.

Chcete svého miláčka na Valentýna opravdu potěšit? Nekupujte mu plyšové srdce, dejte mu PC hru!

Vztahy

Chcete svého miláčka na Valentýna opravdu potěšit? Nekupujte mu plyšové srdce, dejte mu PC hru!

Moudrá žena ví, že k životu s mužem je třeba přistupovat na základě zlatého pravidla známého už ve starověkém Římě – „chléb a hry“. Když muže dostatečně nasytíte a poskytnete mu příležitost ke hře, získáte v něm věrného a oddaného partnera. Využijte k tomu právě nadcházející valentýnský svátek. Nekupujte svému milému plyšového medvídka nebo polštářek ve tvaru srdce, to on opravdu pravděpodobně příliš nedocení. Zkuste mu darovat PC hru a uvidíte, že bude bez sebe blahem! :-) Máme pro vás tři tipy, které by měly padnout na úrodnou půdu, ať už je váš partner milovníkem rychlých kol, vášnivým fotbalovým fanouškem a nebo nadšeným divákem horrorů a napínáků.
Do světa, kde páchne benzín, skřípají brzdy a ozývá se řinčení plechu, se může váš milý nechat pozvat prostřednictvím PC hry Eracer. Může se stát členem on-line týmů, stahovat si nová auta a tratě, chatovat s jinými závodníky, ale také třeba off line závodit a užívat si dokonale provedeného interiéru vozu, realistického počasí, zvuku i obrazu. Je to prostě jízda, která ho chytne.
Zelená je tráva, fotbal to je hra a nejkomplexnější fotbalová PC hra všech dob se jmenuje FIFA 2002. Už předcházející verze byly známy pro svou excelentní grafiku, nyní je ještě vychytanější. FIFA 2002 nabízí více licencovaných ligových soutěží, týmů a soupeřů než jakákoli jiná hra, spolu s novými prvky hry pro jednoho hráče, unikátní systém odměn a šanci kvalifikovat se za svůj tým na Světový šampionát 2002. Nový systém přihrávek obsahuje přihrávky do volného prostoru a narážečky. Detaily hráčů jsou lepší než kdy předtím, včetně autentičtějších obličejů, vlasů, doplňků atd. Hráč si může nastavit módy jako Přátelský zápas, Liga, Trénink nebo kvalifikace na Mistrovství světa, hra obsahuje přes 75 národních týmů a 16 licencovaných ligových soutěží, včetně anglické Premier League, německé Bundesligy a dalších.
Kdo má rád napětí a černý humor, určitě si nenechá ujít PC hru Od soumraku do úsvitu. Odehrává se ve vězení, kterým je přestavěný tanker nedaleko pobřeží New Orleans. Sethovi, odsouzenému za vraždy, zbývá 72 hodin života. Přistává vrtulník. Prší. Ředitel věznice právě skončil svou řeč k novým chovancům. Nikdo ze zúčastněných však netuší, že na ně čeká další pekelná noc. Dynamické nasvětlování a speciální efekty podle filmu Matrix® dávají hře hloubku a napětí.

Protože se blíží Valentýn, nabízíme vám šanci vyhrát některou z těchto her. Soutěžte na Žena-in.cz a udělejte radost svému partnerovi. Soutěž začíná právě dnes!

Více informací najdete na www.bohemiainteractive.cz. Objednat je možné také přes www.jrc.cz.
   
31.01.2002 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Karfigolka [*]

  My doma hrajeme mahjong. Je to skvělá hra, kolikrát se s přítelem hádáme, kdo bude hrát. Jde to totiž online a zdarma - mahjong connect.

  superkarma: 0 24.10.2014, 08:51:47
 2. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Tím bych radost neudělala. Ani k Valentýnovi, ani k Vánocům.

  superkarma: 0 03.12.2003, 20:32:08
 3. avatar
  [4] Simba [*]

  PC hru jako dar k Valentýnovi? ...

  superkarma: 0 30.11.2003, 13:59:48
 4. avatar
  [2] zena [*]

  Taky soutěžím, mám totiž doma aktivního (DOST) fotbalistu. On tím fotbalem žije. A ještě ke všemu si nadělím k valentýnovi počítač, tak by se to dost hodilo

  superkarma: 0 31.01.2002, 14:34:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme