.

Taky nikdy nevíte, jakým dárkem uděláte svému miláčkovi největší radost?

Vztahy

Taky nikdy nevíte, jakým dárkem uděláte svému miláčkovi největší radost?

Potkala jsem včera cestou z práce kamarádku. V očích měla šílený běs a říkala, že by si moc ráda popovídala, ale že teď nemá čas, protože musí letět. Shání prý dárek pro manžela, ale pořád nemůže kápnout na ten pravý. Že mu chce udělat velikánskou radost, ale nenapadá ji nic jiného než trapárny jako oblékání, knihy nebo cédéčka, což všechno sice ten její ocení, ale nezblázní se z toho blahem. „Tak mu kup sud piva a je to,“ smála jsem se. „A pak pojď se mnou na kafe.“ „Kdepak, kdepak, však já něco vymyslím,“ odpověděla s nepříčetným výrazem a zmizela mi v davu.
Tak mě napadlo – co vy dáváte svému milému jako tutovku? Koupíte mu něco podle své úvahy? Dostáváte na podzim seznam podobný těm, co píší vaše děti Ježíškovi? Vodíte svého miláčka po obchodech a vyptáváte se nenápadně, co se mu líbí? Nebo slídíte po informacích u jeho sourozenců či kamarádů? Já vím, je to problém, kápnout druhému do vkusu. Tím spíš, když je to chlap. Jak má chudák ženská vědět, co mu přijde jako báječné překvápko? Možná snad v období zamilovanosti se bude rozplývat i nad růžovým plyšovým slůnětem, ale po létech soužití? To ho rozvášní spíš rybářská souprava nebo nová hra do Playstation…
A nebo buďte odvážná a zkuste realizovat vánoční překvápko, o kterém se tady na Ženě diskutovalo loni v prosinci. Svlékněte se do naha, ovažte se mašlí a naaranžujte se pod vánoční stromeček. Jestli ho tohle nerozpálí, tak už nic! :-) A nezapomeňte pak napsat, jak to dopadlo… ;-)

Jak u vás doma probíhá výběr dárku pro partnera? Umíte se mu trefit do vkusu, nebo spoléháte na osvědčenou jistotu kniha+voda po holení+košile? Podělte se o své zkušenosti s ostatními tady a teď!
   
13.12.2001 - Láska a vztahy - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [43] Ťapina [*]

  Tak už přece tip mám. Letos se užije cokoliv do nového auta

  superkarma: 0 30.11.2003, 23:01:59
 2. avatar
  [42] Simba [*]

  Ťapina: Taky každoročně řeším co koupit.

  superkarma: 0 30.11.2003, 12:47:02
 3. avatar
  [41] Ťapina [*]

  Tenhle problém řeším každoročně a letos zas. Ten můj - alkohol nesmí, do posilovny nechodí, pořád se vrtá v počítači, kterému já nerozumím, CDčka si poslechne a knihy přečte, ale máme jich už doma mraky. Ach jo.

  superkarma: 0 17.11.2003, 20:26:56
 4. avatar
  [35] Silveig [*]

  Já jen podotýkám, že o koníčcích a skrytých přání ani třeba nemusíte vědět. Chce to jen mít oči otevřené a celý rok poslouchat i jen jednou prohozené toužebné přání.
  Jinak kdysi jsem dala pod stromeček malé akvárium a pár rybiček. Nadšení bylo obrovský.
  Fakt je lepší překvapení, než ponožky a slipy .
  Ty autíčka na DO nebo autodráhy jsou taky bezva - u nás by se určitě autodráha ujala .

  superkarma: 0 18.12.2001, 11:18:30
 5. avatar
  [30] Andula [*]

  Hm, zabalit se nahá pod stromeček je pěkný nápad, ale já vidím, jak by to dopadlo - manžel by byl jistě nadšený, leč to by byl i mladší syn, který by si to jistě vyložil jako výzvu k přímém útoku, totiž ke kojení...

  superkarma: 0 15.12.2001, 21:54:30
 6. avatar
  [29] Týna [*]

  Strojek na vlasy jsem koupila předloni, měl a má veliký úspěch a těch peněz ušetřených za holičevloni to byli hlavně CD a letos mám zatím právě petanque, takové krásné kovové, protože ty co máme doma jsou už děsné.... ráda bych i něco ke koníčkům, ale protože můj muž je právě windsurfař, tak je těžké něco kupovat... všechno je děsně drahé... leda provaz na vytahování plachty z vody

  superkarma: 0 15.12.2001, 15:16:08
 7. avatar
  [20] medved [*]

  To ja teda dycky vim, co manzel potrebuje....dyt jsem s nim denodenne, ne ? Ale do jeho hobby bych se nemichala...vim ja jaka je nejlepsi graficka karta do compu ?

  superkarma: 0 13.12.2001, 17:01:43
 8. avatar
  [13] Dokinka [*]

  No čo už s Tymi našimi deťmi

  superkarma: 0 13.12.2001, 12:42:29
 9. avatar
  [7] Silveig [*]

  Já to letos vymyslela ten na auditkách omílaný teleskop. Teď zjišťuju, že z něj má radost celé široké příbuzenstvo . A to jsem váhala, jestli ho koupit, protože mě osobně to tedy rozhodně radostí nevytrhne .
  Souhlasím, že oblečení nebo CD moc nadšení pod stromkem nevyvolá a nejlepší je nakoupit podle koníčků...

  superkarma: 0 13.12.2001, 11:21:50
 10. avatar
  [2] sarobrouk [*]

  Souhlasím s mišmaš. Lepší než nějaká blbost, která ani nepotěší na duši, je něco, co potěší v bříšku. S chlapama je to fakt těžký, ten můj taky nebude mít letos žádné překvápko. Toustovač si přeje, tak ví, že ho donese Ježíšek. Láhev se skleničkama svého bolíbeného pití, si přeje taky dlouho. Jediné překvapení bude košile, ale tu viděl ve výloze a co si budeme vykládat - košile pro chlapa není zas až takové terno. Chlapi, ale nepotřebují zas až takové překvapení. Oni si dárky umí nadělovat po celý rok sami. Ten můj si teď koupil nový monitor. Takže snad ani ta nahá ženská pod stromkem a mašle kolem krku ho teď nenadchne.
  Takže moje rada zní. Dámy, jděte radši na kafe!

  superkarma: 0 13.12.2001, 07:48:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme