.

Tip na vánoční dárek pro děti, které si rády hrají na počítači.

Vztahy

Tip na vánoční dárek pro děti, které si rády hrají na počítači.

Lámete si hlavu, co dáte pod stromeček svým dětem. Plyšáků už mají hromady, oblečení jim radost určitě neudělá, walkman už dostali loni? Co takhle zkusit udělat radost zároveň sobě i jim za pomoci CD ROMů z edice české softwarové firmy Terasoft? Děti budou mít radost že dostaly zajímavou interaktivní hračku a vy je zase nenásilně přimějete věnovat se trochu školním záležitostem.
Například výukové programy Terasoftu určené pro procvičování českého jazyka jsou podle recenzí odborníků na velmi vysoké úrovni a patří k nejprodávanějším výukovým titulům u nás. Vaše děti je využijí nejen při procvičování probírané látky, ale také třeba při přípravě na přijímací zkoušky na střední školu. Za pozornost stojí například novinka - cenově zvýhodněná sada tří titulů za cenu dvou TS Český jazyk I, II, III.. Do tohoto souboru byly zařazeny nejnovější verze těchto produktů, kde zůstaly zachovány hlavní přednosti - efektivnost, velký rozsah procvičované látky a snadné ovládání. Přepracováno bylo prostředí programů a přibylo mnoho nových funkcí.
Jestli vaše dětičky do školy ještě nechodí, nebo patří mezi nejmladší školáky, určitě se jim bude líbit některý ze zábavných CD ROMů Terasoftu, které je hrou a nenásilnou formou lecčemu naučí. Například produkt s názvem Alenka a věci kolem nás je volným pokračováním mimořádně úspěšné edice programů TS Dětský koutek. CD ROM je doslova nabitý pohádkami, písničkami, zábavnou výukou a spoustou skvělých her (pexeso, puzzle, omalovánky..), které s dětmi procvičí mozek, pozornost, schopnost koncentrace a logické uvažování. Průvodcem po celém titulu je zvídavá holčička Alenka. Dalším zajímavým titulem jsou Martínkova zvířátka pro děti od 3 do 9 let. Tento didaktický multimediální CD ROM je plný spousty krásných fotografií a videozáběrů ze života zvířátek. S nimi děti prožijí velká dobrodružství a získají mnoho nových vědomostí a hravou formou si upevní a procvičí své znalosti, pozornost a schopnost koncentrace.

Více informací a elektronický obchod najdete na http://www.terasoft.cz.
   
07.12.2001 - Láska a vztahy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Ťapina [*]

  Proč ne, je holt nová doba, ale neměly by CD ROMY nahradit knížky.

  superkarma: 0 08.12.2003, 17:19:17
 2. avatar
  [4] Ťapina [*]

  Simba: Jaké?

  superkarma: 0 08.12.2003, 17:18:57
 3. avatar
  [3] Simba [*]

  Já nevím, ale CD Rom jako dárek pod stromeček u nás nebude ... jsou pro mne hezčí dárky.

  superkarma: 0 30.11.2003, 12:42:22
 4. avatar
  [1] Saturninka [*]

  ...máme, máme máme. Skvělé, skvělé, skvělé. Spousta písniček, her, říkanek a poučení! I pro dvouletá mrňata!!!!
  Tedy - to je reklama - třeba něco od Terasoft za to dostanu!!!

  superkarma: 0 07.12.2001, 08:39:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme