Vztahy

Chtěla jsem si z něj vystřelit, ale teď se trápím…

Holky, chtěla bych všem na svém příkladu ukázat, jak lehké je udělat absolutní blbost, které pak litujete, ale nemůžete s tím nic dělat. Až vás někdy napadne udělat si legraci ze svého přítele a vydávat se za jinou dívku, která ho balí, tak si nechte hnedka zajít chuť.
Já tenhle nápad dostala, když jsem si se svou kamarádkou povídala o tom, jak se lidi na chatu vydávají za někoho jiného. Napadlo mě, že svého přítele překvapím a vyzkouším zároveň. Napíšu mu e-mail pod smyšleným jménem a budu ho svádět. Schválně, co bude… Kamarádka se smála a v mém nápadu mě podporovala. Spolu jsme zašly do internetové kavárny, založily e-mail pod jménem Monika a napsaly mému příteli milostný dopis. Že jsem se o něm dozvěděla od svého kamaráda, že mi vyprávěl, jaký je to skvělý kluk a že mi dal e-mailovou adresu. Myslela jsem, že mi to můj přítel třeba bude vyprávět a bude se chlubit, že mu píšou ctitelky. Ale omyl. Doma ticho po pěšině. A v „Moničině“ e-mailu nová zpráva. Od něj. Že ho těší její zájem a ať o sobě napíše víc a jestli by nešla na víno. Odepsala jsem něco laškovného, ale už mi to vtipné vůbec nepřipadalo. On s tou virtuální Monikou normálně flirtoval! Takhle si píšeme už několik dní, on doma dělá, že je všechno OK, ale v duchu určitě myslí na „ni“.
Už mi to nepřijde ani trochu legrační. Začala jsem normálně žárlit na svou virtuální svěřenkyni. Došlo mi, že kdyby se něco takového stalo ve skutečnosti, že on by do toho třeba šel taky. Že se vůbec ani trochu nebránil a ani se Monice nezmínil, že už někoho má. Ještě jsem mu nic neřekla a myslím, že ani neřeknu, prostě Moniku navždycky odmlčím. Už tak nesnesu, jak jí píše sladká slovíčka na dobrou noc. Pořád spolu jsme, ale já najednou cítím, že mu přestávám věřit. A přitom jsem si to zavinila sama takovou pitomostí.
Vím, že svůj vztah k němu jsem asi rozvrtala napořád, ale třeba někomu z vás tímhle vyprávěním pomůžu k tomu, aby se pořádně zamyslel, než začne vymýšlet kanadské žertíky.

Blanka
   
29.03.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [55] Ťapina [*]

  Něco jako teď v rádiu ta Zkouška věrnosti, taky se divím že do toho někdo jde.

  superkarma: 0 08.12.2003, 19:43:18
 2. avatar
  [31] Lotka [*]

  Charlie -

  superkarma: 0 29.03.2002, 12:52:22
 3. avatar
  [24] zena [*]

  Uf, to je teda síla. Ještě že můj přítel nevlastní počítač ani e-mail. Teda nikdy by mě to snad ani nenapadlo. Ale Blanko - to je síla. Jsem zvědavá, jak se s tím teď sama vypořádáš. Je to zkušenost co?

  superkarma: 0 29.03.2002, 11:34:12
 4. avatar
  [16] LBU [*]

  Z vlastní zkušenosti vím, je těžké po takové zkušenosti partnerovi 100% věřit a pořád bude červík vrtat. Je to špatný základ pro vstup do manželství.

  superkarma: 0 29.03.2002, 08:51:58
 5. avatar
  [9] Lotka [*]

  Já bych si dala s přítelem rande, jako Monika. Za Moniku totiž píšeš jinak, než jednáš s přítelem. A určitě se teď pod tíhou žárlivosti chováš k partnerovi jinak. Tvůj přítel by měl být opravdu rád, kdyby šel na rande s Monikou a našel tam tebe. Protože do tvých dopisů se "pobláznil". A psala jsi je ty. Takže on by měl zjistit, že se zamiloval do tebe.
  Nevidím v tom žádný problém. Vždyť bys měla být ráda, že jsi to ty. Kdyby mu psala jiná, psala by jinak.
  Mohli byste prožít další zamilované období. Ale pokud bude zklamaný a bude ti to vyčítat nebo změní své chování, tak se s ním budeš muset rozejít.
  Pokud by tohle chtěl někdy někdo zkusit, tak to nesmíte dělat takhle. Ale musíte napsat třeba e-mail jako jiná dívka a dát si hned rande. Žádné psaní. Ale to rande si dát třeba pracovně, aby na něj musel partner přijít, protože jinak by vás užírala žárlivost.

  superkarma: 0 29.03.2002, 07:44:46
 6. avatar
  [5] aninas [*]

  No, Blanko, zavarila sis to pekne, ale lze z toho vybruslit. Nechat "Moniku" odmlcet by nebylo dobre, protoze pak se budes uzirat. Pis si s nim dal a co nejdrive se sejdete. A Pak se predstav jako Monika a koukej se tomu smat, kdyz je to teda "ta legrace" . Musis se "odhalit" sama . Az mu priste prijde mailik od nejake "skutecne Moniky", tak si bud jista, ze uz neodepise, protoze si bude myslet, ze si zase chces z nej vystrelit a nebo nejaka tvoje kamaradka. Kdyz sis to takhle zavarila, tak si to hezky vylizej do konce . Preju hodne stesti
  PS: budu jak ten brouk v hlave: Take se rika - Duveruj, ale proveruj
  Budes videt, co ti rekne na te schuzce [nesmis ale nic vycitat, opakuji, musis to obratit v zert], protoze pokud by byl nespolehlivy a neduveryhodny, je lepsi, kdybys na to prisla zavcasu

  superkarma: 0 29.03.2002, 05:19:36
 7. avatar
  [3] clarCa [*]

  PS - "monika" určitě ví, na co ho "dostane" - to taky není fér - když se najednou objeví ženská, která mu rázem kápne do noty, jako kdyby se znali "odjakživa" - divíš se mu, že se mu monika líbí a že ho zajímá?

  superkarma: 0 29.03.2002, 01:53:34
 8. avatar
  [2] clarCa [*]

  no tak buďto je to žert, pozvi ho na rande a objev se tam sama a udělejte si pěknej večer (žádné výčitky, prosím) - třeba se mu večer s "tajemnou neznámou" bude nakonec líbit a přistoupí na to jako na hru.
  A nebo přitvrď v milostných výzvách a pokud bude reagovat, tak se s ním rozejdi.
  Ona je totiž tady možnost, že on si vůbec nevšiml, že se jedná o milostné výzvy... a třeba vycouvá v okamžiku, kdy "monika" začne příliš tlačit na seznámení...

  Ale velmi upřímně řečeno - celá ta původní myšlenka mi přijde sama o sobě, jako pěkný podraz na partnera - a vůbec mi to nepřijde nějak vtipné.

  superkarma: 0 29.03.2002, 01:51:46
 9. avatar
  [1] zn0uz4 [*]

  kdo chce kam...

  superkarma: 0 29.03.2002, 00:08:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme