.

Přítel mojí kamarádky na mě žárlí. A má proč. Načapal nás v posteli.

Vztahy

Přítel mojí kamarádky na mě žárlí. A má proč. Načapal nás v posteli.

Všimla jsem si kolik reakcí se objevilo pod článkem o ženě, která spí s manželem své kamarádky. Trochu vím, o čem to je, i když moje zkušenost je ještě jiná. A díky ní jsem se naučila, že člověk si nemá nikdy myslet, že už vyzkoušel všechno. Jsem vdaná a mám malé dítě. Moje nejlepší kamarádka je sice svobodná, ale žije se svým přítelem už dlouho v docela pohodovém vztahu. Loni před vánoci jsme se sešly u ní doma, že budeme spolu péct cukroví. K tomu jsme si otevřely láhev vína, aby se nám líp pracovalo. A pak jsme si ještě daly několik grogů. Tak jsme se během jednoho odpoledne docela zřídily. Ani nevím, jak to přišlo, ale jak jsme byly opilé, začaly jsme se líbat a mazlit. Nakonec jsme si to spolu rozdaly.
Střízlivá bych to nikdy neudělala, ale líbilo se mi to. Horší bylo, že se najednou rozrazily dveře ložnice a v nich stál nasupený její přítel. Myslel si asi, že má Jana v posteli chlapa. Byl v šoku. Docela bych řekla, že tohle byla pro něj ještě větší rána. Možná by i snesl, kdyby mu zahnula z chlapem, ale ženská? To ho dostalo. Neřekl ani slovo. Jen se otočil a šel do hospody. Já jsem pak jela domů a Jana mi ráno volala, že se strašně zhádali a že na mě její přítel žárlí. Prý už se nesmíme vidět a že mám být ráda, když to nepoví mému muži. Od té doby jsem se s Janou viděla několikrát. A jednou jsme si to zopakovaly. Zase jsme se na to namazaly.
Ptala jsem se svého muže, jestli by mu vadilo, kdybych spala s ženou. On se jen smál a říkal, že by to bylo bezva, ať nějakou přivedu do trojky. Docela by mě zajímalo, co by říkal, kdybych přivedla Janu…

Hela
   
07.02.2002 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [22] Ťapina [*]

  No jo, stávají se různé věci. Ovšem výraz toho partnera bych chtěla vidět.

  superkarma: 0 08.12.2003, 17:29:42
 2. avatar
  [21] Simba [*]

  No comment

  superkarma: 0 30.11.2003, 14:05:41
 3. avatar
  [12] Léthé [*]

  Helo,nesmuť...mohl se přidat a užil by si.Dyť to není až taková katastrofa.Myslím že to někdy v životě zkusí,anebo alespoň o tom někdy přemýšlí skoro každá žena.On to časem vydejchá. Příště se zamykej jako kdybys tam měla chlapa.

  superkarma: 0 07.02.2002, 12:29:16
 4. [9] Radka JS [*]

  Taky vidím, že mám mezery ve vzdělání. Ale nemám zájem je zaplňovat. Opravdu mi vyhovuje klasická 1+1 a po jiných kombinacích netoužím. Pokud ale jiní v tomto směru experimentují, rozhodně bych je za to neodsuzovala. Podle mě je ve všech těchto případech na místě žárlivost, je jedno jestli máte přítele a spíte se ženou. Nevidím v tom rozdíl. Když se dva domluví na kombinaci 2+1, přistoupí oba na danou hru tak tam nemá žárlivost co dělat!! Přeji krásné milování!

  superkarma: 0 07.02.2002, 10:39:37
 5. avatar
  [8] medved [*]

  vidim, ze ma este vazne mezery ve vzdelani <sml38

  superkarma: 0 07.02.2002, 10:07:58
 6. avatar
  [2] sarobrouk [*]

  Takové řeči,jako přiveď ji do trojky. To mají všichni chlapi. Ovšem pokud by došlo na to, že má jejich přítelkyně sexuální přítelkyni, tak by jim velmi rychle došly řeči. A do trojky by se poštěli opravdu jen někteří, protože ve trojku s "cizíma" babama to jo, ale přece jen, když jedna z těch dvou ženských je vlastní přítelkyně. Hm,hm,hm. To jim většinou pod nos nejde.

  superkarma: 0 07.02.2002, 08:05:50
 7. avatar
  [1] Lotka [*]

  Proč se tak nakrknul? Kdyby si to nechal vysvětlit, tak by přece musel uznat, že se prostě urazil zbytečně. Láska k muži a tohle /jak to mám nazvat/ jsou dvě rozličné věci. Pokud ovšem najednou žena nezmění svou sexuální orientaci. Možná spolu ti dva nemluví o svých nejhlubších myšlenkách a nejsou si v sexu a ve vztahu tak otevření. Já se svým přítelem můžu mluvit o všem, takže i na tohle přišla řeč. A jeho reakce byla úplně jiná, než u tohoto muže.
  První reakce - to byl pro něho asi šok, ale po rozhovoru a vysvětlení přece nemusí na přítelkyni žárlit - leda že by si myslel, že je v sexu lepší, než on!

  superkarma: 0 07.02.2002, 07:34:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme