.

Máte doma malého fandu Harry Pottera? Knihy už četl, film už viděl? Pořiďte mu PC hru!

Vztahy

Máte doma malého fandu Harry Pottera? Knihy už četl, film už viděl? Pořiďte mu PC hru!

Propadly vaše děti mánii brýlatého čarodějnického učně Harryho Pottera? Přečetly všechny dosud vyšlé díly už několikrát, vědí všechno o famfrpálu a bájných zvířatech, bradavice pro ně nejsou výrůstky na těle, ale hrad? Vytoužený film už viděly nebo se ho chystají shlédnout v nejbližších dnech? Na zdi jejich pokoje visí plakáty s Harrym, kterého mají i na triku, na školním penálu, na ložním povlečení, prostě všude? Tak to už jim chybí jen jedno – PC hra Harry Potter and the Philosopher´s Stone (Harry Potter a Kámen mudrců)! Mimochodem – možná se bude líbit i vám… :-)
Opusťte svět bez kouzel a zapište se do školy čarodějnictví a kouzelnictví v Bradavicích. Staňte se Harry Potterem, čarodějnickým učněm, snažícím se ovládnout všechny čáry a kouzla ve světě plném dobrodružství, zábavy a nebezpečí. Díky této graficky pěkně vyvedené hře se hráč převtěluje do postavy Harryho Pottera, který nastupuje do Bradavic a začíná cestu za poznáním tajemství vlastních magických schopností. Cestou prozkoumá bradavické chodby a okolí, stane se čarodějem, bude se učit hrát Famfrpál, sbírat předměty nutné k vyřešení hádanek, stane se odborníkem v používání kouzel a lektvarů, bude objevovat tajné chodby a místa a potká všechny známé postavy z magického světa J. K. Rowlingové.
Hru Harry Potter and the Sorcerer´s Stone koupíte ve specializovaných prodejnách, více se dozvíte na stránkách distributora společnosti Cenega www.cenega.cz.

Právě teď mají tři z vás šanci vyhrát PC hru o Harry Potterovi v naší nové soutěži, která právě dnes začíná v rubrice Hrajte a vyhrajte.
   
18.02.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Já jsem viděla jeden díl a i mně se líbil.

  superkarma: 0 08.12.2003, 17:21:35
 2. avatar
  [4] Simba [*]

  Harry Potter zaujal dceru jen na plátně, ale knížky začala číst taky až kolem 11 let.

  superkarma: 0 30.11.2003, 19:55:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme