Vztahy

Proč si na svatbu půjčovat jenom šaty? Půjčte si i ženicha!

Originální a více než geniální nápad stál na počátku podnikatelské kariéry paní Jadwigy Zakochané z Krakova, která si před rokem otevřela svatební salon. Není to ale jen tak obyčejná půjčovna, kde si můžete z katalogů vybírat nádherné princeznovské šaty, závojíčky jako vánek, prsteny všech druhů a velikostí, dekorace na stůl a podobně. Paní Jadwiga totiž půjčuje i ženichy!
„Napadlo mě to, když se mi moje rozvedená přítelkyně Ula svěřila s tím, že by se ještě jednou strašně ráda vdávala, ale že už nemá nervy na to, aby si zase nasadila do bytu nějakého cizího chlapa, který jí pak bude po dlouhá léta otravovat život,“ vypráví majitelka krakovského svatebního salónu. „Ptáte se, proč se tedy Ula chtěla vdávat? No přece proto, že na své minulé svatbě před patnácti lety měla oblečeny jen krátké decentní šatičky, na hlavě měla klobouček po babičce a na radnici se jelo žigulíkem! Kromě toho její bývalý byl zakrslý plešoun, jehož jediným oprávněním k tomu, aby se stal jejím chotěm bylo to, že s ním čekala dítě. Mít na sobě aspoň na jediný den šaty jako princezna, po boku ztepilého hezouna, zkrátka prožít si svatbu jako řemen – to je sen mnoha žen zklamaných svým dosavadním životem.“
Krédem paní Jadwigy je nabízet klientkám za jejich peníze komplexní servis, ale bez následného rizika zklamání z nepodařeného manželství, bez rizika vystřízlivění, které tak často přichází i na ty, kdo se brali z lásky. Jak snadné a jak účinné. Půjčovna paní Zakochané prosperuje a její služby využívají i ženy ze zahraničí. Například Petra T. z Českého Těšína se nám svěřila, že ve svém okolí nenašla žádného muže, který by nepil, nebyl by agresivní či nezaměstnaný, ale přesto velice toužila zažít, jaké to je být nevěsta. „Bylo to zkrátka skvělé,“ usmívá se potutelně a přiznává, že si zaplatila speciální službu „Plus“, která zahrnuje nejen obřad a hostinu, ale také svatební noc, jak má být.
od naší zvláštní zpravodajky v Polsku, Beáty Peprné
   
05.12.2001 - Láska a vztahy - autor: Jiný autor

Komentáře:

 1. avatar
  [19] Simba [*]

  Svatba s půjčeným ženichem?

  superkarma: 0 30.11.2003, 12:40:07
 2. avatar
  [13] Léthé [*]

  Tak tohle je tak absurdní , že je to snad i možné.Jen by mě zajímalo,jestli ten obřad je jen "jako"...a naopak doufám že ta svatební noc není jen "jako"

  superkarma: 0 05.12.2001, 20:26:44
 3. avatar
  [11] Dokinka [*]

  svadbu nie,ale muža ano,lebo teraz ich je ako šafránu

  superkarma: 0 05.12.2001, 11:29:09
 4. avatar
  [10] Lotka [*]

  Teda ta Ula přemýšlí úplně jako já! Já se chci taky ještě jednou v životě vdát a mít na sobě místo kostýmku a kloboučku krásné dlouhé šaty a závoj!

  superkarma: 0 05.12.2001, 11:11:07
 5. avatar
  [6] sarobrouk [*]

  Úžasné , taky bych si dala říct nějakého krásného ženicha, se kterým bych se nemusela pak otravovat a který by se mi jeden den zcela věnoval . Moje kamarádka nemůže svému manželovi odpustit, že o svetebním dnu bavil svatebčany a ne ji. Takhle si pěkně zaplatit chlapa a mít kompletní servis Zas až taková blbost to není. Jsou muži v bordelu, jsou muži do společnosti, jsou džigolové, tak proč ne ženich na jeden den (a noc ).

  superkarma: 0 05.12.2001, 08:53:02
 6. avatar
  [4] Ivanka [*]

  No to je teda silena blbost? Neverim, ze nektery zensky muzou byt tak hloupy????

  superkarma: 0 05.12.2001, 07:56:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme