  superkarma: 0 03.04.2002, 10:35:45
 4. avatar
  [2] bouba [*]

  ...nový chat je skutečně technicky, logicky, opticky a funkčně mnohem lepší než ten předchozí...
  přesto... ani mě se možnost listování v archivu po tak dlouho dobu pro všechny nelíbí... vím, že u soukromých se tomu lehce zamezí... možná, by se mohl smazat obsah veřejné drbárny k datu pořízení nového chatu... ... no a pak už mi jen zbývá vyjádřit lítost... ten starý, nedokonalý, milý, rodinný chat... se mi moc líbil... právě pro to všechno...

  superkarma: 0 03.04.2002, 10:10:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme